Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 11d. 19:31

„Nakties Venecijoje“ ėmėsi policija: baudos gresia ir organizatoriams, ir svečiams

Policija, iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros renginys
15min klijuotė / Policija, iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros renginys
Valdovų rūmuose vykęs iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros renginys „Naktis Venecijoje“ sulaukė ne tik pasipiktinusių komentatorių, bet ir teisėsaugos dėmesio. Pasirodo, dėl saugumo reikalavimų nesilaikymo jau buvo kreiptasi į policiją, o ši ketina pradėti administracinę teiseną.

Apie šeštadienį Vilniaus Valdovų rūmuose vykusį labdaros renginį vienas pirmųjų pasisakė Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, kuris neslėpė pasipiktinimo dėl saugumo reikalavimų nesilaikymo. Galiausiai LNK žinios pirmadienio vakarą pranešė, kad dėl renginio policija jau ėmėsi tyrimo.

„Valdovų rūmuose vyko renginys ir to renginio metu nesilaikyta saugumo reikalavimų, t.y. kaukių dėvėjimo ir kt. Bus pradėta administracinė teisena pagal ANK 45 straipsnį, įvertinsime visas aplinkybes ir priimsime sprendimus“, – LNK žinioms sakė Vilniaus 3-iojo policijos komisariato viršininkas Donaldas Dubaka.

D.Dubaka taip pat pridūrė, kad dalyviams, kurie uždaroje patalpoje nedėvėjo kaukių, gresia bauda iki 500 eurų, o tuo metu organizatoriams net iki 6 tūkst. eurų.

Kaip LNK žinioms sakė virusologas Saulius Čaplinskas, tokiuose renginiuose yra nemaža grėsmė užsikrėsti, todėl jį nemaloniai nustebino pamatyti vaizdai.

„Uždaroje erdvėje, kai žmonės susirenka iš skirtingų socialinių burbulų, yra galimybė užsikrėsti ir perduoti virusą to nė nežinant. Galima trumpam pabūti be kaukės, ypač nusifotografuojant prie renginio sienelės, tai visiškai logiška, bet visą renginį būti be kaukės uždaroje erdvėje – vis tik neišmintinga“, – LNK žurnalistams komentavo jis.

Vakarą vedusi garsi laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson LNK žinioms tikino, kad buvo nemažai žmonių su dvigubomis kaukėmis. Nepaisant to, ji pati ant scenos buvo be kaukės.

„Aš, kadangi vedžiau renginį, tai ant scenos buvau be kaukės. Šiaip tai, sakyčiau, kad buvo netgi labai nemažai žmonių, kurie buvo su dvigubomis kaukėmis. Visas veidas uždengtas“, – žurnalistams teigė B.Nicholson.

Kiek anksčiau portalui Žmonės.lt susisiekus su labdaros renginio organizatore Agne Grigaliūniene, ji patikino, kad saugaus elgesio pandemijos metu taisyklių buvo paisoma.

„Aš jau girdėjau tą kritiką, kad neva žmonės prie fotosienelės buvo be kaukių, tačiau jie kaukes turėjo. Fotosienelė buvo toje pačioje erdvėje, kaip ir vaišės, tad žmonės, vaišindamiesi kelis metrus paėjėję fotografavosi.

Mes taisyklių laikomės. Pono Remigijaus Žemaitaičio renginyje nebuvo, tą galiu pasakyti tiksliai, nes mes tikriname visus žmones dėl jų galimybių pasų ir dalyvius registruojame. Jei kažkam pasirodė, kad taisyklių nesilaikome – labai atsiprašau“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Grigaliūnienė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros renginys
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Iniciatyvos „Sužydėjusi viltis“ labdaros renginys

15min primena, kad Vyriausybės sprendimu nuo spalio 1 d. nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas (kaukių, respiratorių ar kt.) yra privalomas visose uždarose erdvėse.

Šių saugumo reikalavimų laikymosi labdaros renginyje pasigedo Seimo narys R.Žemaitaitis, kuris savo įžvalgomis pasidalijo ir socialiniame tinkle.

„Gal kas galite paaiškinti MAN IR MANO ŽMONĖMS!

Jau antra savaitė kaip žmonės WC, autobuse, duše, parduotuvėje, filme, pas daktarą privalo nešioti kaukes uždaroje patalpoje!!!

I.Šimonyte ašaromis apsipylusi per TV ir radijas gieda giesmę, kaip „tipo anai“ svarbu mirštantys žmonės ir jų šeimos nariai.

Kolega Seimo narys Linas viešai kalba apie įkainius. Vieno paciento, sergančio Covidu, kaina nuo 90–130 tūkstančių, o čia surinko tik varganus 25 tūkstančius!

Mane konservatorių davatkos ramina tiek komitete, tiek TV, ar internete, kad būk truputėlį kultūringesnis ir ramesnis, kalbėdamas apie COVID-19 situaciją!

Tie patys konservatorių ruporai moka MUS IR MANE VIENYBĖS kovoje su Covidu!

Prezidentas, nesuprasdamas, kas vyksta Lietuvoje, vieną dieną ministrą A.Dulkį dulkina už jo prastus darbus ir negebėjimą atlikti savo pareigų. Nors elito atstovas filmo „Šuolis“ pristatyme kartu su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte Nielsen ir ministrais įsitaiso pilnoje kino salėje???

O po filmo pristatymo prezidentas aiškina, kaip blogai dirba Šimonytė ir jos komanda.

Ilgai pasitrankęs dar užsuka į kavinukę, kuri viešai pasakė, kokių rūšiuotų ir nerūšiuotų klientų neaptarnuos!

Eina Vilniaus gatve A.Dulkys ir mąsto sau: kaltas aš, kaltas tas avinėlis, niekas manęs neklauso.

Kur tau, A.Dulky, kas nors tavęs klausys, kai tave, tautą ir mus visus dulkina Lietuvos elitas!

Siūlau pažiūrėti ir perskaityti straipsnį apie Lietuvos dulkintojus, kurie penktadienį susirinko į FARMACININKŲ finansuotą renginį!

Keistas sutapimas. Moteris Irena iš Šilalės, sirgdama onkologine liga, buvo priversta mirti trečiadienį, nes patekti pas gydytojus šansų nėra!

Atsakymas trumpas: JUK DABAR COVIDAS. A.Dulkys, I.Šimonytė, G.Nausėda, Viktorija Čmilyte Nielsen bei A.Armonaitė toliau dulkina tautą!

Gerai J.Erlickas pasakė: guli prijungtas prie ventiliuojamo grabo ir galvoja….

Geriausia bausmė šio renginio dalyviams būtų išmetimas iš darbų, išmetimas iš TV projektų be teisės metus dirbti! Tik klausimas, ar vėl TV elitas norės juos šveisti lauk?

Gal čia Šimonytės konservų šutvė galėtu pasidarbuoti ir tokį projektą užregistruoti! Gal tada žmonės tikėtų politikais!“ – socialiniame tinkle pasipiktinimą išreiškė R.Žemaitaitis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:25
00:10
15:28

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką