Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 gegužės 2d. 13:23

Naują fotosesiją pristačiusios „Queens of Roses“ turi staigmeną: scenoje prisijungs vyriška kompanija

„Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Monika Mėčiūtė
Dariaus Beinoravičiaus, Karolio Jautaki nuotr. / „Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Monika Mėčiūtė
Artėjant vasaros sezonui merginų grupė „Queens of Roses“ nesnaudžia ir ruošia savo gerbėjams malonią staigmeną. Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Monika Mėčiūtė visai netrukus pristatys programą su talentingais šokėjais, kurie padės scenoje sukurti ne tik skambų, bet ir vizualiai patrauklų šou.

„Netikėtumo faktorius scenoje labai svarbus, taigi ir mes stengiamės nesėdėti vietoje ir ieškoti įdomių iššūkių. Blogiausia, kai išgirdus apie atlikėją jau žinai, ko gali tikėtis arba ko tikrai nesulauksi“, – kalbėjo Akvilė.

Per paskutinius metus dalyvaudama jau antrame televizijos projekte Akvilė neslepia, kad televizija žavi tuo, kad būtent čia gali atsiskleisti ne tik kaip dainininkė, bet paieškoti savyje ir lavinti kitus talentus – tiek gebėjimą šokti, tiek vaidinti.

O visa tai apjungus ir pats gali maloniai nustebti: „Iš tiesų, kiekvieno žmogaus talentų rezervai yra neišmatuojami, kartais tik patys nežinome, kiek daug gražių dalykų galime nuveikti. Įgavus naujos patirties labai norisi tai išnaudoti ir savo koncertuose. Visos trys esame energingos, mėgstame ir šokti, ir vaidinti, belieka tikėtis, kad tą mūsų didelę energiją talentinga komanda padės panaudoti tikslingai“.

Dariaus Beinoravičiaus, Karolio Jautaki nuotr. /„Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Monika Mėčiūtė
Dariaus Beinoravičiaus, Karolio Jautaki nuotr. /„Queens of Roses“ narės Akvilė Kisielienė, Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Monika Mėčiūtė

Kalbėdamos apie naujus planus merginos džiaugiasi maloniu pasiruošimo naujam projektui procesu: „Niekuomet nemėgome atrepetuotų, nugludintų vienodų judesių, bereikšmių rankų pakėlimų, o jau dabar, dirbdamos su režisieriumi ir repetuodamos su šokėjais matome, kad per minimalią choreografiją su partneriu daug lengviau perteikti jausmą bei emociją“.

Dirbti su vyrišku kolektyvu merginoms ne naujiena – atlikėjos jau keletą metų koncertuoja ir su gyva grupe. Pasak Diletos, stovėti talentingų muzikantų apsupty visada smagu: „Kartu mes labai gera komanda. Nors visuose koncertuose būna improvizacijų, bet programas atliekant gyvai galime labiau prisitaikyti prie publikos, situacijos, neišvengsi ir kuriozų. Kad ir kiek darytume repeticiju, vis juokiamės, kad smagiausi koncertai būna tuomet, kai repetuojame mažai. Muzikantų tarpe populiari frazė “repetuoja tik bailiai” – dažnai ir mes ją naudojame, bet vistiek susiburiam į repeticijų salę. Ko gero, dažnai ir dėl gero laiko“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:42
06:13
24:15

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką