Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 12d. 16:59

Naktiniame klube – Egidijaus Dragūno ir Svetlanos Proninos konfliktas? (atnaujinta 19.21 val.)

Egidijus Dragūnas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Egidijus Dragūnas

Šeštadienio naktį dėl galimai įvykusio konflikto su advokate Svetlana Pronina policijos komisariate atsidūrė grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas. Nors teigiama, kad E.Dragūnas metė į S.Proniną stiklinę, pats atlikėjas tai neigia.

Incidentas įvyko „Vilniaus vartuose“ esančiame naktiniame klube, kur vyko seksualaus kalendoriaus pristatymas. Kaip naujienų portalui 15min.lt sakė šaltiniai policijoje, pranešimas apie klube įvykusį konfliktą gautas 4 val. 4 min. Į policiją paskambino klubo administracija. Pranešta, kad kažkas sviedė S.Proninai į veidą stiklinę, moteris buvo sužeista.

Į klubą atvykę pareigūnai S.Proninos jau neberado, greitoji pagalba ją buvo išvežusi į „Žalgirio“ kliniką. Į šią kliniką dažniausiai kreipiamasi dėl žandikaulių bei veido kaulų lūžių, odontologijos ligų.  Prieš išvykdama ji parašė policijai pirminį pareiškimą.

E.Dragūnas į komisariatą buvo atvežtas apie 5 valandą ryto. Jam buvo nustatytas lengvas girtumas – 0,67 promilės.

Sekmadienį komisariatas nebuvo gavęs jokios informacijos apie S.Proninos būklę. Pirmadienį bus sprendžiama, ar pradėti ikiteisminį tyrimą.

Atnaujinta 18.50 val. Vienas incidento metu klube dirbęs vaikinas 15min.lt pasakojo, kad jei stiklinę iš tiesų sviedė E.Dragūnas, jį galėjo išprovokuoti pati S.Pronina. Ji buvo klube su dviem draugėmis, sėdėjo arčiau šokių aikštelės, o Dragūnas buvo užsisakęs stalelį VIP zonoje.

„Kiek žinau, kažkas į S.Proniną tikrai metė stiklinę – ji pasišalino iš klubo kraujuotu veidu, supjaustytas buvo žandas ar vieta prie kaklo. Ji bandė prisidengti, bet buvo matyti kraujas. Prieš tai girdėjau, kad Svetlana mėtė į Selą ledukus ir jį erzino“, – vieną galimų konflikto priežasčių įvardijo šaltinis.

Nors 15min.lt pavyko susisiekti, advokatė S.Pronina sekmadienio vakarą situaciją komentuoti atsisakė. „Jokių komentarų“, – nedaugžodžiavo ji.

Atnaujinta 19.21 val. Pats E.Dragūnas naujienų portalui 15min.lt teigė, kad jokio konflikto nebuvo. „Man baisu, kad mano vardas minimas tokioje situacijoje. Nežinau, kas ir kaip atsitiko, bet tai  nesąmonė. Esu įveltas į konfliktą, man tai neįdomu ir nenoriu gadinti savo vardo“, – sekmadienio vakarą 15min.lt sakė E.Dragūnas. Atlikėjas teigė esąs klaidingai apkaltintas ir įtrauktas į nebūtą konfliktą. „Taip, mane nuvežė į komisariatą, parašiau pasiaiškinimą. Kas ten kuo mėtėsi ir ką darė, aš nežinau. Esu niekuo dėtas“, – tikino dainininkas.

E.Dragūnas teigė S.Proninos nepažįstantis. „Nepažįstu to žmogaus, tik dabar suprantu, kad yra kažkokia Pronina, o kas ji tokia... Aš jos nei matęs, nei žinau, nei noriu girdėti ar matyti. Man atsibodo aiškintis. Nuolat mane mėginama įkišti į tokius dalykus. Aš nekaltas ir niekada gyvenime tokio dalyko nepadaryčiau. Nemesčiau nieko į moterį. Man tai nesuprantama“, – gynėsi atlikėjas.

E.Dragūnas teigė, kad S.Pronina prie jo pribėgo jau po to, kai į ją buvo kažkas mesta. „Jai pasirodė, kad aš tai padariau. Prieš tai jai atrodė, kad ją fotografavo, po to ji ėmė švaistytis ledukais. Kažkas, matyt, metė tą ledą atgal. Neįsivaizduoju, apie kokią stiklinę kalba, ten buvo tikrai ne stiklinė“, – stebėjosi dainininkas. Jis teigė nepastebėjęs, ar pribėgusi advokatė S.Pronina buvo sužeista.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką