Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nakvynės namų gyventojus pamaitinęs Aleksandras Pogrebnojus: „Tegul kiekvienas kasdien padaro ką nors gera“

Aleksandras Pogrebnojus
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Aleksandras Pogrebnojus
Šaltinis: 15min
0
A A

Žvarbią pirmadienio popietę dizaineris Aleksandras Pogrebnojus įgyvendino prieš kelias dienas kilusią idėją – Vilniaus nakvynės namų gyventojams įteikė maisto davinius. Vyras tikina, kad šis jo poelgis nesusijęs su jokia reklamos ar politine kampanija – dizaineris panoro įrodyti, kad surengti panašią akciją yra vieni juokai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tai nesusiję su niekuo. Nesiruošiu eiti į Seimą. Noriu parodyti kaip viskas paprasta – viską suorganizavau per 15 minučių. Tai juk nesunku. Šią idėją sugalvojau penktadienį vakare, perskaitęs vieną straipsnį apie benamius. Aš buvau įsitikinęs, kad viskas pavyks“, – patikino A.Pogrebnojus.

Dizainerio sumanymą padėjo įgyvendinti greitojo maisto tinklas KFC, suteikęs apie 140 porcijų vištienos. Maisto nakvynės namų gyventojams atnešė ir A.Pogrebnojų perduoti įpareigojo dizainerio bičiuliai.

„Maisto reikėjo daug ir greitai, todėl pasiūliau kelioms įstaigoms, kas pirmas sureagavo, iš to ir imame maistą. Aš manau, kad vištiena yra pakankamai gerai. Dar keli mano draugai atnešė maisto“, – kalbėjo A.Pogrebnojus.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Aleksandras Pogrebnojus su bičiuliais aplankė Vilniaus nakvynės namus
Aleksandro Pogrebnojaus idėją palaikė ir jo mylimoji Monika Račiūnaitė (viduryje)

Dizaineris teigė, kad jo draugai labai palaikė šią idėją. A.Pogrebnojus viliasi, kad jo žingsnis paskatins kitus žmones savarankiškai padėti alkstantiems nakvynės namų gyventojams.

„Padėti galima įvairiai: vieni gali padėti benamiams, kiti – paukščiukams. Nemanau, kad padariau ką nors stebuklingai gero – tegul kiekvienas padaro ką nors gero kasdien, tai problemų nebūtų išvis“, – įsitikinęs jis.

A.Pogrebnojus prisipažino vengiantis duoti išmaldos gatvėje. Pasak jo, ne tokiems žmonėms labiausiai reikalinga pagalba.

„Aš tokius žmones dažnai matau gatvėje ir žinau, kad kai kurie iš ten esančių ir taip neblogai uždirba. Benamiai gatvėje neprašo, jie ieško maisto konteineriuose. Dabar jiems pats sunkiausias laikas, nes jie negali rasti maisto, daug nevaikšto gatvėmis“, – kalbėjo A.Pogrebnojus.

Dizaineris kartu su mylimąja manekene Monika Račiūnaite Vilniaus nakvynės namuose pastovios gyvenamosios vietos neturintiems žmonėms įteikė maisto davinius. Filmavimo kameras ir fotoaparatus išvydę nakvynės namų gyventojai kiek sutriko, todėl dizaineris paragino žiniasklaidos atstovus ilgai neužsibūti ir pabaigti išdalyti maisto davinius paprašė nakvynės namų darbuotojų.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Aleksandras Pogrebnojus su bičiuliais aplankė Vilniaus nakvynės namus
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Aleksandras Pogrebnojus su bičiuliais aplankė Vilniaus nakvynės namus

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką