Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 1d. 23:33

Muzikinį projektą „Dvi kartos“ laimėjo Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė

Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila
Ivetos Baltrušaitytės nuotr. / Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila

Šeštadienį žiūrovai stebėjo įspūdingą projekto „Dvi kartos" superfinalą. Liepa Norkevičienė ir Alana Sport, Rolandas Janušas ir Rapolas Meškauskas, Aistė Pilvelytė ir Valerija Iljinaitė bei Vaidotas Baumila ir Sofija Vasilevskytė susikovė dėl žiūrovų simpatijų ir pagrindinio prizo.

Pirmosios į LRT televizijos projekto finalo sceną lipo Liepa ir Alana, atlikusios legendinį kūrinį „Purple Rain“. Komisijos liaupsių susilaukusios merginos neslėpė simpatijos viena kitai. „Aš ją labai myliu, ji labai gera", – atskleidė Alana, apsikabindama Liepą. „Džiaugiuosi, kad susipažinau su Alana – ji labai talentinga, darbšti, man tai – didžiausias laimėjimas ir dovana“, – atskleidė L.Norkevičienė.

Rolandas Janušas ir Rapolas Meškauskas – vienintelis likęs vyriškas duetas – atliko Lauros Remekienės kūrinį. Jiems talkino ir pati autorė. Į sceną lipusios Aistė Pilvelytė ir Valerija Iljinaitė – Lietuvai „Eurovizijos" dainų konkurse atstovavusią Jurijaus Veklenko dainą „Run With The Lions“, o Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė pasirinko grupės „Queen“ kūrinį. Duetams komisija negailėjo išskirtinių komplimentų tiek dėl dainų pasirinkimų, tiek dėl atlikimo.

Antriems pasirodymams duetai rinkosi kartą jau atliktas dainas. Liepa ir Alana – „Plakala“, Rolandas ir Rapolas – „Riešutų žydėjimą“,, Valerija ir Aistė – „Je Suis Malade“, Vaidotas ir Sofija – itin daug dėmesio sulaukusią dainą „Karolis“.

„Dvi kartos“ finalo akimirkos – galerijoje:

Finalo metu skambėjo komplimentai ne tik duetams – Jurgita Jurkutė-Širvaitė graudinosi dėkodama scenos partneriui Giedriui Savickui. Jurgita teigė, kad jis padėjo jai savyje atrasti ir atskleisti vaivorykštę.

„Noriu padėkoti už šią galimybę ir kai galėjau pasirinkti su kuo dainuoti, iš karto pasirinkau Aistę. Be galo tave myliu“, – vos tramdydama ašaras po pasirodymo kalbėjo Valerija Iljinaitė. Būtent Aistės Pilvelytės ir jos duetas pirmavo iki pabaigos. Vis dėlto, po antrųjų pasirodymų į priekį išsiveržė Sofijos Vasilevskytės ir Vaidoto Baumilos pora. Jie ir iškovojo pagrindinį 5000 eurų prizą.

Komisijos balai:

Liepa Norkevičienė ir Alana Sport – 10

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 10

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 9

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Jonušas – 8

Žiūrovų balsai:

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 10625

Liepa Norkevičienė ir Alana Sport – 8674

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 7905

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Jonušas – 1516

Bendri balai:

Vaidas Baumila ir Sofija Vasilevskytė – 10

Liepa Norkevičienė ir Alana Sport – 9

Valerija Iljinaitė ir Aistė Pilvelytė – 8

Rapolas Meškauskas ir Rolandas Jonušas – 7

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką