Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Natalija Bunkė prašė jos nepamiršti per devintąją „Išsipildymo akciją“

Natalija Bunkė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Natalija Bunkė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Likus septynioms savaitėms iki šv. Kalėdų, jau devintą kartą Lietuvos žmonės bus pakviesti dalintis gerumu ir prisidėti prie TV3 ir SEB banko organizuojamos „Išsipildymo akcijos“. Šiais metais akcijos finalinis koncertas įvyks gruodžio 17 dieną kartu su televizijos projektu „Šok su manimi“ – dalyvauti jame ir paruošti specialų pasirodymą jau pasisiūlė būrys populiarių Lietuvos atlikėjų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Išsipildymo akcijai“ buvo paaukota per 18 milijonų litų, už kuriuos buvo nupirkta reikalingiausių daiktų, medikamentų ir paslaugų vaikų globos įstaigoms ir jų auklėtiniams, – džiaugėsi TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. – Norime matyti vaikus ne kaip visuomenės atstumtuosius, bet tokius pačius kaip mes. Kad jie galėtų svajoti ir tas svajones įgyvendinti. Taip pat svarbu rūpintis ne tik tuo, ką vaikai gauna globos namuose, bet kad išėję iš vaikų namų jie galėtų gyventi visavertį gyvenimą.“

Šiais metais žmonės ir įmonės kaip tik bus kviečiami pagalvoti, kaip kiekvienas galėtų prisidėti ir kuo padėti vaikams, išėjusiems iš vaikų globos namų.

„Gal galime sukurti darbo vietą, gal pakviesti į savo šeimą, o gal kartu išvažiuoti į kelionę ir parodyti pasaulį“, – idėjomis dalijosi L.Blaževičiūtė.

SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras pasižadėjo pirmiausia su vaikais pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi.

„Išmokysiu to, ką moku geriausiai – kaip leisti ir taupyti pinigus, o galų gale – kaip tapti banko prezidentu“, – šypsojosi akcijos rėmėjas.

Kalėdine tradicija tapusią „Išsipildymo akciją“, anot labdaros fondo „Vienybė“ direktorės Aušros Lasauskaitės, aktyviai palaiko ne tik Lietuvos žmonės, bet ir užsienyje gyvenantys tautiečiai.

„Pernai buvo paaukota beveik 2 milijonai litų, kurie buvo išdalinti vaikų globos įstaigoms, o taip pat skirti vaikų, kurių istorijas parodėme, ligoms gydyti. Pernai mums pavyko įgyvendinti akcijos iškeltus tikslus, – džiaugėsi A.Lasauskaitė, kviesdama visus prisidėti prie devintosios „Išsipildymo akcijos“. – Šiemet paramos laukia 105 globos įstaigos ir šeimynos bei per 4 000 jose gyvenančių vaikų. Taip pat akcija toliau stengsis padėti likimo nuskriaustiems vaikams, kurie neturi pinigų įveikti sunkias ligas. Tikimės, kad „Išsipildymo akcija“ sutelks visuomenę ir padės vaikams jaustis ypač reikalingiems ir nepamirštiems.“

Šių metų „Išsipildymo akcijos“ finalinį koncertą patikėta organizuoti populiaraus projekto „Šok su manimi“ rengėjams.

„Džiugu, kad mūsų projekto dalyviai tiek populiarūs, kad jiems patikėta tapti akcijos ambasadoriais ir padėti paskatinti žmones aukoti vaikams, – sakė projekto „Šok su manimi“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė, išdavusi, kad Lietuvos dainininkai jau siūlosi koncertuoti šiame koncerte. – Žymiausi Lietuvos atlikėjai jau prašosi į mūsų koncertą – pirmoji paskambino Natalija Bunkė ir sakė: „Tik nepamirškite manęs – aš jau ruošiuosi“. Taip pat specialų pasirodymą ruošia Justas Lapatinskas su grupe, iliuzionistas Mantas Wizard parodys ypatingą triuką ir t.t.“

Į devintosios „Išsipildymo akcijos“ pristatymą atvykę TV3 televizijos vedėjai ir „Šok su manimi“ projekto dalyviai pasirašė oficialias ambasadoriaus sutartis, kuriomis įsipareigojo kaip nors prisidėti prie vaikų globos namų auklėtinių laimingesnio gyvenimo.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką