Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 14d. 14:50

Mykolo Katkaus pašieptas „Fresh madingo bėgimo 2014“ organizatorius Alkas Paltarokas kreipėsi į teisininkus

„Fresh madingo bėgimo 2014“ akimirka
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / „Fresh madingo bėgimo 2014“ akimirka

Po šeštadienį Vilniuje vykusio „Fresh madingo bėgimo 2014“ įsiplieskė šio renginio organizatoriaus Alko Paltaroko ir viešųjų ryšių specialisto Mykolo Katkaus konfliktas. Pastarajam socialiniame tinkle pareiškus skambią nuomonę apie šio bėgimo dalyvius ir rengėjus, A.Paltarokas suskubo kreiptis patarimo į teisininkus ir svarsto apie susitikimą su M.Katkumi teismo salėje.

Šeštadienio rytą „Fresh madingame bėgime 2014“ dalyvavo apie šimtas vilniečių ir miesto svečių, jų gretose – grupės „Naujos pupytės“ narės Neringa Šiaudikytė ir Vita Jakutienė, gražuolė Sandra Chlevickaitė. Dalyviai Neries pakrante turėjo įveikti viso labo 1,5 km trasą, o kadangi bėgimas pavadintas madingu, jie sportuodami demonstravo išskirtinį stilių.

Taip viskas ir būtų pasibaigę, jei ne aštrus M.Katkaus komentaras internete: „Nu jo. „Olialia *******“ pradeda bėgioti „madingame fresh bėgime“, kuris sugrąžina į Vilnių „bėgimo maratonų sezoną“ (bėgo 1,5 km). Bėgimo organizatorius ir vedantysis – žymus papų vadybininkas. Ane? Aikit na.“

Mykolas Katkus
Mykolas Katkus

Tokį komentarą pamatęs A.Paltarokas visų pirma atsakė glaustai. „Mykolai, grieži dantį, nes nuo draugų į snapą esi gavęs kažkada... Gėda. Kol rašai „postus“ ir komentarus geriau būtum pasportavęs“, – M.Katkui rašė jis. Sulaukė atsako: vėlesniuose komentaruose M.Katkus nesibodėjo darsyk pašiepti ir paties renginio, ir dalyvių.

Galop pratrūko ir A.Paltarokas. „Kas tau davė teisę necenzūriniais žodžiais tyčiotis, įžeidinėti (daryti žalą) man, kitiems asmenims ir prekės ženklams? Pavydu, kad viešas renginys iškart puikiai gavosi? Kad šimtas žmonių gerai laiką praleido ir linksminosi su gera nuotaika? Tavęs postsovietiniame istorijos fakultete kultūros ir etikos nemokino? Kas tu toks manaisi esąs? Klausimai mano retoriniai, o atsakyti privalėsi instancijose pagal protokolą. Nepatinka – nežiūrėk, neklausyk, neburnok... Su negatyvu, pagieža ir keiksmažodžiais toli nenuvažiuosi... Nei nubėgsi“, – viešai į oponentą kreipėsi organizatorius.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Alkas Paltarokas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Alkas Paltarokas

Portalui Žmonės.lt susisiekus su A.Paltaroku šis patvirtino, kad iš tiesų kreipėsi į teisininkus ir šiuo metu aiškinasi, kaip galėtų formuluoti kaltinimus M.Katkui. „Kreipiausi į teisininkus, jie dabar dirba. Išankstiniai įvertinimai yra tokie: matyti įstatymų pažeidimas, kadangi įžeistas ir mano, ir kitų asmenų orumas, taip pat vartoti necenzūriniai žodžiai, o laiške grasinama toliau tyčiotis iš mano organizuojamų renginių“, – sakė A.Paltarokas. Jis tikino neatmetantis galimybės kreiptis į teismą.

Nors su M.Katkumi A.Paltarokas pažįstamas jau seniai, šis jųdviejų nesutarimas, anot vyro, pirmasis. „Jokių mudviejų pykčių neatsimenu. Nenumanau, iš kur kilo tokia M.Katkaus reakcija“, – sakė A.Paltarokas.

Žmonės.lt susisiekus su M.Katkumi šis nepanoro komentuoti. „Savo komentarus rašiau kaip privatus asmuo ir Vilniaus maratono savanoris“, – sakė jis ir nesileido į diskusiją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką