Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 17d. 19:59

Naują širdies draugę šokių aikštelėje sutikęs Eduardo Gimenezas: „Negalėčiau gyventi be meilės“

Eduardo Gimenezas Interviu
Asmeninio archyvo nuotr. / Eduardo Gimenezas
Išgirdę Eduardo Gimenezo vardą, dauguma jį nė nemirktelėję sutapatina su tango. Aistringas bei energingas šokis šį žinomą vyrą lydėjo bene visą gyvenimą ir jau yra jam tarsi įaugęs į kraują. Tačiau nedaug kas žino, kad argentinietis, Lietuvoje gyvenantis jau 20 metų, vos išėjęs iš šokių studijos pasineria į energingą, galvas priverčiančią pamesti roko muziką. Ir nors 15min kalbintas Eduardo giliai širdyje – tikras rokeris, nebijantis vienatvės, vis dėlto vyras prisipažino, kad negalėtų gyventi be meilės, kuri po išgyventų skyrybų netikėtai užklupo šokių aikštelėje.

Tango guru vadinamam Eduardo teko išgyventi mylimos moters netektį ir išsigydyti žaizdas, tačiau šiandien jis drąsiai kalba apie naujus jausmus kitai moteriai. Bet apie viską nuo pradžių.

Vos susisiekus su Eduardo Gimenezu, jo argentinietiškas akcentas iš karto tarsi nukėlė į saulėtus kraštus, kuriuose karšto kraujo lotynų Amerikos gyventojai džiaugiasi kiekviena diena ir nesuka galvos dėl smulkmenų. Toks pasirodė ir Eduardo, kurio balse viso pokalbio metu buvo girdėti šypsena. Jis pasakojo niekur nepabėgęs nuo tango, vis dar vedantis individualias pamokas, norintiems išmokti šio aistringo šokio judesių.

Ir nors žinomą vyrą visi įpratę matyti šokantį bei atliekantį argentinietiškas dainas, jis 15min paatviravo, kad netrukus nustebins dar vienu netikėtu savo pomėgiu. Tiesa, toli nuo muzikos jis niekur nepabėgo, tačiau pristatys save nauju amplua, kurio prisipažino kol kas dar prisibijantis.

Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas
Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas

„Žmonės manęs nepažįsta, nežino, kas vyksta mano namuose ir mano galvoje. Tango ir lotynų ritmai man labai patinka, bet tai yra darbas. Džiaugiuosi, kad jis padaro žmones laimingus. O kai grįžtu namo, įsijungiu argentinietišką roką. Man jis labai patinka, prieš pamokas visada klausau šios muzikos, bet, kai ateina mokiniai, grįžtame į lotyniškus ritmus“, – pasakojo E.Gimenezas.

Eduardo sako, kad anksčiau nedrįsdavo parodyti savo rokeriškos kūrybinės pusės, nuogąstavo negausiantis pritarimo. Kurį laiką netgi jautė vidinį konfliką, nežinojo, kokį gyvenimo kelią pasirinkti, svarstė, galbūt reikėtų atsisakyti tango pamokų.

Žinomam vyrui svarbius sprendimus padėjo priimti vienatvė. Atvirumas sau, atitrūkimas nuo žmonių – geriausias vaistas, kuris, anot Eduardo, išsprendžia problemas. Būtent buvimas su savimi E.Gimenezui leido suprasti, kad gali ne tik džiuginti lietuvius aistringų šokių pamokomis, atliekama muzika, bet ir roko melodijomis.

Supratęs, kad turi nemažą gerbėjų armiją ir socialiniame tinkle, netrukus E.Gimenezas žada pristatyti naują roko muzikos projektą.

Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas
Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas

„Juk laikas bėga, norisi viską išbandyti“, – juokėsi tango meistras.

Visgi Eduardo viduje slepia ne tik rokerišką prigimtį, jis klausosi klasikinės muzikos ir nuo vaikystės skaito Bibliją, kuri daro didelę įtaką tango meistro mintims, įkvepia, padeda kurti muziką.

„Supratau, kad galiu būti trys ar keturi viename. Esu tas pats Eduardo, bet priklauso, iš kurio kampo į mane pažiūrėsi. Aš ne tik klounas ar animatorius, turiu savo gilią pusę“, – atvirai pasakojo E.Gimenezas.

Ramybės į Edurado gyvenimą įnešė aplinka, ji, anot vyro, turi didelės įtakos darbui ir mintims. Karšto kraujo turintis E.Gimenezas pastebi, kad Lietuvoje kartais jam trūksta žmonių emocijų, šilumos.

„Kai eini į parduotuvę, matai, kaip aplinkiniai eilėje skuba rimtais veidais, atrodo, kad ateina pasaulio pabaiga. Visi be nuotaikos, tada atsiranda panika, tampi piktas. Kai ateina žiema, atsiranda noras bėgti į Ispaniją. Kartais jaučiu tuštumą, man atrodo, aš esu vienišos sielos žmogus jau nuo vaikystės“, – neslėpė vyras.

Tačiau, kad ir kaip trūktų to ugningo charakterio lietuvių veiduose, lietuviškų šaknų turintis E.Gimenezas sako nė nesvarstantis persikelti į Argentiną, kur gyvena jo šeima. Lietuvoje jam labai gera, čia jis turi kelis nuostabius draugus, su kuriais dažnai eina į kiną, koncertus.

Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas
Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas

„Kiekvieną sekmadienį skambinu mamai, mes kalbame valandą laiko vaizdo skambučiu. Jei šeima gyventų Ispanijoje, kas mėnesį važiuočiau jų aplankyti, bet Argentina – labai toli, o mano gyvenimas yra Lietuvoje. Čia aš esu įvertintas. Nežinau, ar kur nors kitur gaučiau tokį pripažinimą. Jei vykčiau į Argentiną, viską reikėtų pradėti nuo nulio“, – kalbėjo E.Gimenezas.

Tiesa, Eduardo Lietuvoje nepaliktų ir savo dukters Upės, kuri, anot jo, auga neįtikėtinai greitai. Žinomas vyras džiaugiasi galėdamas būti šalia visomis svarbiausiomis jos gyvenimo akimirkomis, pamatyti, kaip keičiasi jo atžala, su ja praleisti laiko, pasikalbėti.

Ir nors jo dukra šiuo metu gyvena su mama, o su tuo susitaikyti iš pradžių buvo sunku, Eduardo sako dabar jau pripratęs. Su Upe jis matosi kiekvieną savaitę, mergina dažnai apsilanko jo restorane, kartu pietauja.

„Man labai patinka su ja žiūrėti filmus namuose, paskui juos analizuoti. Labai įdomu sužinoti, kaip ji mąsto, ką galvoja. Atrodo, kad užaugusi bus psichologė arba filosofė. Kartais gąsdina, kad dukra labai panaši į mane“, – juokėsi Eduardo.

Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas
Asmeninio archyvo nuotr./Eduardo Gimenezas

O skaudžias skyrybas su aktore Ineta Stasiulyte, kurias daugiau nei prieš 10 metų garsiai aptarinėjo visa Lietuva, E.Gimenezas sako jau išgyvenęs. Vyras įsitikinęs, kad žaizdas užgydo laikas, visada yra nauja pradžia, kuri gyvenimui suteikia dar daugiau spalvų.

„Aš sakau savo draugams ir pažįstamiems, kad labai skaudės pusę metų, gal dvejus metus. Bet paskui viskas praeina“, – atvirai kalbėjo E.Gimenezas.

Ir nors skyrybų prisiminimai jau praeityje, Eduardo į santykius dabar sako žiūrintis kur kas atsargiau. Jis įsitikinęs, kad tvirtos draugystės pagrindas yra neturėjimas didelių lūkesčių, planų kitam žmogui. Viskas turi tarsi plaukti pasroviui, palengva.

„Dažnai žmonės nori pririšti kitą su buto, mašinos pirkimu, vaikais. Bet man atrodo, kad pirmiausia turi atsirasti meilės pagrindai, nereikia skubėti“, – pasakojo Eduardo.

Tačiau, kad ir kaip besistengtum, meilė kartais pasibeldžia netikėtai ir išsiveržia tarsi ugnikalnis visu pajėgumu. Eduardo pasakojo jaučiantis baimę dėl kito žmogaus pamesti galvą, todėl kartais turi save pristabdyti, įvertinti, ar žmogus atsakys į jausmus tuo pačiu.

„Kai greitai įsimyli, pradedi žaisti su savo kompleksais, baimėmis, o kitas gali būti nelaisvas“, – sakė E.Gimenezas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Eduardo Gimenezas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Eduardo Gimenezas

Jis įsitikinęs, kad kiekvienam reikia artumo, apsikabinimo, teigiamų emocijų. O tango padeda tai pajusti, dėl to kartais netikėtai įsižiebia šilti jausmai šokio aukštelėje. Būtent taip nutiko ir Eduardo. Šiuo metu vyras džiaugiasi naujai užgimusiais jausmais. Prieš 4 mėnesius tarsi pats likimas su dabartine širdies drauge juodu suvedė tango pamokose.

„Man trūko tos šilumos. Mano darbas – šokti, šokiui atiduodu viską, ką turiu, ir negaunu atgal nieko. Turiu patenkinti klientus, kartais turiu suvaidinti, kad viskas gerai. Todėl grįžtu namo tuščias. Retai, bet kartais šokdamas vis dėlto randi žmogų, kuris tau taip pat viską atiduoda“, – sakė šokio ekspretas.

Visgi jis supranta, kad negalima kito žmogaus pririšti prie savęs, o ir pačiam Eduardo kartais reikia pabūti vienam. Šiandien jis džiaugiasi, kad jiedu su drauge puikiai vienas kitą supranta ir kartais laiką leidžia atskirai.

„Visos savaitės kartu ištverti neįmanoma, kartais reikia praleisti atskirai kelias dienas, todėl kartu kol kas dar negyvename, norisi išvengti konfliktų. Mes gyvename XXI amžiuje, visuomenė pasikeitė, yra šeimų, kurios turi vaikų iš kitų šeimų, yra tokių, kurios išvis jų neturi, yra tos pačios lyties šeimų. Ir viskas yra normalu, tai rodo, kas aktualu, kas vyksta mūsų visuomenėje. Visuomenė auga, keičiasi“, – 15min sakė argentinietis.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Eduardo Gimenezas
Luko Balandžio / 15min nuotr./Eduardo Gimenezas

Tačiau ateityje Eduardo Gimenezas neatmeta galimybės kartu apsigyventi su mylima moterimi. Anot jo, šiuolaikiniai žmonės užsidaro savo pasaulyje, mano, kad gyventi vienam yra labai gerai. Tačiau priešingai, kito artumas padeda sunkiomis akimirkomis.

„Liūdna matyti žmones, prašančius juos priimti tokius, kokie yra, o jei ne, pasiunčia kitus velniop. Visiems reikia šilumos, palaikymo, empatijos, supratimo, pagalbos. Reikia padėti kitiems, o ne liepti būti stipriam su savo problemomis.

Man pačiam reikia apkabinimo, jausmo, kad esu mylimas, kad kažkas manimi pasirūpins. Labai gera atsibusti iš ryto ir apkabinti draugę. Tai yra labai gražu, nuostabu. Nemanau, kad reikia gyventi vienam, nes gali gauti daug gražių dalykų iš kito žmogaus“, – įsitikinęs E.Gimenezas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką