Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 lapkričio 23d. 08:19

Naują teatro komediją ruošiantys garsūs aktoriai: „Juokaujant atskleidžiamos ir svarbios paslaptys“

Komedijos „Rasos 2. Šventė tęsiasi!“ aktoriai
Martyno Siruso nuotr. / Komedijos „Rasos 2. Šventė tęsiasi!“ aktoriai

„Tai – tarsi gudravimo vadovėlis, kurį pavartęs gali žinoti 101 būdą, kaip moteriškai išsisukti iš įvairiausių gyvenimiškų situacijų“, – šypsodamasi pasakoja pastaruoju metu su kolegėmis Aušra Štukyte, Gabija Jaraminaite, Vitalija Mockevičiūte bei kitomis daug laiko teatro komedijos „Rasos 2. Šventė tęsiasi!“ repeticijose praleidžianti aktorė Oneida Kunsunga.

Būtent šiame daugybę juoko sukeliančiame pastatyme, kuriam pjesę parašė žinomas aktorius Ramūnas Šimukauskas, keturios žavios damos iš sostinės pakliūva į provincijos miestelio policijos nuovadą. O čia ir prasideda neįtikėtinai juokingi nuotykiai, santykių aiškinimaisi ir moteriškos intrigos, kurias bandys numalšinti nuovados policininkas ir į pagalbą iškviestas vienos iš damų vyras.

„Komedijoje sprogs ne tik juoko bomba, o kiekvienas žiūrovas, išėjęs iš salės po spektaklio, išsineš optimizmo ir geros nuotaikos puokštę“, – patikino spektaklio kūrėjai.

Martyno Siruso nuotr./Oneida Kunsunga ir Ramūnas Šimukauskas
Martyno Siruso nuotr./Oneida Kunsunga ir Ramūnas Šimukauskas

Būtent „Rasos 2. Šventė tęsiasi!“, anot Oneidos Kunsungos, atgaivino vaikystės prisiminimus, kai tekdavo gudrauti norint pasiekti savo. Ji ryškiai prisimena apsilankymus pas močiutę, kuri per šventes gausų anūkų būrį palepindavo pačios išvirtu gardėsiu iš sutirštinto pieno. Kai šeima sumigdavo, Oneida su sese slapčia eidavo ragauti skanėsto.

„Kartą prie palikto nakčiai puodo su „karvute“ sutikome ir senelį, atėjusį jos paskanauti! Tiesa, jokiomis gudrybėmis žygio tąkart nepavyko nuslėpti, nes mes patys netyčia išsidavėme, ką iš tiesų veikėme, kai visi saldžiai miegojo“, – juokdamasi istoriją prisiminė Oneida Kunsunga.

Ji patikino – gudravusi yra ne kartą, tačiau tai į gyvenimo kasdienybę įneša spalvų.

„Jokių detalių pasakoti negaliu, nes tada atskleisiu savo kortas!“ – neslėpdama geros nuotaikos patikino pašnekovė.

O aktorė Aušra Štukytė neabejoja – daugiausiai išsisukinėjame ir gudraujame vaikystėje.

Martyno Siruso nuotr./Aušra Štukytė
Martyno Siruso nuotr./Aušra Štukytė

„Bet… su amžiumi to daryti nenustojame. Tik tą darome kitaip“, – šypsojosi ji.

Tam pritarė ir Vitalija Mockevičiūtė, pridurdama, jog nemaža dalis žmonių netgi įpranta gyventi gudraudami ir jau paskui to darą net nebepastebi.

„Vaikystėje gudravome daugiau, nes mokėmės, kaip tą padaryti kuo geriau!“ – juokdamasis patikino spektaklyje vaidinantis Tadas Gryn.

Anot jo, nuotaikingoje premjeroje publikos laukia daug atvirų moteriškų istorijų, juokingų situacijų, detektyvinių intrigų bei gyvai atliekamų dainų.

„Moterys nemeluoja. Jos tiki tuo, ką kalba!“ – neabejoja spektaklyje ryškų vaidmenį atliksianti Aušra Štukytė.

Ji, kaip ir kiti „Rasos 2. Šventė tęsiasi“ premjerai besiruošiantys aktoriai, patikino, jog komedijai parinkta komanda džiaugiasi kartu praleista kiekviena minute.

Martyno Siruso nuotr./Gabija Jaraminaitė
Martyno Siruso nuotr./Gabija Jaraminaitė

„Stengsimės, kad tas lengvumas, šventinė nuotaika, moteriškas žavesys persikeltų ir į sceną“, – kalbėjo Oneida Kunsunga.

Neįtikėtino populiarumo sulaukusi pirmoji komedijos „(NE) GALIU TYLĖTI (NE) GALIU TYLĖTI/ RASOS“ dalis stebino žiūrovus atvirais žavių moterų pasakojimais apie savo gyvenimus ir sprogdino juoko fejerverkus visuose Lietuvos miestuose. Taip spektaklis subūrė didžiulę minią gerbėjų, kurių prašymu, kūrybinė komanda sukūrė iki ašarų priversiančią juoktis komediją „Rasos 2! Šventė tęsiasi!“.

Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, įvairių teatro projektų: Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė, Gabija Jaraminaitė, Eglė Mikulionytė, Oneida Kunsunga, Ramūnas Šimukauskas ir Tadas Gryn – jie žada nepakartojamas emocijas.

Martyno Siruso nuotr./Teatro komedija „Rasos 2. Šventė tęsiasi!“
Martyno Siruso nuotr./Teatro komedija „Rasos 2. Šventė tęsiasi!“

Artimiausios premjeros datos: gruodžio 10 d. Kėdainiai, gruodžio 19 d. Radviliškis, gruodžio 20 d. Šilutė, gruodžio 26 d. Jurbarkas, gruodžio 30 d. Kaunas ir kiti Lietuvos miestai. Daugiau informacijos www.kitoksteatras.lt ir www.bilietai.lt.

Spektaklio režisierius – Ričardas Vitkaitis, pjesės autorius – Ramūnas Šimukauskas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką