Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 18, 10:06

N.Narmontaitė – apie kartą, kai vos nesugadino prabangių vestuvių Milane

Charizmatiškąja aktore bei knygų autore Nijole Narmontaite nesižavėti – neįmanoma, o kai kurios jos iš tiesų patirtos istorijos primena filmų scenarijus. Tiesa, įvykiai tada pakrypo gana netikėta linkme, o ir ašarų vaidinti aktorei neprireikė – tąkart jos upeliais bėgo natūraliai…
Nijolė Narmontaitė
Nijolė Narmontaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

N.Narmontaitė, kadaise ji turėjo pažįstamą, kuri užsieniečiams, mėgstantiems neeilinius išgyvenimus, rengdavo įvairius renginius – Nijolė ir pati ne kartą buvo prie to prisidėjusi.

„Jie prašydavo labai aštrių dalykų, o aš visa tai duodavau. Kartą Milane jų draugai milijonieriai šventė vestuves. Mano užsakovai pasakė, kad jie turi viską, todėl reikėtų kažko, kas padarytų stebuklą. Man pasakė, kad nupirks skrydžio bilietus, gausiu gerą honorarą.

Viskas, ką man reikėjo padaryti – įsiveržti į tas vestuves, suvaidinti nėščiąją, pulti jaunikiui ant kaklo ir verkiant sakyti, kad jis mane pametė ir paliko“, – intriguojančią istoriją ims laidoje „Gero vakaro šou“ ims pasakoti aktorė.

TV3 nuotr./Nijole Narmontaitė
TV3 nuotr./Nijole Narmontaitė

N. Narmontaitė neslėps – nepaisant to, jog teko visą savo monologą išmokti itališkai, susigalvoti, kaip imituoti nėščiosios pilvą ir pasipuošti peruku, ji su visomis iškeltomis sąlygomis sutiko gana lengvai. Tiesa, netrukus pasigailėjo…

Aktorę oro uoste pasitiko prabangų džipą vairuojantys nepažįstami žmonės, o atvykus į vestuvių ceremoniją, jau vaidmeniui persirengusiai Nijolei pasidarė be galo silpna. Įspūdinga pilis, puošniausiais apdarais pasipuošusios įvairaus amžiaus moterys, šampano purslai, ugnies fakelai ir fantastiška muzika… Būtent tai privertė aktorę kaip reikiant suabejoti – ar ji tikrai gali padaryti tai, ką pažadėjo?

„Matau tą vaizdą ir galvoju: „Ką aš padariau? Kaip aš dabar įbėgsiu…“ Pradėjau verkti – mane ištiko isterija! Baigėsi visos mano aktorystės. Bet nežiūrint visko, aš jau esu čia – esu atgabenta lėktuvu, man reikia įvykdyti užduotį.

TV3 nuotr./Nijole Narmontaitė
TV3 nuotr./Nijole Narmontaitė

Su tomis ašaromis aš įlekiu, puolu jaunajam ant kaklo ir sakau: „Kodėl tu mane palikai ir išėjai, juk mes laukėmės vaiko?!“ – pasakos ji.

N.Narmontaitė atvira – tąkart vaidinti beveik nereikėjo, mat jai pačiai iš siaubo, kad gali sugadinti tokį gražų renginį, ašaros liejosi tiesiog upeliais. O aplinkinių reakcijos į jos pasirodymą, kilusį siaubą tik pastiprino – žmonės pašiurpo, jaunasis pradėjo teisintis, o jaunoji nuo jo trauktis atatupsta.

„O man viskas buvo taip, tarsi didžiausiame košmare – pagalvojau, kad daugiau niekuomet į tokias avantiūras ir nesąmones nesivelsiu. Tačiau, nepaisant visko, susitikus po keleto metų, jie man pasakė, kad iš tų vestuvių jie neprisimena nieko kito, tik tą nėščią išprotėjusią moteriškę“, – dabar jau su šypsena neįtikėtiną istoriją pasakos N.Narmontaitė, o kaip ji baigėsi, žiūrovai išgirs laidoje.

„Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30 val. per TV3.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką