Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 6d. 12:56

Natalijos Bunkės parodija pravirkdė Larisą Kalpokaitę ir Kristiną Kazlauskaitę

Rasa Marazaitė parodijuoja Nataliją Bunkę
Stop kadras / Rasa Marazaitė parodijuoja Nataliją Bunkę

Parodijų šou „Pakartok!“ studijos žiūrovus, vertinimo komisiją ir žiūrovus prie televizorių ekranų prajuokins iki ašarų. Šeši talentingi aktoriai, besivaržantys dėl geriausio parodijų meistro titulo, įsijaus į vaizdo klipų herojų – dainininkų, politikos duonos ragavusių įžymybių ir animacinių herojų vaidmenis.

Komisijos viešnia – aktorė Larisa Kalpokaitė – vertins dalyvius kartu su nuolatiniais komisijos nariais – aktoriais Kristina Kazlauskaite ir Robertu Aleksaičiu.

Aušra Štukytė įsijaus į pramogų verslo žvaigždės Ingos Valinskienės vaidmenį. „Ooo, mmm...“ – sureaguos ji išvydusi užduotį ir ims klausytis Ingos balso įrašų. „Aksominio balso savininkė... Reikės nusigrimuoti raganišką žvilgsnį. Užduotį gavau gerą!“ – samprotaus aktorė.

„Pakartok!“ dalyvis Kirilas Glušajevas taps skandalinguoju Vytautu Šustausku. „Blogai – visi ubagai“, – sakys nusišypsojęs.

Tuo tarpu Vitalijus Cololo savo užduoties voke ras animacinio filmuko „Mažylis ir Karlsonas“ heroję Frekenbok. „Aš vėl moteris! Na, kaip moteris... boba. Ji vaikšto labai mažais žingsniukais, kad nesukeltų dulkių.... Jei Frekenbok dabar turėtų Facebooką – ji turėtų daug vienišų sekėjų“, – sakys šypsodamasis Cololo.

Aktorius Ramūnas Rudokas šįvakar kvies prisiminti kultinį animacinį filmą „Ledynmetis“ ir taps jo herojumi Sidu. „Aš net nežinau kas tai per žvėris“, – šypsodamasis guosis aktorius.

Netikėčiausios užduotys lauks naujoje rubrikoje – vaizdo klipų parodijose. Klipų herojų parodijas turės kurti Ramūnas Šimukauskas ir Rasa Marazaitė.

R.Šimukauskas, gavęs parodijuoti estrados dainininką Vytautą Šiškauską, susižavėjęs kalbės: „Jei jis daro mostą, tai net neatsisukęs žino, kad būtent toj pusėj sužydėjo visos gėlės!“

Tuo tarpu R. Marazaitė taps dainininkės Natalijos Bunkės vaizdo klipo heroje. „Visos mes, Ievos dukros, turime tai...“ – žiūrėdama seksualų dainininkės vaizdo klipą sakys aktorė. Ji pripažins, kad ne visos moterys taip atsiskleidžia. „Klipas – tai ne laida, ne interviu su Natalija. Klipe – ne ji, ten ji vaidina personažą. Aš ir norėsiu pagauti šį Natalijos personažą“, – žadės R. Marazaitė.

Jos pasirodymas neabejotinai taps seksualiausiu šį vakarą. Išvydę N. Bunkės vaizdo klipo parodiją, „Pakartok!“ žiūrovai ir komisija prapliups juoktis, o K. Kazlauskaitė su L. Kalpokaite šluostys juoko ašaras, mat R. Marazaitė savo parodijai pasitelks ne tik superseksualų įvaizdį, bet ir netikėtą butaforiją – daržoves.

 „Pakartok!“ – trečiadieniais 19.30 val. per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką