Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 31d. 20:07

„Muzikos akademijos“ komisija sugrąžino Roką (atnaujinta 22.18 val., nuotraukos)

Muzikos akademija
LNK nuotr. / „Muzikos akademija“

Šeštadienio vakarą „Muzikos akademijos“ dalyviai įkūnija vampyrus, velnius, raganas ir kitas pabaisas. Nepaisant itin šiurpių aprangų ir kaukių jie pažadėjo savo gerbėjų neišgąsdinti ir dovanoti gerus pasirodymus.

Tačiau plačios šypsenos puošia ne visų dalyvių veidus. Šį kartą dėl išlikimo kovoja neseniai projekte pasirodžiusi vilnietė Giedrė ir Atas. Pastarąjį ant „karštosios“ kėdės pasodino radijo stoties „Lietus“ klausytojai, skirdami jam mažiausią balsų skaičių. Kas bus trečiasis jų konkurentas, kaip visada, nulems komisija. Savo pastabas, pagyrimus šį vakarą studentams išsakys dainininkės: Rosita Čivilytė, Laima Lapkauskaitė, radijo ir televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis.

„Muzikos akademijos“ vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius žiūrovams pranešė naujieną – priimta taisyklė, pagal kurią bus galimybė į projektą grąžinti iškritusį dalyvį. Tiesa, sąlyga viena: studentas turės kuo geriau atlikti dainą ir tik komisija nuspręs, ar jis to vertas.

Praėjusią savaitę „Muzikos akademiją“ palikusio Roko artimieji ir gerbėjai gali džiaugtis – jis vėl pasirodė scenoje. Padainavęs dar negirdėtą kūrinį vaikinas susilaukė komisijos pagyrimų.

„Rokai, tu turi visus duomenis, kad vėl būtum scenoje, norėčiau užtikrinti, kad pasitaisysi ir mus dar nustebinsi. Be jokios abejonės, duodu tau savo šansą“, – tvirtai apie savo apsisprendimą kalbėjo R.Čivilytė. Jai pritarė ir kiti komisijos nariai. L.Lapkauskaitė Roką skatino susirasti gerą vokalo mokytoją ir nugalėti drovumą.

Į sceną įžengusi Arielė susilaukė itin šmaikščių M.Stasiulio žodžių. Komisijos narys juokavo, kad pasirodymu studentė atskleidė tikrąjį savo – raganos veidą. Radijo ir televizijos laidų vedėjas skyrė aukščiausią įvertinimą. Tačiau ne tokių gerų žodžių Arielė susilaukė iš R.Čivilytės. Jos nuomone, jos daina ir visas šou niekuo neišsiskyrė nuo tų, kuriuos visi matė ankstesnėmis savaitėmis.

Moterų numylėtinis Kafka nenustoja stebinti savo gerbėjų: šį kartą jis atliko savo kūrybos dainą. Ją vaikinas parašė iš savo gyvenimo akimirkų būdamas devyniolikos.

Papildyta 20.32 val.: M.Stasiuliui užkliuvo L.Lapkauskaitės erotinės fantazijos

Studentai kaip įmanydami stengiasi kuo geriau atlikti savo pasirinktas dainas. Visus itin nustebino neatpažįstamai užsimaskavęs Onsa. Jo charizma ir išvaizda sužavėjo komisijos narę L.Lapkauskaitę. Ji pažėrė nemažai patrauklių žodžių apie studento ausis ir iš kostiumo kaskart kyšteldavusias kojas.

„Laima nerimsta, šį vakarą jai erotinės fantazijos rūpi“, – šmaikštavo komisijos pirmininkas.

Žaviąją vampyrę įkūnijusi Eglė sudainavo dainą apie laisvą širdį. Komisijos nariai tikino, kad ji buvo labai įspūdinga ir trykštanti energija.

Papildyta 21.35 val.: Su Giedre ir Atu kaunasi Nerijus

„Muzikos akademijos“ išlikimo kova visada apimta baimės ir įtampos. Jos šį vakarą neslėpė Giedrė, kuri sedėdama ant „karštosios“ kėdės ragino palaikyti ją.

„Pastebėjau, kad tokia jau naujokų dalia – iškristi greitai. Bet aš dar labai labai norėčiau pasilikti“, – atvirai kalbėjo mergina. Nerimas kaustė ir Nerijaus veidą. Jis ir Justina surinko mažiausiai komisijos balų. Tačiau M.Stasiulio sprendimu, dėl išlikimo kovoti turi būtent jis.

„Mane tiesiog veža Nerijaus balso tembras“, – neprarasti optimizmo skatino L.Lapkauskaitė.

Papildyta 22.18 val. Projektą palieka Giedrė

Šį vakarą „Muzikos akademijos“ žiūrovai labai pasistengė: sulaukta net 12 294 balsų. Daugiausiai gerbėjų dėmesio ir palaikymo gavo Atas, surinkęs 6807 balsų. Nuo jo gana stipriai atsiliko Nerijus ( 2799) ir Giedrė, surinkusi 2688 balsų. Būtent ji palieka projektą. Mergina neslėpė nusiminimo, tačiau sakė ketinanti ir toliau tęsti solinę karjerą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką