Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Natalija Zvonkė: „Nelaikau savęs žvaigžde“ (papildyta vasario 6d.)

Natalija Zvonkė
Žurnalo "Privatu" viršelis / Natalija Zvonkė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

„Metų žvaigždė“ – tokį titulą sausio 23–iąją įspūdinguose apdovanojimuose „Žmonės 2010“ pelnė dainininkė Natalija Zvonkė. Tačiau moteris kuklinasi ir mano, kad yra kur kas daugiau gyvenime pasiekusių žmonių nei ji.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Natalija Zvonkė.
Gimimo data, vieta: 1983 02 05, Kaunas. 27 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvai Natalija ir Jonas – prekybininkai; turi seserį Kristiną (23).
Šeiminė padėtis: susižadėjusi su verslininku Danieliumi Bunkumi (34); šiuo metu laukiasi pirmagimio.
Veikla: dainininkė, LNK laidos „Žvaigždžių klubas“ vedėja.

Natalija, sveikinu tapus ryškiausia praėjusių metų žvaigžde! Eidama atsiimti apdovanojimo atrodei nuoširdžiai nustebusi. Ką tuo metu jautei?

Tą akimirką iš tiesų buvau labai nustebusi. Paprastai tokio pobūdžio renginiuose laimėtojus įspėja iš anksto. Arba bent jau būna galima nuspėti tai, nes visos kameros nukreipiamos į tave. Tačiau šį kartą net įtarti negalėjau. Tiesą pasakius po pasirodymo su grupės YVA merginomis žadėjome palikti renginį, nes jautėmės pavargusios, tačiau paskutinę akimirką persigalvojome (šypteli).

Kaip apskritai vertini „Metų žvaigždės“ apdovanojimą?

Neteikiu jam didelės reikšmės. Be abejo, man be galo malonu, kad žmonės balsavo už mane, palaikė – tai paglosto savimeilę. Tačiau jei atvirai, net tiksliai nežinojau, kokiose nominacijose šmėžavo mano pavardė... Vis dėlto, kai mažiausiai kažko tikiesi, tada tave labiausiai ir nustebina! Manau, visi nominuotieji buvo ir yra verti laimėjimo. Juk yra kur kas daugiau gyvenime pasiekusių žmonių nei aš. Man svarbiausia, kad ir ateityje jausčiau ryšį su savo klausytojais, kad būriai ateitų pasiklausyti YVOS.

G. Žilinsko nuotr./Natalija Zvonkė
G. Žilinsko nuotr./Natalija Zvonkė

Renginio metu, kaip ir dera tikrai žvaigždei, kas valandą keitei apdarus. Norėjai būti ryškiausia vakaro viešnia?

Reikėjo apsirengti ryškiais drabužiais. Su merginomis pagalvojome, kad prabangiais apdarais nieko nenustebinsime, todėl nusprendėme, švelniai tariant, pajuokauti. Taigi raudonuoju kilimu žengėme apsirengusios kaip klounės. Taip išsakėme savo poziciją, kad kartais vilkimam drabužiui teikiama per didelė reikšmė. Tiesa, mes nesišaipėme iš renginio – pasijuokėme pačios iš savęs.

Yra manančiųjų, kad galėtum parašyti knygą „Kaip tapti žvaigžde Lietuvoje?“. Sugebėtum?

Tikrai neišmanau visko apie pramogų pasaulį! Galiu klysti, pasielgti ne taip, kaip būtų geriausia. Visą laiką mokiausi ne iš svetimų, o iš savų klaidų. Nesu visažinė. Manau, kad man tiesiog iki šiol sekėsi. Ilgą laiką turėjau bendramintį (buvusį vyrą Deivydą Zvonkų – aut. past.), kuris mano idėjas palaikė ir padėjo jas įgyvendinti. Ar galėčiau parašyti knygą apie kelią į žvaigždes? Galbūt, bet ji tikrai netiktų visiems žmonėms. Joje atskleisčiau savo patirtį. Tiesa, norėčiau pabrėžti, kad nelaikau savęs žvaigžde – tiesiog esu žinomas žmogus.

Maždaug po 6 mėnesių tapsi mama. Ar jau ruoši grupės YVA nares periodui, kai scenoje jos pasirodys be Tavęs?

Morališkai jau ruošiamės šiam periodui. Paskutiniuose dviejuose koncertuose pirmas dainas merginos atliko be manęs. Ir žinote, ką – žmonės į tai sureagavo labai ramiai. Kitos grupės narės šauniai išsivertė ir be manęs, sukūrė puikų šou. Iniciatyvos ėmėsi mano sesuo Kristina. Nors grupėje YVA niekada nebuvo aiškios lyderės, tačiau sesė scenoje jaučiasi labai užtikrintai.

Tai Kristinai jau perleidi vadovavimą?

Taip, ji vadovauja paradui. Štai netrukus sesuo skris į Azerbaidžaną filmuotis naujame vaizdo klipe, be to, jai tenka visi administraciniai YVOS reikalai, piaro rūpesčiai. Ir kitos grupės narės padeda. Mes visos esame kaip vienas kumštis (šypteli).

Praėjusių metų pabaigoje mūsų žurnalui pasižadėjai, kad 2011–aisiais sulėtinsi tempą, atsisakysi dalies darbų. Ar jau pradėjai vykdyti šį planą?

Taip. Dabar daugiau laiko skiriu poilsiui, o ne veiklai. Pastaruoju metu darau tik pačius svarbiausius darbus, o visa kita atidedu vėlesniam laikui. Dabar man svarbiausia motinystė!

Teko girdėti kalbų esą ne veltui pastojai ir informaciją apie tai paviešinai tada, kai Tavo mylimasis Danielius Bunkus nusprendė eiti į politiką. Ar tokie pasvarstymai turi pagrindo?

Taip gali pasirodyti tik tiems žmonėms, kurie nėra susidūrę su pramogų pasauliu. Specialiai nėštumo neplanavau ir viešai to neskelbiau. Daviau tik kelis interviu, o visi kiti straipsniai ar televizijų reportažai buvo padaryti be mano žinios.
Apskritai viską mano gyvenime lemia atsitiktinumai. Taip jau atsitiko, kad pastojau tuo metu, kai Danielius vykdė savo reklaminę kampaniją. Keista, kad žmonės tapatina šiuos dalykus. Nors esu girdėjusi ir dar didesnių nesąmonių: esą mylimasis man sumokėjo, kad pastočiau būtent dabar. Absurdas!

Ar gali taip nutikti, kad kada nors ir pati pasuksi į politiką?

Tikrai ne. Manau, jei nueičiau į politiką, jausčiausi tarsi įkaitė. Taip kategoriškai kalbu todėl, kad nieko nesuprantu šioje srityje. Noriu daryti tai, ką geriausiai moku.

O jeigu ilgainiui paaiškės, kad geriausiai moki gimdyti ir auginti vaikus?

(Juokiasi.) Tada taip ir bus! Gali būti, kad pasaulį išvydus pirmagimiui, mano gyvenimas apsivers aukštyn kojomis. Net neabejoju, kad taip ir nutiks. Juk gyvenimas pilnas netikėtumų ir jo nesuplanuosi (šypteli).

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką