Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 2d. 11:01

„Naisių vasaros“ herojai tapo policininkais

Agnė Grudytė
TV3 nuotr. / Agnė Grudytė

Ketvirtadienį žiūrovų laukia išskirtinė dokumentinės realybės dramos „Žvaigždė policininkas“ serija, kurioje į kovą su blogiu stos populiaraus TV3 serialo „Naisių vasara“ žvaigždės.

Televizijos pranešime spaudai teigiama, kad garsiausi serialo aktoriai – Aurimas Žvinys, Agnė Grudytė, Rimantas Bagdzevičius – akis į akį susidūrė su mušeikomis, agresyviai nusiteikusiais girtuokliais, viešosios tvarkos pažeidėjais ir į neviltį puolusiais žmonėmis.

Nesu pratusi matyti tokių vaizdų. Man labai liūdna. Žmogus guli laiptinėje, visai nesiorientuoja. Tai keikiasi, tai verkia. Baisu.

Pagrindinis „Naisių vasaros“ herojus Pijus, aktorius A.Žvinys, ir Šiaulių miesto patruliai gavo pranešimą, kad prie kavinės vyksta muštynės. Niekas nežinojo, kad teks įsivelti į žiaurų tėvo konfliktą su vaiku.

„Nesvarbu man tas kraujas, man širdis plyšta – mane tėvas pirmą kartą gyvenime mušė“, – policininkams ir aktoriui guodėsi nukentėjęs vaikinas.

Neblaivus vyras be pasigailėjimo mušė savo sūnų. Pasirodo, šitaip jis bandė auklėti išgėrusį vaiką, kad šis nenueitų jo pėdomis – kasdien nekilnotų stikliuko.

„Vaizdas, kurį pamačiau, buvo baisus – kruvinas vaikino veidas, pramušti tėvo krumpliai ir ašaros. Sūnui nerūpėjo fizinis skausmas, skaudžiausia jam buvo, kad jį sumušė jo paties tėvas. Jis paplūdo ašaromis kalbėdamas apie tai. Vaikino žodžiai man suvirpino širdį“, – prisipažįsta aktorius.

Taip pat laidoje – „Naisių vasaros“ žvaigždės A.Grudytės patruliavimas gimtuosiuose Šiauliuose: akistata su girtutėle moterimi, visiškai nesiorientuojančia aplinkoje. Daugiabučio namo laiptinėje gulinti alkoholio auka ne tik nebepastovėjo ant kojų, neprisiminė nei savo vardo, nei pavardės, bet jau ir apskritai buvo beprarandanti kalbos dovaną. Tiesa, necenzūrinius žodžius ištarti mokėjo.

„Nesu pratusi matyti tokių vaizdų. Man labai liūdna. Žmogus guli laiptinėje, visai nesiorientuoja. Tai keikiasi, tai verkia. Baisu“, – neslepia A.Grudytė. Iškviesti medikai tik su neštuvais galėjo išgabenti nukentėjusiąją.

Dar vienas „Naisių vasaros“ aktorius – R.Bagdzevičius – buvo ne tik atpažintas įkaušusių vyrukų, bet ir apipiltas komplimentais: „Labai gražiai atrodote su policininko apranga! Jums tinka dirbti policijoje!“

Žiūrovų pamėgto serialo herojų kova už gėrį ir teisingumą – jau rytoj 20.30 val. per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką