Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 30d. 15:08

N.Pareigytės automobilio mįslė: baigėsi meilė, dingo ir automobilis vardiniais numeriais?

Fotopolicija. Nijolės pareigytės AUDI Q7
15min.lt skaitytojo E.T. nuotr. / Fotopolicija. Nijolės Pareigytės AUDI Q7

15min.lt skaitytojai jau visą savaitę siunčia redakcijai nuotraukas, kuriose su Nijolės Pareigytės automobilio vardiniais numeriais užfiksuotas sunkvežimis.

Skaitytojų rubrikoje ikrauk.15min.lt Tomas U. stebisi, negi Nijolę taip paveikė krizė, kad ji pardavė savo garsiuosius automobilio numerius NELI69, iki šiol puošusius prabangų Audi Q7.

15min.lt skaitytojo Tomo U. nuotr,./Numeris NELI69 puošia furgoną
15min.lt skaitytojo Tomo U. nuotr,./Numeris NELI69 puošia furgoną.

Panašių laiškų su nuotraukose užfiksuotu furgonu Renault Master, padabintu vardiniu numeriu Neli69, gavome jau ne vieną. Daugeliui kyla klausimas: kodėl gatvėse nebematome Nijolės Audi, kodėl jos numeriais padabintas krovininis automobilis. Gal tai pokštas.

Meilė baigėsi

Šeštadienį portalas 15min.lt, cituodamas „Lietuvos ryto“ priedą „Gyvenimo būdas“, jau rašė apie verslininko E.Ivanenkos išpažintį. Įmonės „ICG kompiuteriai“ generalinis direktorius žurnalistams papasakojo, kad jį paliko mylimoji – grupės „69 danguje“ dainininkė N.Pareigytė. Dabar ji  – krepšininko Artūro Jomanto draugijoje. Verslininkas prabilo ir apie kitas nuoskaudas, pavyzdžiui, neva prieš jo valią nutrauktą Nijolės nėštumą.

Automobilio istorija

Eugenijus Ivanenka sakė, kad automobilį Audi Q7 su vardiniais numeriais Nijolei nupirko nerimaudamas dėl jos saugumo. Kai kelyje žuvo „Tipo grupės“ nariai, verslininkas panoro taip apsaugoti mylimąją, nes toks jau popžvaigždžių gyvenimas: nemiegojusios nuolat skuba į koncertus visoje Lietuvoje. Taigi, E.Ivanenkos nuomone, didesnis automobilis yra saugesnis.

„Nijolė neprašė, kad nupirkčiau jai brangų automobilį, net pasakė, kad nėra jo verta. Aš paaiškinau, kad tai ne dovana, o darbo įrankis. Tai buvo mano idėja ir aš ją įgyvendinau. Šiuo metu automobilis  grąžintas man“, – „Gyvenimo būdui“ sakė verslininkas.

Taigi Nijolė pati atsisakė ir automobilio, ir tolesnės karjeros E.Ivanenkos įmonėje.

Nesirūpina ir teismais

Išsiskyręs su Nijole E.Ivanenka (ir jo advokatai) nustojo rūpintis ir N.Pareigytės teismo reikalais. Primename, kad dainininkė buvo padavusi į teismą humoristą Modestą Vaišnorą. Taip pasisukus reikalams, Nijolė neateidavo į posėdžius, teisėjas bylą nutraukė.

Danieliaus G./15min.lt skaitytojo nuotr./Reklamai išnaudojamas sunkvežimis šeštadienį užfiksuotas kelyje Vilnius - Rudamina.
Danieliaus G./15min.lt skaitytojo nuotr./Reklamai išnaudojamas sunkvežimis šeštadienį užfiksuotas kelyje Vilnius–Rudamina.

Beje, dar pavasario pabaigoje 15min.lt spausdino akylo skaitytojo informaciją, kad N.Pareigytės Audi ir krepšininko A.Jomanto vardinis tarnybinis automobilis Škoda vieno sostinės daugiabučio požeminiame garaže per naktį stovėjo greta.

Tą sykį N.Pareigytė tikino, jog beveik nepažįsta A.Jomanto, o prabangųjį visureigį esą paskolino kitam jaunam krepšininkui Simui, kuris ir nuvyko pas kolegą Artūrą.

Liepą pastebėta, jog Nijolė nebevairuoja savojo visureigio Q7, iškart pasklido versija, kad automobilio ji neteko dėl neištikimybės.

Netrukus Neli ir Artūras žurnalui „Žmonės“ viešai patvirtino vienas kitam puoselėjantys šiltus jausmus.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką