Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 21d. 10:22

Natalija Bunkė – apie netyčia paviešintą savo nuogos atvaizdą: „Ar čia tragedija?“

Natalija Bunkė namus papuošė Kalėdoms
Asmeninio albumo nuotr. / Natalija Bunkė

Televizijos laidų vedėja ir turinio kūrėja Indrė Stonkuvienė pradeda naują projektą – interneto televizijoje startuojančioje laidoje Indrė su visuomenėje puikiai žinomomis moterimis kalbės apie vidinį ir išorinį grožį be jokių tabu ir be... makiažo.

Jau pirmajame epizode su dainininke Natalija Bunke neišvengta itin pikantiškos temos. Moterys pasidalijo pačiais gėdingiausiais momentais – kai netyčia abi pačios paviešino savo nuogų nuotraukas šimtatūkstantinėms auditorijoms instagrame.

Laidos vedėja prisipažino, kad jau kurį laiką jaučiasi pavargusi nuo netikrumo. O šiame socialinių tinklų amžiuje nuo to pabėgti tampa beveik nebeįmanoma.

„Šiais laikais ne tik nuo instagramo, bet ir nuo gyvenimo jau yra nebeatsiejami filtriukai, grimai, kaukės. Bet mes pabandykime kitaip. Natūraliai kiek įmanoma, be blakstienų, be blizgučių, be plunksnų. Apie grožį ir išorinį, ir vidinį, be iš anksto uždėtų kaukių. Apie tai šis projektas #Tobulainetobula“, – kalbėjo laidos, kuri pasirodys kiekvieną ketvirtadienį LNK.lt, sumanytoja I.Stonkuvienė.

Laidos filmavimo metu pašnekovės ir pati Indrė nesislėpė po išdailintu makiažu, buvo kuo natūralesnės, t. y. kokios yra paprastame gyvenime, o ne scenoje ar prieš televizijos kameras.

LNK nuotr./Indrė Stonkuvienė, Natalija Bunkė naujoje LNK laidoje
LNK nuotr./Indrė Stonkuvienė, Natalija Bunkė naujoje LNK laidoje

Atviro ir jaukaus pokalbio su Indre metu N.Bunkė, paklausta, ar kartais nėra sunku dalytis pačiomis įvairiausiomis gyvenimo akimirkomis su socialinių tinklų auditorija, nevyniojo žodžių į vatą.

„Aš niekada nesigailiu ir mėgstu iš savo klaidų pasijuokti. O kas jų nėra padaręs? Va, pavyzdžiui, kitos čia tikriausiai nusišautų. Taigi aš kažkada vasarą iš vonios tiesiai ant svarstyklių užlipau. Svarstyklės mano buvo veidrodinės. Galvoju, kodėl gi man čia to svorio neparodžius visam instagramui. Įmetu tiesiai ir man sekėjos, sako, ten, žinokit, biškutuką matosi to, ko nereikėtų. Greitai išėmiau, aišku. Bet ta prasme... Gi ne tragedija, ką pi... nematę?“ – sakė Natalija.

Moterims besijuokiant, Natalija pripažino, kad taip nutikus belieka tik šypsotis. „Ar čia tragedija? Visai Lietuvai, matai, pu.. parodžiau. Kita tai verktų mėnesį laiko, bet aš gi suprantu, viskas, gi nieko nepakeisi. Ta nuotrauka kaip trolis praėjo pro visą internetą. Bet nieko nepakeisi, gali imti tik ir pasijuokti, kad būna gyvenime ir taip“, – atviravo dainininkė.

LNK nuotr./Natalija Bunkė
LNK nuotr./Natalija Bunkė

Pokalbiui įsisiūbavus, Indrė taip pat išdrįso pasidalyti savo istorija. „Aš tikrai esu konservatyvi moteris, nors su mano juokais gali atrodyti ir kitaip. Bet man irgi buvo panašus atvejis...“ – juokais pradėjo ji.

Indrė, kaip ir Natalija, tai padarė, žinoma, per klaidą: „Iš renginio sau ramiai įsikėliau nuotrauką, kur šokau su šokėju. Buvo pagautas kadras, kur aš perversta aukštyn galva ir taip gražiai koją ištempusi. Prisiekiu, žiūrėjau tik į tą koją, pėdutę ir didžiavausi, o kad iš suknelės papukas išsprūdęs – net nepastebėjau. Lyg niekur nieko įkėliau tą nuotrauką į instagramą. Žmonėms ėmus rašyti, pati pamačiau.“

Natalija pritardama juokėsi ir antrino: „Bet žiūrėkim į kitą pusę. Pakeisti nieko nebegali, bet nors tu dabar puikiai prisimeni tą renginį. O čia gal kartais Marijampolės renginys buvo, kur su Vidu susikukavot?“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką