Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Namuose krepšininkų laukia mylimos moterys (papildyta rugsėjo 3 d.)

Linas Kleiza
Linas Kleiza
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Lietuvą vis aistringiau užvaldo krepšinio manija, tad ir naujos TV3 pokalbių laidos „Ką manai?“ studijoje buvo jaučiama pakili nuotaika, o kai joje pasirodė Linas Kleiza, žiūrovams tiesiog atėmė amą ir jie neišdrįso garsiam sportininkui užduoti nė vieno klausimo. Laimė, laidos vedėja Agnė Armoškaitė (30) išliko tvirta ir svajonių jaunikio paklausė, kaipgi jam sekasi meilės reikalai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Eugenija Songailienė (59)
„Nenorėjau, kad sūnus taptų krepšininku“

Krepšininko Dariaus Songailos (33) mama sako niekada nežiūrinti tiesioginių krepšinio varžybų. „Per daug jaudinuosi, kad tik nesuklystų, nepargriūtų, nesusižeistų. O varžybų įrašą jau žiūriu atsipalaidavusi, su kavos puodeliu rankoje, bet tik tuo atveju, jei Dariaus komandai pasisekė laimėti“, – sako Eugenija ir, prisiminusi sūnaus vaikystę, priduria, jog Darius, kaip ir visi vaikai, buvo išdykęs.

Mokytoja dirbanti moteris sako, kad Dariukas į krepšinio pasaulį pateko visiškai atsitiktinai: „Tiesiog bėgdamas koridoriumi atsitrenkė į nusipelniusį Lietuvos trenerį Gintautą Žibūdą ir buvo pakviestas pabandyti pažaisti. Darius šito labai troško, nors aš jį stengiausi atkalbėti, mat tais laikais krepšininkams nebuvo didelių galimybių neblogai uždirbti. Kai suprastėjo Dariaus pažymiai, iškėliau ultimatumą – pasitempti arba pamiršti krepšinį. Vos po mėnesio jo pažymių knygelė vėl sublizgėjo gerais pažymiais“, – pasakoja krepšininko mama.

Eugenija sako šiek tiek sutrikusi, kai sužinojo, kad Darius ketina vesti amerikietę. „Baugino kalbos barjeras, tačiau vos pabendravusi supratau, kad mano sūnui labai pasisekė – jis surado nepaprastai gerą mergaitę. Neišpuikusi, be galo myli mano Darių, nesigėdija, kad jo tėvelis yra neįgalus, apkabina jį, pabučiuoja. Mano martelė nuostabi“, – šypsosi moteris.

Alma Javtokienė (58)
„Sūnus auklėjome griežtai“

„Sūnus vaikystėje prikrėtė visokių cirkų, – juokiasi krepšininko Roberto Javtoko (31) mama. – Kartą bėgo Robertas ryte į mokyklą ir nepasižiūrėjo, kad didžiulės centrinės durys uždarytos, taigi įbėgo į vidų kartu su stiklais. Laimė, viskas baigėsi be liūdnų pasekmių. Mes su vyru sūnus auklėjome labai griežtai, žinau, kad jiems nepatiko mūsų nustatyta tvarka – 21valandą abiem jau būti namuose“, – sako Alma.

Oksana Pikul (27)
„Ilgam išsiskirti nenorėčiau...“

Simpatiškoji O. Pikul pasiryžusi paskui savo mylimąjį, krepšininką Simą Jasaitį išvykti net į Turkiją. Žinoma, ne visam laikui, mat Lietuvoje merginą laiko mokslai bei darbai. Ką reiškia būti krepšininko mylimąja?

„Iš šalies viskas atrodo labai gražu: tu esi išvaizdaus bei turtingo vyro pašonėje ir tau pavydi visas pasaulis. Tačiau juk pavyzdžiai rodo, kiek moterys turi paaukoti vien tam, kad galėtų būti šalia krepšinį žaidžiančio vyro. Mes su Simu abu esame labai užimti, abu suprantame vienas kitą ir dėl trumpų išsiskyrimų nesipykstame. O štai ilgam išsiskirti tikrai nenorėčiau...“ – sako Oksana.

Linas Kleiza (26)
Jo gyvenime – penkios mylimos moterys

Kaip jau tapo įprasta, krepšininko L. Kleizos visi mėgina paklausti, kaip jam sekasi širdies reikalai. „Mano širdis vietoje, viskas gerai, – šmaikštauja geidžiamiausiu jaunikiu vadinamas vyras ir netikėtai prisipažįsta: – Aš turiu penkias mylimas moteris, kurioms nerūpi, jog esu krepšininkas. Joms svarbiausia tai, kad aš šalia. Tai mano mama, močiutė, teta ir dvi pusseserės.“

Vladas Garastas (79)
„Nemačiau, kaip užaugo mano vaikai...“

Treneris, išauginęs ne vieną garsų krepšininką, prisimena, kad kadaise sportininkams nebuvo sudarytos sąlygos gyventi svetur kartu su savo antrosiomis pusėmis. Nuolat su sportininkais po pasaulį keliavęs vyras guodžiasi, kad per tokio pobūdžio darbą pražiopsojo svarbiausius gyvenimo įvykius. „Nemačiau, kaip užaugo mano vaikai...“ – atsidūsta Vladas, krepšininkų žmonoms ir draugėms patardamas pasiaukoti ir keliauti kartu su mylimais vyrais.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką