TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Natalija Zvonkė: gimtadienio staigmenos

Natalija Zvonkė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Natalija Zvonkė
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

„Visai nebijau skubančių metų, nes jie mane grūdina ir daro brandesnę“, – atvirauja grupės YVA vokalistė Natalija Zvonkė, neseniai audringai atšventusi 27-ąjį gimtadienį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Keletas faktų

Gimė 1983 m. vasario 5 d., zodiako ženklas – Vandenis.
Diskografija: su grupe YVA išleido keturis albumus („Berniukams“, „Katytės“, „Blondinės“ ir „Į dangų“), su vyru Deivydu Zvonkumi – albumą „Nesumeluota meilė“.
Veikla: dalyvavo TV projekte „Šokių dešimtukas“, vedė laidas „Vasara su „Ambrozija“, „Paparacai“. Su humoristu Cololo dalyvavo TV projekte „Žvaigždžių duetai“ ir kt. Yra įkūrusi šokių ir dainavimo studiją vaikams.
Mokslai: KTU studijuoja statybą ir architektūrą (šiuo metu yra akademinėse atostogose).

Kokį gimtadienio norą sugalvojote šiais metais?

Jeigu pasakysiu, neišsipildys. Galiu išduoti tik tiek, kad galvojau ne apie karjerą, o apie labai asmeniškus dalykus (paslaptingai šypsosi).

Gal su vyru planuojate šeimos pagausėjimą?

Jau kelintus metus už mus su Deivydu planuoja visi, netgi astrologai ir būrėjai, išskyrus mus pačius (juokiasi). Netikiu jokiais burtais, nes tai – žaidimas žmogaus psichologija. Va, visai neseniai kažkas išpranašavo, neva su Zvonkumi susilauksime sūnaus šiais arba kitais metais. Natūralu, kad taip gali įvykti, nes esame jauni – nuspėti tokius dalykus labai lengva. Kur kas sunkiau išburti tikslią datą, tikslius įvykius...

Patinka švęsti gimtadienius?

Anaiptol. Nemėgstu švęsti savo gimtadienių, bet draugai, artimieji laukia atrakcijos, vis tiek ateina sveikinti. Tad, galima sakyti, šventę kuriu ne sau, o mylimiems žmonėms.
Pernai buvau nutarusi neminėti, tačiau mūsų grupės merginos pačios suorganizavo mano dvidešimt šeštąjį gimtadienį. Šiemet draugams staigmeną surengiau pati.

Pašokote striptizą. Tai buvo staigmena ne tik svečiams, bet ir vyrui?


Gal ne visai striptizą, veikiau viliotinį, nes tikras striptizas baigiasi visišku apsinuoginimu, to būtų naivu tikėtis iš YVA merginų (juokiasi). Tikrą striptizą galėčiau šokti tik savo vyrui. 
Kai spaudoje pamačiau nuotraukas, kuriose užfiksuotas mūsų grupės erotinis šokis, tiesą sakant, nusivyliau. Joje viskas perteikta vulgarokai. Kai stebi gyvai, viskas atrodo kitaip, estetiškiau.

Internete gerbėjai iki šiol audringai aptarinėja jūsų seksualumą. Ar tai įgimta?

Nežinau, gal dėl to kaltas mano rusiškas kraujas, slaviška prigimtis. Žinote, kokios aistringos rusės (šypsosi). Na, o jei rimtai, tai tėra sceninis įvaizdis. Kasdienybėje tokia nesijaučiu. Rengiuosi labai paprastai. Namuose tikrai nevaikštau su korsetu ir prisegamomis kojinėmis, papuoštomis raudonais kaspinėliais (juokiasi).

Vyras neiškėlė pavydo scenos?..


Kad nebuvo dėl ko (nustemba). Jei abu nebūtume scenos žmonės, gal ir imtų pavyduliauti. Zvonkus yra įpratęs prie staigmenų. Be to, jam tai nebuvo visiškai netikėta, nes matė, kaip vakarais siuvome nėriniuotus drabužius šiam pasirodymui. Tačiau visų smulkmenų, juolab kad žadame šokti striptizą, Deividas nežinojo. Manau, staigmena pavyko.

Staigmenos sulaukėte ir iš savo vyro?..


Per kiekvieną gimtadienį Zvonkus mane kuo nors nustebina. Per dvidešimt penktąjį padovanojo dvidešimt penkis įvairių parduotuvių dovanų čekius, o šįkart simboliškai įteikė dvidešimt septynis gero viskio butelius. Nors alkoholio beveik nevartoju, žino, kad mėgstu būtent šį gėrimą. Sakė, ilgam užteks. Tiesa, jau dėžė ir patuštėjo, nes per gimtadienį vaišinau svečius.

Dvidešimt septyneri – daug ar mažai?..


Esu iš tų moterų, kurios nebijo skubančio laiko. Nebijau pasenti, nebijau su metais atsirasiančių raukšlelių. Ir man labai nepatinka, kad mūsų visuomenėje yra jaunos, gražios, seksualios moters kultas. Juk laiko nesustabdysi, be to, kiekvienas amžiaus tarpsnis savaip gražus. Jaučiu, kaip kasmet darausi brandesnė. Keičiasi požiūris.

Į gyvenimą?..

Į viską. Praėjusieji metai, patirtos gana skaudžios pamokos daug ko išmokė. Tapau atsparesnė likimo smūgiams, atsargesnė. Ėmiau labiau vertinti save, pradėjau rinktis ne tik draugus, bet ir žurnalistus, kam duoti interviu, o kam ne (šypsosi).
 

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką