Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 14d. 09:58

Natalija Bunkė neigia, kad skiriasi su Danieliumi Bunkumi

Danielius ir Natalija Bunkai
TV3 nuotr. / Danielius ir Natalija Bunkai

Lygiai prieš dvejus metus, birželio 14-ąją, Danielius ir Natalija Bunkai oficialiai sukūrė šeimą. Tačiau šią sukaktį garsiai popatlikėjai turėjo apkartinti internete pasklidusi žinia, neva poros santuoka jau ne vieną mėnesį braška, o Natalija, neapsikentusi savo teisėto vyro elgesio su kitomis moterimis, nusprendė nutraukti santuoką.

Anot N.Bunkės, žmonės šneka vėjus ir dėl to ją ima pyktis. „Prieš savaitę su manimi susisiekė vieno portalo žurnalistai ir paklausė apie skyrybas, iš pradžių buvo juokinga, o dabar jau pikta. Kodėl tokias nesąmones reikia išsigalvoti? Ar trūksta naujienų? Kažkur kažką pasakė, nugirdo, bet juk piktų žmonių yra pilna, jais visais tikėti neįmanoma, reikia patikrinti informaciją“, – portalui Žmonės.lt emocingai kalbėjo Natalija.

D.Bunkaus žmona tikino, kad jos šeima, kaip ir iki šiol, turi namą Antakalnyje, tačiau atėjus vasarai, ji su sūnumi persikėlė į Klaipėdą dėl koncertinės veiklos pajūryje.

„Aš vasaras leidžiu Klaipėdoje, nes pajūryje kas antrą dieną numatyti mano koncertai, nespėčiau privažinėti iš Vilniaus. Mes su vaiku poilsiaujame čia, o vyras savaitgaliais pas mus atvažiuoja. Šį penktadienį mūsų tuoktuvių metinės, jas švęsime su vaikeliu, o vėliau į Klaipėdą atvyks Danielius ir prisijungs prie mūsų“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Natalija.

Paklausta, ką reiškia trečiadienio vakarą socialiniame tinkle atsiradęs jos įrašas „Gyvenimo pokyčiai“, Natalija tik nusijuokė: „Parašiau, kad mano gyvenime – permainų metas, tačiau tai gali būti viskas? Gal aš laukiuosi? Gal kokie pokyčiai grupėje, gal aš sceninėje veiklioje ką nors naujo darysiu? Kodėl vien blogis yra kuriamas ir manoma, kad kažkas blogo turi nutikti gyvenime?“ Paklausta dėl galimo nėštumo, Natalija tvirtino, kad šio įvykio dar teks palaukti.  

Abiem tai – antroji santuoka

Portalas Žmonės.lt skaitytojams primena, kad tiek Danieliui, tiek Natalijai – tai antroji santuoka. 2005 m. N.Bunkė ištekėjo už dainininko ir kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus, o 2010 m. pora pasuko skirtingais keliais.

Danielius septynerius metus buvo vedęs rinkodaros specialistę Ingą, tačiau santuoka nutrūko, kai vyras susirado kitą, jaunesnę moterį. Inga Bunkienė duodama interviu vienai televizijos laidai teigė, kad Natalija Bunkė jos vedybinės laimės nesugriovė, nes Danieliaus gyvenime atsirado praėjus kuriam laikui po skyrybų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką