Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 28d. 17:30

Naują komediją „Tarp mūsų, berniukų...“ pristatę aktoriai ir kūrėjai kratosi „greito maisto etiketės“

Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas ir Leonardas Pobedonoscevas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas ir Leonardas Pobedonoscevas

Vilniaus kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ pirmadienį vyko spaudos konferencija, kurios metu pristatyta nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų...“ Joje dalyvavo filmo kūrybinė komanda ir aktoriai, papasakoję apie šią šmaikščią komediją.

Konferencijoje dalyvavo filmo režisierius Kęstutis Gudavičius, prodiuseris Mantvydas Žalėnas, aktoriai Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas, Ineta Stasiulytė.

Komedijoje vieną iš pagrindinių vaidmenų kūręs Mantas Vaitiekūnas dalyvauti negalėjo – tuo metu buvo spektaklyje, o konferencijoje jam „atstovavo“ didžiulis kartoninis jo klonas. Aktoriai juokėsi, kad kūnu jis čia, o mintimis – kitame darbe.

Prieš išankstinę premjerą aktoriai ir kūrybinė komanda papasakojo apie filmavimo darbus, pasidžiaugė, kad jau šiandien visi išvys rezultatą.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas ir Audrius Bružas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas ir Audrius Bružas

„Kai manęs klausia, dėl ko mes darome filmus, aš visąlaik pagalvoju – kad juos labai smagu daryti, ypač, kai surenki tokią chebrytę, tokią komandą. Dažnai žmonės kritikuoja, kodėl nekuriame originalaus scenarijaus, o jį perkame. Atsakymas paprastas – šį scenarijų paėmėme todėl, kad mes labai daug bandome, užsakome rašytojų, kad rašytų scenarijus, bet kol kas tiesiog niekas nieko tinkamo neparašo. Todėl nusiperkame teises į filmą, pridedame savų prieskonių ir padarome gerą produktą – pamatysite jį patys“, – konferencijos metu pristatydamas filmą sakė prodiuseris Mantvydas Žalėnas.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mantvydas Žalėnas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Kęstutis Gudavičius

Filmo režisierius Kęstutis Gudavičius taip pat teigė, kad visiškai nenorėtų filmui taikyti „greito maisto etiketės“ vien todėl, kad scenarijus pirktas. Tai, anot jo, dar nereiškia, kad jis neišbaigtas ar nesudomins žiūrovų.

„Prasiėjome iš peties, pridėliojome, prirašėme, adaptavome mums visiems, kad būtų visiems smagiau ir įdomiau – tai užtruko virš pusės metų. Gal kam atrodo trumpai, bet pusė metų tikrai nėra „greito maisto restoranas“, teko daug padirbėti“ , – sakė K.Gudavičius.

Ar yra filme scena, kuri jam paliko neišdildomą įspūdį? „Tikrai yra tokių scenų. Vienos iš jų atrodė, kad bus paprastesnės, tačiau dublis po dublio susidėliodavo į išties geras scenas. Dar man atmintyje užstrigo šaltienos scena – na, patys pamatysite...“ – šyptelėjo Kęstutis.

Filme vieną pagrindinių vaidmenų kūręs Leonardas Pobedonoscevas dėl filmavimų sugrįžo iš Balio, kuriame jau kurį laiką gyvena įsikūręs su visa šeima.  

„Grįžti mane suviliojo energija ir noras dirbti, gera chebra, laiko patikrintas kolektyvas, todėl to net darbu kartais nepavadinsi, nors, žinoma, buvo ir nuovargio, ir pykčio. Daug sudėjome laiko ir energijos, projektas gimė dėl žiūrovų, todėl tikimės, jiems patiks“, – šypsojosi Leonardas.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Leonardas Pobedonoscevas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Leonardas Pobedonoscevas

Audriaus Bružo žmona filme suvaidinusi Gabrielė Malinauskaitė juokėsi, kad šį filmą išties verta pamatyti dailiosios lyties atstovėms.  „Džiaugiuosi, kad esu dalis šio filmo. Merginos ir moterys po šio filmo sužinos, kad vyrai išties turi paslapčių ir ne visada reikia stengtis jas atskleisti“, – juokėsi ji.

Filme K.Glušajevo žmoną įkūnijusi aktorė Ineta Stasiulytė džiaugėsi, kad iš studijų laikų pažįstamas filmo režisierius pakvietė ją filmuotis.

„Aš tave prisimenu barake, su tavimi asocijuojasi gitara, daina, o štai čia buvo proga kartu padirbti, todėl labai džiaugiuosi. Noriu padėti daugtaškį, nes, manau, tarp mūsų mergaičių gali įvykti daugybė... Na, suprantate“, – koketavo Ineta.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Kirilas Glušajevas ir Ineta Stasiulytė
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Kirilas Glušajevas ir Ineta Stasiulytė

Tuo tarpu aktorius Audrius Bružas prisipažino, kad šiandien jo širdyje – džiugi šventė ir nekantrus premjeros laukimas.  

„Šiandien yra šventė, premjera, todėl mums, aktoriams, tai yra ypatinga diena. Niekas kitas, tik mes patys susikuriam šią pačią geriausią šventę. Todėl šiandien man tiesiog geras jausmas ir malonus jaudulys. Mes padarėme maksimumą, o kas galite padaryti geriau – padarykite, rašykite geresnius scenarijus, geriau vaidinkite, mes tik apsidžiaugsime“, – šypsojosi Audrius, palinkėjęs naujuosius metus sutikti su šia nuotaikinga komedija, kuri kino teatruose ir startuos būtent pirmąją naujųjų metų dieną.

Filme – vyrų paslaptys

Naujoji lietuviška komedija atskleis tai, apie ką, likę be savo moterų, kalba vyrai. Puiki proga tokiems atviriems pašnekesiams – kelionė automobiliu žvejoti į Norvegiją.

Į ją pagrindiniai filmo herojai – keturi draugai – leidžiasi pailsėti nuo rutinos, darbų, draugių, žmonų ir šeimų. Tačiau net ir ištrūkę vyrukai neįstengia pamiršti to, nuo ko bėga ir kas jų gyvenime svarbiausia – savo moterų, todėl visą kelią kalbasi apie jas.

Filmo herojus – keturis vaikystės draugus – įkūnija garsūs aktoriai Audrius Bružas, Leonardas Pobedonoscevas, Kirilas Glušajevas ir Mantas Vaitiekūnas.

Nauja lietuviška komedija „Tarp mūsų, berniukų...“  – apie vyrus, moteris ir viską, kas tarp jų, kuriama pagal 2010-aisiais visus populiarumo rekordus Rusijoje sumušusios komedijos „Apie ką kalba vyrai“ scenarijų.

Iki šiol jis jau ne kartą atgimė įvairių šalių teatrų scenose ir buvo ekranizuotas Prancūzijoje. Lietuvos žiūrovai pamatys pasakojimą su lietuviškomis realijomis ir naujais siužeto vingiais, kurie šįkart nuves iki pat Norvegijos fiordų.

Filmą kuria „Incognito Films“ komanda, šių metų pradžioje pristačiusi didelio populiarumo sulaukusią komediją „Nepatyręs“. Ji žaibiškai užkopė į trečią vietą visų laikų žiūrimiausių lietuviškų filmų sąraše, nusileidusi tik istoriniam veiksmo filmui „Tadas Blinda“ ir sąrašo lyderiui „Redirected / Už Lietuvą!“.

Lietuvos kino teatruose filmas bus rodomas nuo sausio 1 dienos.

VIDEO: Komedija TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): oficialus anonsas - žiūrėkite kinuose nuo sausio 1 d.
VIDEO: TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): Tadas Blinda atjojo ant... Ford Scorpio?
VIDEO: Komedija TARP MŪSŲ, BERNIUKŲ... (2016): necenzūruotas 2'49 min. treileris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

10:20
01:22
00:55

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką