Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 7d. 19:41

Mykolo Majausko mylimoji laukiasi pirmosios atžalos: „Nuostabi šventė aplankė mūsų namus“

Lina Svidinskaitė ir Mykolas Majauskas
Asmeninio albumo nuotr. / Lina Svidinskaitė ir Mykolas Majauskas

Džiugios naujienos Seimo nario Mykolo Majausko (37) ir jo mylimosios, prezidento Gitano Nausėdos patarėjos Linos Svidinskaitės (25) namuose – mergina laukiasi kūdikio.

Naujienas M.Majauskas pranešė instagrame: „Nuostabi šventė aplankė mūsų namus. Turėsime mažą, gražų leliuką.“

Apie tarpusavio šiltus jausmus pora pranešė šių metų pavasarį. „Gera kartu“, – tuomet socialiniuose tinkluose rašė politikas.

L.Svidinskaitė šiemet baigė politikos studijų magistrantūrą, taip pat yra įgijusi teisės bakalaurą Vilniaus universitete. Ji prieš kurį laiką dirbo M.Majausko padėjėja Seime. Šiuo metu L.Svidinskaitė – prezidento Gitano Nausėdos patarėja.

2019-ųjų prezidento rinkimuose poros nuomonė išsiskyrė. M.Majauskas palaikė konservatorių kandidatę Ingridą Šimonytę, o L.Svidinskaitė dirbo Gitano Nausėdos štabe – koordinavo savanorius visoje Lietuvoje.

M.Majausko mylimosios Linos kadrai – galerijoje:

Anksčiau M.Majauskas buvo vedęs Ievą Domarkaitę, tačiau 2018-ųjų rugsėjį pora pasuko skirtingais keliais.

Mykolas ir Ieva kartu praleido 20 metų, pusę iš jų – kaip oficiali šeima, susituokę. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys visuomet viešai džiaugėsi savo didele šeima ir santuoka, tai vadino viena iš savo svarbiausių vertybių.

Vis dėlto politikui santykių išsaugoti nepavyko. Praėjusių metų kovo mėnesį kilus skandalui, kai Mykolas Majauskas buvo anonimiškai apkaltintas seksualiniu priekabiavimu, politikas prisipažino, kad šeimoje išgyvena nelengvą laikotarpį.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lina Svidinskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lina Svidinskaitė

Mykolas ir Ieva santuokos įžadus yra registravusi tik bažnyčioje, civilinė santuoka nesudaryta, todėl teismuose Majauskai, 15min žiniomis, santykių nesiaiškino.

2018-ųjų kovo mėnesį Mykolas Majauskas atsidūrė didžiulio skandalo centre. Iki tol apie seksualinį priekabiavimą prabilusias moteris palaikęs politikas pats buvo apkaltintas nederamu elgesiu.

„Info TV“ laidai „Info diena“ mergina anonimiškai pasakojo su tuometiniu premjero Andriaus Kubiliaus patarėju finansų klausimais susipažinusi, kai buvo dar moksleivė, bet jau buvo sulaukusi pilnametystės.

M.Majauskas, anot merginos, buvo savotiškas politika besidominčių jaunuolių mentorius, kalbėdavo jiems apie politiką, o pokalbiai dažnai baigdavosi baruose.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Mykolas Majauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Mykolas Majauskas

Pasak merginos, būsimasis Seimo narys su jaunuoliais gausiai vartodavo alkoholį ir ypatingą dėmesį skirdavo jam patikusioms merginoms.

Mergina pasakojo, kad kartą M.Majauskas ją iš kavinės parsivedė į namus Vokiečių gatvėje, esą jam reikia kažką iš namų pasiimti.

„Jis tyliai grįžo iš kito kambario. Apsikabino per liemenį ir pradėjo bučiuoti kaklą, pradėjo atseginėti mano suknelę, pradėjo sakyti, kad manęs nori, kad trokšta, koks gražus kūnas. Mane sukaustė didžiulė baimė ir išgąstis, beprotiškai drebėjau, nieko negalėjau padaryti.

Jis turbūt suprato, kad aš baisiai drebu ir jam niekas nepavyks. Jis jau buvo nusirengęs ir bandė temptis į lovą, bet aš buvau suakmenėjusi. Ir nesugebėjau nieko normaliai ištarti. Ir jis tada, lyg ir supratęs, kad neišeis nieko čia padaryti, sako: gerai, gal tu man per tyra“, – teigė mergina.

Pasak jos, politikas jai siūlė pernakvoti, tik prašė vonios kambaryje susirinkti plaukus, nes jo žmonai tai esą nepatinka. Mergina tikina bute nelikusi ir naktį praleidusi pas draugę. Mergina tvirtina, kad galėjo būti ne vienintelė, prie kurios priekabiavo dabartinis Seimo narys. Ji tikina žinanti dar bent kelias merginas, kurios patyrė nederamą politiko elgesį.

M.Majauskas anonimės paskelbtą informaciją kategoriškai neigė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

13:17
28:49
01:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką