Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 25d. 14:18

„Muzikos akademijos“ naujokė Greta Soliarį įsimyli tik scenoje

Greta
LNK nuotr. / Greta

Šį šeštadienį prie LNK „Muzikos akademijos“ dalyvių prisidės 17-metė Greta Petrauskaitė. Žiūrovams ji pažįstama kaip jausmingo dueto su dainininku Soliariu atlikėja, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

– Dainą „Noriu žinot“, kuri sužavėjo minias gerbėjų ir vasarą koncertuose buvo prašoma pakartoti keturis kartus, Greta su Soliariu atliks jau šį šeštadienį „Muzikos akademijoje“. Taip prasidės jos kelias dėl pripažinimo šiame projekte.

– Esi paslaptinga. Visi tave pažįsta tik kaip dainos „Noriu žinot“ su Soliariu atlikėją. Norime žinoti daugiau.

– Aš dainuoju jau dešimt metų. Lankiau muzikos studiją „Mikrofonas“, kur praleidau daugiausia laiko per savo muzikos karjerą. Dainavau choruose, po to pradėjau solinę karjerą. Mokausi dvyliktoje klasėje, esu gimusi Vilniuje. Būdama penkiolikos nutariau, kad reikia imtis ko nors rimtesnio muzikos srityje. Viename koncerte mane pastebėjo prodiuseris Mario Basanovas. Jau kitą dieną atėjau pas jį į studiją. Pasiklausęs, kaip dainuoju, jis pagyrė mano vokalą: „Galime dirbti, gerai dainuoji.“ Prabėgo pora savaičių ir jis man parašė dainą „Noriu žinot“. Buvo šokas – labai graži daina.

O jei dar su Soliariu mus kartu pamatydavo – viskas: „Jie jau tuoksis tuoj!“

– Kaip šioje istorijoje atsirado dainininkas Soliaris?

– Soliario vokalas švelnus, lyriškas – tinka prie manojo, jausmingo ir melodingo. Tad Mario Basanovas pasiūlė pasikviesti jį į duetą. Dainą išgirdo Egidijus Dragūnas, jam daina labai patiko ir jis pasiūlė prisidėti prie mūsų dueto! Na, žinote, mane tuo metu, kai buvau niekas, tokia sėkmė išties įkvėpė! Su šia daina dalyvavome „Dainų dainos“ rinkimuose, o po jų visą vasarą ją traukdavome koncertuose. Pakartoti publika prašydavo po keturis kartus.

– Buvo nemažai kalbama, kad tu su Soliariu – daugiau nei bičiuliai... Tiesa?

– Tai didžiausias gandas, kurį apie save esu girdėjusi. Baisu, kaip visi tuo įtikėję buvo. Ir mokykloje liežuvaudavo, ir gatvėje... O jei dar su Soliariu mus kartu pamatydavo – viskas: „Jie jau tuoksis tuoj!“ Juokinga tai girdėti, nes turiu vaikiną. Tris mėnesius draugaujame, dar viskas trapu, bet meilė liepsnoja.

– Ei, bet juk gandai iš piršto neišlaužiami...

– Gal dėl to visi mus piršo, kad mūsų daina – labai jausminga, apie meilę. Scenoje mes įsijaučiame, prisiglaudžiame vienas prie kito... Meilė tarp mūsų vyksta tik scenoje, bet ne kur kitur.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką