Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 19d. 10:56

Muzikaliausia savaitgalio asmenukė: Monika Liu dalyvavo privačiame atlikėjo Will.I.Am renginyje

Will.I.Am ir Monika Liu
Asmeninio archyvo nuotr. / Will.I.Am ir Monika Liu

Dinamiškai tarp Londono ir Lietuvos gyvenanti atlikėja Monika Liu turėjo progos sudalyvauti naujam skambesiui prikeltos garsios grupės „The Black Eyes Peas“ dainos „Where is the love“ pristatyme.

Naujajame vaizdo klipe, grupės įkūrėjas Will.I.Am ir garsiausių pasaulio atlikėjų būrys susivienijo išreikšti susirūpinimą pasaulyje vykstančiais įvykiais ir atkreipti žmonių dėmesį į socialines problemas. Privačiame renginyje taip pat buvo pristatytos vardinės Will.I.Am ausinės. Privatus pristatymas buvo surengtas Londone, „Loulou’s“ klube, jame dalyvauti buvo pakviesta tik ribotas kiekis svečių.

Privataus vakarėlio svečių sąrašą sudarė ryškios muzikos pasaulio žvaigždės, žinomi aktoriai. Monika Liu svečių dėmesį traukė ryškiu įvaizdžiu.

Savo solinę programą šią vasarą Lietuvoje pristačiusi atlikėja, vos rudeniui atėjus, išskubėjo į Londoną padirbėti prie savo naujų dainų, apie kurias kol kas daug detalių neatskleidžia.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Liu
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Liu

„Apie naujus kūrinius pasakoti kolkas nenoriu, galiu pasakyt tik tiek, kad tai, kas gimsta, labai skirsis nuo pirmųjų mano pristatytų dainų. Norėjosi prisiliesti prie kitokio stiliaus kūrinių, išbandyti naują skambesį. Labai laukiu tos dienos, kai galėsiu jomis pasidalinti su klausytojais, “ – pasakojo Monika.

Pora savaičių praleidusi Londone, atlikėja vėl pakuoja lagaminą ir grįžta namo ruoštis būsimiems koncertams.

„Dabar mano gyvenimo ritmas tiesiog toks. Kartais lagamino išpakuoti tiesiog nespėju. Džiaugiuosi, kad tarp kūrybos, koncertų ir kitų darbų lieka laiko sudalyvauti dar ir tokiuose pristatymuose. Tai vienas didžiausių įkvėpimo šaltinių, pamatyti kaip savo kūryba pristato tikras profesionalas, turintis milijonus gerbėjų visame pasaulyje“, – šypsojosi Monika Liu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką