Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 11, 14:32

„Muzikinės kaukės“ laimėtojas L.Vaitkevičius: apie tėtį ir žvaigždžių ligą

„Mes tinkam ir prie bažnyčios po vidurdienio mišių, ir naktiniame klube“ – taip apie „Žemaitukus“ sako Linas Vaitkevičius, vienas populiariojo dueto narių. Tik ką laimėjęs „Muzikinę kaukę“ jis atskleidė tai, kad džiaugiasi ne tik dėl pergalės: „Labai smagu būti žinomam dėl to, kad esi savimi, o ne kažkieno sūnumi. Neslėpsiu, jog pradėjęs savo karjerą scenoje nuolat jausdavau tėvo, garsiojo eLeNKenio šešėlį.“
Linas Vaitkevičius ir jo tėtis
Linas Vaitkevičius ir jo tėtis / LNK ir asmeninio albumo nuotr.

Tačiau iš tėvo gauti patarimai ir jo santykis su sūnum galbūt lėmė ne tik Lino pasirinkimus gyvenime, bet ir norą būti tokiu pat geru tėvu savo sūnui.

„Aš nejuokauju, šiame projekte norėjau dalyvauti jau seniai, tačiau mano regėjimas buvo labai prastas, be akinių nieko nemačiau, todėl atsisakiau. Kai žmona ir draugai ėmė kvailinti, kad atmečiau tokią galimybę, pasakiau sau, gerai, išsioperuosiu akis ir kitais metais dalyvausiu – taip ir padariau“, – pasakojo L.Vaitkevičius, kurį žiūrovai išvys šį pirmadienio vakarą LNK laidoje „Nuo...Iki...“ Ne tik padarė, bet ir laimėjo projektą.

Linas išdavė, kad projekte labiausiai norėjęs persikūnyti į kokią nors ypatingai gundančią scenos žvaigždę, tikrą pupytę, tačiau mygtukas dažniausiai jam nulemdavo vyrus. Tik vieną kartą Linui teko pasipuošti suknele ir ilgų plaukų peruku tampant Rosita Čivilyte.

„Kaip bebūtų, šis projektas įkvėpė man daug drąsos“, – laidos „Nuo...Iki...“ metu pasakojo Linas.

Dainuoti jis pradėjo dar darželyje, kai vietoj pietų miego tėvai vesdavo pas jį pas mokytoją. Laimėtas „Dainų dainelės“ konkursas, kurio prizas buvo fotoaparatas ir karjeros pabaiga prasidėjus balso mutacijai. Linas tuomet ėmė mušti būgnus ir groti fortepijonu. Muzikos mokslai Klaipėdoje, o po to – ir Vilniuje.

Asmeninio albumo nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo tėtis
Asmeninio albumo nuotr./Linas Vaitkevičius ir jo tėtis

„Pasakysiu tiesiai ir atvirai, kad ir kaip tai beskambėtų, bet prie dainavimo grįžau dėl pinigų“, – laidoje visiškai atvirai pasakojo Linas.

Linas labai panašus į savo tėtį, žinomą renginių vedėją ir garsųjį eLeNKenį, kurio prieš Kalėdas laukdavo visa Lietuva. Ir nors su tėčiu jo santykiai buvo nuostabūs, jam neretai pasidarydavo liūdna, nes jo nuolat nebūdavo namuose.

Istorija kartojasi – mėgstamas darbas dabar ir Liną atima iš artimųjų.

Asmeninio albumo nuotr./Lino Vaitkevičiaus tėtis
Asmeninio albumo nuotr./Lino Vaitkevičiaus tėtis

„Kažkada dėl to nekenčiau televizijos, kuri vagia iš manęs tėtį, dabar tai prisiminęs į filmavimus ar koncertus stengiuosi vežtis šeimą, kad bent kiek daugiau laiko praleistume drauge.”

Pasak Lino, tėtis jį motyvuodavo ir palaikydavo net jei jis padarydavo kokią nors nesąmonę, tėtis padėjo ir gauti pirmo renginio užsakymą.

„Mes net išoriškai panašūs. Ir man svarbu, kad žmonės jį prisimena su pagarba, nes dirbdamas renginių vedėju tėvas šiam darbui atsiduodavo iš širdies“, – šypteli Linas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką