Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 13d. 20:10

N.Antanavičius dėl Miai duotų 1500 eurų kreipėsi į policiją: sureagavo ir atlikėja

Mia Pilibaitytė, Nerijus Antanavičius, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
15min klijuotė / Mia Pilibaitytė, Nerijus Antanavičius, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Buvusių sutuoktinių – verslininko Nerijaus Antanavičiaus ir atlikėjos Mios Pilibaitytės – drama įgauna pagreitį. Pasirodžius nuskambėjusiai laidai apie tai, kaip N.Antanavičius buvusios širdies draugės automobilį esą padovanojo naujai, šis kreipėsi policiją. Savo ruožtu laiško iš Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato sulaukusi Mia rankų nuleisti neketina – sako rinksianti nuo N.Antanavičiaus nukentėjusių asmenų grupę.

15min Mia Pilibaitytė pasakojo netikėtai iš policijos sulaukusi laiško, kuriuo buvo pranešta, kad Klaipėdos miesto policijos komisariate registruotas jos buvusio vyro Nerijaus Antanavičiaus pareiškimas.

Ten pat išdėstyta ir klausimai, susiję su skandalinga „Prieš srovę“ laida, kurioje buvo aptartas N.Antanavičiaus vienos mylimosios kitai esą perdovanotas automobilis.

TV3 nuotr./Nerijaus Antanavičiaus buvusi mylimoji Greta ir Mia Vilija Pilibaitytė
TV3 nuotr./Nerijaus Antanavičiaus buvusi mylimoji Greta ir Mia Vilija Pilibaitytė

Taip pat apklausoje minima ir pinigų suma – 1500 eurų – dėl kurių jiedu su N.Antanavičiumi susiginčiję buvo jau anksčiau. Kaip tuomet 15min teigė Mia, šią sumą N.Antanavičius jai buvo skolingas.

Pats N.Antanačius 15min tikino, kad 1500 eurų buvo skirti tam, kad laida „Prieš srovę“ nepasirodytų, tačiau ji vis tiek išvydo dienos šviesą, dėl ko jis neslėpė pasipiktinimo.

Vyksta aplinkybių tikslinimas

15min kalbinta atlikėja teigė, kad policijos atsiųstas laiškas jai buvo nemaloni staigmena. Jame ji prašoma patikslinti Nerijaus nupasakotas aplinkybes, kai juodu buvo susitikę aptarti pasirodysiančios laidos ir buvo perduota 1500 eurų suma.

„Į klausimus turiu atsakyti raštu, į Klaipėdą važiuoti neturiu. Nežinau, kiek čia yra rimta. Greta (laidos apie N.Antanavičių herojė – aut. past.) taip pat yra gavusi tokį laišką, – sakė dainininkė. – Jis kaltina, kad bandžiau paimti pinigus dėl to, kad neišeitų laida. Tai yra juokinga. Jūs patys pagalvokite, ar mano kompetencijoje gali būti tokie dalykai?“

Dabar Mia tikino besigailinti, kad kadaise prasidėjo su N.Antanavičiumi. Jį moteris laiko viena didžiausių gyvenimo klaidų.

„Kas jis per vyras? Man nuoširdžiai gėda, kad už jo buvau ištekėjusi. Gėda, kad apskritai tokį žmogų pažinojau. Jis yra didžiausia mano nelaimė ir gėda“, – sakė ji.

Ryčio Survilos nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
Ryčio Survilos nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

Vis dėlto moteris mananti, kad į policiją kreipęsis N.Antanavičius nieko nepeš. „Jeigu šitas aferistas, parašydamas pareiškimą, gali kažką laimėti, nežinau, kokioje teisinėje valstybėje gyvenu“, – kalbėjo ji.

Rinks nukentėjusių grupę

Paskatinta tokio buvusio vyro elgesio M.Pilibaitytė sakė taip pat planuojanti atsaką. Atlikėjos galvoje jau kurį laiką kirba mintis sukurti grupę, kurioje rinksis nuo N.Antanavičiaus galimai nukentėję asmenys.

J. Andriejauskaitės / 15min nuotr./Nerijus Antanavičius
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr./Nerijus Antanavičius

„Norėčiau ją sukurti ir manau, kad tikrai prisėsiu prie šio klausimo tada, kai tik turėsiu laisvesnio laiko. Nuoširdžiai raginčiau visus, kurie nukentėjo nuo jo, susivienyti. Asmeniškai pasirūpinsiu advokatais, nes žinau, kad yra daug nuo jo nukentėjusių asmenų – man jų rašė begalė.

Kadangi jis taip elgiasi, esu suinteresuota, kad jis atsiskaitytų su kiekvienu iš nukentėjusiųjų. Jeigu suburtume grupę tų, kurie iš tiesų yra nukentėję nuo jo, Nerijui gali labai blogai baigtis. Esu tikra, kad viskas pavyks, nes tokių žmonių yra begalė. Vien jau tada, kai su juo gyvenau, jis buvau labai daug ką apgavęs.

Man keisčiausia yra tai, kad jis, apgavęs tiek žmonių, gyvendamas su manimi vis tiek neturėdavo nė vieno cento“, – stebėjosi dainininkė.

Klausimų Miai kėlė ir tai, kodėl N.Antanavičius pareiškimą rašė Klaipėdoje, nors pats gyvena Kaune.

„Gal ten turi pažįstamų... Tikrai gerbiu policijos darbą, todėl nepulsiu spėlioti, tiesiog tai man atrodo keista. Gretos Klaipėdoje seniausiai nėra, aš gyvenu Kaune, jis – Kaune, ir jis vis tiek pasirinko Klaipėdą“, – sakė atlikėja.

15min susiekė su N.Antanavičiumi, tačiau jis situaciją komentuoti atsisakė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką