Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 21d. 17:04

Natalija Bunkė gausią tatuiruočių kolekciją papildė nauju kūriniu: planuose – ir tigras moters galva

Natalija Bunkė ir jos naujausia tatuiruotė
Asmeninio albumo nuotr. / Natalija Bunkė ir jos naujausia tatuiruotė

„Tatuiruočių ant kūno aš jau seniai nebesuskaičiuoju“, – juokiasi ketvirtadienį naują piešinį ant pėdos pasidariusi Natalija Bunkė. Žurnalisto skambutis jai buvo kiek netikėtas, jo sulaukė būtent tuo metu, kai meistras kūrė tatuiruotę – plunksną su karoliukais ir kaspinėliu.

Naujausią tatuiruotę ant kojos pasidariusi Natalija Bunkė sakė pasistengusi, kad kūrinys neiškristų iš konteksto – panašios stilistikos ir kiti dainininkės kūną papuošę darbai.

„Ant mano kūno jau yra nupiešta daug įvairių plunksnų, pavyzdžiui, turiu feniksą ant šlaunies, ant šono merginą su spygliais ir užrašu. Matau, kad tos plunksnos, karoliukai, spygliai man tinka“, – sako dainininkė, patikslinusi, kad atskleisti tatuiruotės reikšmę nėra lengva.

Tiesa, šį kartą Natalijai teko nemažas iššūkis – tatuiruotę ji nusprendė darytis ant viršutinės pėdos dalies, kur oda labai plona, arti kaulas, tad teko iškęsti nemažai skausmo.

Asmeninio albumo nuotr./Natalijos Bunkės tatuiruotė ant kojos
Asmeninio albumo nuotr./Natalijos Bunkės tatuiruotė ant kojos

Apie tatuiruotę ant kojos N.Bunkė svajojo jau ilgą laiką, tačiau vis nerasdavo laiko. Galiausiai ta diena išaušo: „Meistras Raimis, pas kurį darausi tatuiruotes, mane gerai pažįsta, žino, kad kai užsinoriu, tai tą pačią dieną ir atvažiuoju, tik vis nepasiryždavau.“

Natalija pasakoja, kad pirmąją tatuiruotę pasidarė daugiau kaip prieš 16 metų. Tiesa, tos tatuiruotės, kurioje buvo pavaizduotas drugelis, dabar jau nebėra – jį pakeitė kitas piešinys.

„Kai dariausi pirmąją tatuiruotę, man buvo maždaug 20 metų. Jos dabar jau nebėra, ji užtušuota ir perdaryta. Per tiek metų tatuiruotė išbluko, o ir laikui bėgant drugelis prarado prasmę“, – 15min juokauja dainininkė.

Konkretaus tatuiruočių skaičiaus moteris nepamena – vardija iš kelių tatuiruočių susidedančius piešinius ant kairės šlaunies, po krūtine, dubens srityje, ant piršto. Beveik visos tatuiruotės ant Natalijos kūno atsirado, kai ji gyvenime susidūrė su tam tikrais sunkumais.

„Didžiausias savo tatuiruotes dariausi tada, kai man kas nors buvo negerai gyvenime, kai norėjosi kažkokių pokyčių. Piešiniai padėjo susidėlioti tam tikras reikšmes ir mintis. Dabar kažkokių išgyvenimų tikrai nėra, tiesiog norėjosi tatuiruotės būtent šitoje vietoje“, – 15min pasakojo N.Bunkė.

Idėjų tatuiruotėms Natalija semiasi „Pinterest“ programėlėje. Įdomiausias mintis ji jungia į vieną ir taip gimsta unikali tatuiruotė, ją įgyvendinti padeda meistras Raimondas Miškinis.

„Tatuiruotėms susigalvoju reikšmes, kartais darausi tai, kas gražu. Aš turiu net atskirą albumą telefone, kur kaupiu nuotraukas su tatuiruočių idėjomis. Tai nebūtinai reiškia, kad aš darausi konkrečias kažkur matytas tatuiruotes, tiesiog sujungiu visas idėjas ir gimsta kažkas naujo“, – sako Natalija.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Natalija Bunkė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Natalija Bunkė

Paklausta, ar niekados nesibaimino, kaip tatuiruotės atrodys po keliolikos metų, Natalija mano, kad dabar daryti jas pats tinkamiausias laikas – moteris jaučiasi subrendusi ir žinanti, ko nori iš gyvenimo.

„Gyvenu šia diena ir negalvoju, kas bus po kelių dešimtmečių. Gal po 20 metų ir manęs nebebus. Niekad negali žinoti, kas tau gyvenime gali nutikti. Galvoti, kad jau gal nebederėtų tatuiruočių darytis tokiame amžiuje – juokinga. Kaip tik dabar ir reikia, o ne 18-os darytis visokias nesąmones“, – drąsinančiai sako ji.

Jau ketvirtadienį darydamasi tatuiruotę ant kojos, N.Bunkė galvojo ir apie kitą piešinį – tigrą su moters galva. Jis turėtų būti ištatuiruotas per visą ranką.

„Mano svajonė yra tatuiruotė-rankovė, kurioje pavaizduotas tigras su moters galva. Bet dabar sėdžiu ir galvoju, kad jei man taip skauda, aš daugiau tatuiruočių nenoriu darytis. Bet čia turbūt tik dabar taip, praeis mėnuo ir ateisiu vėl“, – šmaikštavo Natalija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką