Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mylimojo atlydėta Rūta Ščiogolevaitė: apie Tiną Turner, Euroviziją ir kremtamus mokslus

Rūta Ščiogolevaitė atlieka Tinos Turner dainas.
15min.lt nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė atlieka Tinos Turner dainas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą Klaipėdos koncertų salė prisipildė roko ir romantiškų dainų. Čia pusantros valandos gyvai liejosi Tinos Turner dainos. Jas, lydima savo mylimojo Elvino Dandelio, į Klaipėdą pirmą kartą atvežė Rūta Ščiogolevaitė su grupe. Visiems puikiai žinomus hitus kone pilnutėlės salės žiūrovai pasitiko negailėdami plojimų, o linksmai nusiteikusi Rūta svečiams šmaikščiai pasakojo apie pasaulinio garso žvaigždę, pažerdama ir smulkmenų iš savo kasdienybės.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Su šia programa mes jau apie metus valkiojomės po restoranus, šėldavome klubuose. Tai toks koncertas, kur sklinda roko dvasia. Šioje salėje esame įpareigoti pasirodyti koncertiškai, nes aplinka įpareigoja. O štai jūs visi prisijungėte prie fanų klubo. Šį vakarą skambės daug Tinos Turner dainų, viliuosi, kad kiekvienas iš jūsų ras bent po vieną, kurią norėjo išgirsti“, – po pirmos dainos žiūrovams sakė atlikėja. Pasak R.Ščiogolevaitės, T.Turner diskografija tokia didelė, kad visų dainų sugroti neįmanoma.

„Tina Turner dar būdama jauna dainavo duše, o kai mamą ją kažkada nuvedė į Aiko Turner koncertą , iš to gimė didelė meilė, kuri tęsėsi labai ilgai“, – apie savo įkūnytą solistę pasakojo R.Ščiogolevaitė. Kone po kiekvienos dainos atlikėja vis žarstė pasaulinę šlovę pelniusios T.Turner gyvenimo nuotrupų. Apie tai, kad šeimyninė laimė baigėsi ir po to atlikėja melomanams padovanojo gausybę pasikeitusių dainų apie meilę. Viena jų – „What’s love“, kurią R.Ščiogolevaitė ir sudainavo, netrukus pakviesdama žiūrovus kartu su ja atlikti priedainį.

„Ir kaip gi Klaipėda nelaimėjo „Chorų karų“, – gyrė salės svečius dainininkė ir čia pat pašmaikštavo, – Matyt, viskam reikia laiko. Štai ir aš, tiek metų daviau laiko žmonėms suprasti, kad mane reikia siųsti į Euroviziją. Visus pinigus išleidau, visas kūrybines idėjas išnaudojau, tad imsiuos naujos veiklos“.

Laiką skiria mokslams ir naujam albumui

Dar prieš prasidedant koncertui R.Ščiogolevaitė sutiko pasišnekučiuoti ir atsakyti į keletą klausimų.

Tiek metų daviau laiko žmonėms suprasti, kad mane reikia siųsti į Euroviziją. Visus pinigus išleidau, visas kūrybines idėjas išnaudojau, tad imsiuos naujos veiklos, - juokavo atlikėja.

Šį vakarą įkūnyjate Tiną Turner, kaip gimė šis projektas, kaip atrinktos jame skambančios dainos?

Dauguma dainų iš jos solinės karjeros ir dabar žinomos. Manau, bus klausytojų, kurie sakys, kodėl gi tos nepadainavo, ar kitos, tačiau atrinkti dainas labai sunku. Stengėmės sudėti iš vienos epochos porą dainų, paimti iš laikotarpio, kuomet pasikeitė stilius, kad būtų bendras įspūdis.
 

Su šiuo projektu taip susiklostė, kad iš Kauno turėjome užklausimą, ar galėtume atlikti dainų iš Tinos Turner repertuaro. Tuomet pats pritarimas buvo kompaktinis, fonograminis, nusprendžiau, kad to daugiau nedarysiu. Supratau, kad tai turi būti atliekama tik gyvai. Dabar su manimi groja puikūs muzikantai.

Ar ši programa nauja?

Programai  gruodį bus metai. Tačiau vietų, kur projektą buvo galima išgirsti, nedaug. Nėra tiek daug tinkamų salių, kurios turėtų tinkančią atmosferą ir galėtų pritraukti klausytojų.  Jau keturis kartus koncertavome Palangoje, taip pat kitų miestų restoranuose, salėse. Labai džiaugiuosi, kad programa publikai patinka, ji nėra skirta kažkuriai vienai amžiaus grupei.

Kristinos Kaikarienės, kuri užsiima jūsų vadyba, interneto puslapyje esate pristatoma kaip lietuviškoji Whitney Houston. Kodėl gi ne jos dainų programa? Jų savo repertuare taip pat turite.

Jos dainų yra mano repertuare, juk tai kiekvienos mažos mergaitės svajonė. Man atrodo, kad ji nebūtų tokia įdomi.

Organizatoriai jau paskelbė, kad laukia dainų atrankai į Euroviziją, ar ketinate dalyvauti?

Ne, kaip ir sakiau po praėjusios atrankos, daugiau nedalyvausiu. Kol kas uždėjau kryžių. Net nebeskaičiuoju, kiek kartų jau dalyvavau.

Artėja Šv.Kalėdos, prieš porą metų jūsų balsas skambėjo Romos bazilikoje, gal ir šiemet yra tarptautinių planų, juolab, kad šalia jūsų ir mylimasis iš svetur.

Mes turime atskiras programas ir atskirą karjerą. Kiekvienas esame užsiėmę savo muzika. Šiuo metu įrašinėju solinį albumą, kurį tikiuosi baigti pavasarį. Tuomet vyks pristatymo koncertai, tad galima laukti naujo produkto. Be to, esu paskutiniame kurse Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, turiu daug darbo, paskaitų dieniname skyriuje. Man tai jau trečia specialybė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką