Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 4d. 20:23

Atsirado Natalijos Bunkės augintinis Maiklas: atlikėja dėkoja už pagalbą

Natalija Bunkė ir jos augintinis Maiklas
Luko Balandžio ir asmeninio albumo nuotr. / Natalija Bunkė su bengalu Maiklu

Antradienio vakarą atlikėja Natalija Bunkė savo socialinių tinklų paskyrose prašė žmonių pagalbos – Iš jos naujųjų namų buvo pabėgęs išskirtinės veislės Bengalijos katinas Maiklas. Laimei, jį pavyko surasti.

„Padėkite, šiandien Pavilny šmurkštelėjo katinas pro duris, ir jau pusę dienos nepareina, Maiklas ne laukinis, į lauką niekada neina. Jei kas radote, sutikote, praneškite, labai prašau“, – feisbuke rašė N.Bunkė.

„Name daug darbininkų, katinas turbūt šmurkštelėjo pro duris ir niekas nesužiūrėjo. Maiklas pabėga pirmą kartą, taip niekada nėra buvę. Kol kas jo ieškome, apvaikščiojome kaimynus. Turbūt bus kur nors įlindęs. Labai tikiuosi, kad greitai grįš namo“, – 15min sakė Natalija.

Trečiadienio rytą paaiškėjo, kad paieškos baigėsi sėkmingai – kaimynai pastebėjo lakstantį katiną ir apie tai pranešė Natalija. Tiesa, sugauti augintinį nebuvo lengva.

Atlikėja dėkojo žmonėms už pagalbą ir dalijimąsi jos pagalbos prašymu.

Natalijos Bunkės katinas Maiklas
Natalijos Bunkės katinas Maiklas

Dar prieš įsigydama Maiklą atlikėja dažnai girdėdavo, kad šios veislės gyvūnai labai aktyvūs ir neduodantys ramybės, visgi N.Bunkė keturkojui negaili komplimentų. Tiesa, svarbiausia, kad augintinis puikiai sutardavo su sūnumi Kristupu.

„Jei tenka išvažiuoti daugiau negu dienai, Maiklas visada keliauja kartu. Jis man nesukelia jokių problemų, nes kelionė jam – visiškas malonumas: ramiai miega, vairuotojui netrukdo. Be to, jį visi labai myli, tad ir tėvai labai laukia, kada jis atkeliaus. Maiklas taip pat dievina dėmesį, stengiasi atkreipti visų žvilgsnius“, – anksčiau yra sakiusi Natalija.

Tai jau ne pirmas Natalijos auginamas katinas, su katėmis ji sako užaugusi, todėl ir dabar save priskiria labiau kačių, nei šunų mylėtojams. „Esu visiškai katininė. Nėra taip, kad šunys man nepatiktų, bet auginti šuns nenorėčiau. Vaikystėje ir paauglystėje auginau katinus, su Deivydu Zvonkumi auginome Kanados sfinksą Demoną, tačiau jo jau nebėra”, – prisiminė ji.

Palyginti su kitais katinais, Natalija sako, kad Maiklas – visai kitokio charakterio: mielas, paklusnus. „Mano Demonas buvo labai įžūlus katinas. Šis – daug mielesnis, atrodo labai geras. Nors jaučiu, kad yra pilnas energijos, iš snukio matosi, kad bus gana aršus ir jau kartais mąsto, ką čia negero nuveikus“, – anksčiau yra pasakojusi Natalija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką