Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 4d. 10:05

Naujaisiais „Teleloto“ vedėjais tapo I.Puzaraitė-Čepononienė ir R.Žiogas

Irūna Puzaraitė ir Remigijus Žiogas
Roberto Rapkausko ir asmeninio archyvo nuotr. / Irūna Puzaraitė ir Remigijus Žiogas
Naujosios „Teleloto“ vedėjų poros rinkimai pasiekė finišo tiesiąją – žiūrovų sprendimu jau netrukus prie populiariausios šalyje televizijos loterijos vairo stos Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Remigijus Žiogas.

Rugsėjo mėnesį vykusių „Teleloto“ vedėjų rinkimų metu savo balsus žiūrovai pasirinktinai dalino dviem į vedėjų vietą kandidatavusioms įžymybių poroms – I.Puzaraitei-Čepononienei ir R.Žiogui bei Nijolei Pareigytei-Rukaitienei ir Dainiui Palivonuim rašoma pranešime spaudai.

Nors balsavusiųjų simpatijos garsenybėms pasiskirstė itin panašiai, nežymi balsų persvara lėmė būtent I.Puzaraitės-Čepononienės ir R.Žiogo pergalę.

Roberto Rapkausko nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė
Roberto Rapkausko nuotr./Irūna Puzaraitė-Čepononienė

Laimėjusi žiūrovų balsavimą, naujoji vedėjų pora prisijungia prie „Teleloto“ senbūvių – laidą vedančių Skaivos Jasevičiūtės ir Jono Radzevičiaus bei Deivio ir Renatos Norvilų. Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ visi vedėjai toliau ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita pora.

Artimiausiu metu su „Teleloto“ žiūrovais I.Puzaraitė-Čepononienė ir R.Žiogas sveikinsis spalio 17-ąją.

„Neabejoju, kad vesti tokią laidą man bus vienas malonumas – juk matyti laiminčius žmones ir pačiai jiems dovanoti prizus yra didžiausias džiaugsmas“, – naujomis vedėjos pareigomis džiaugiasi I.Puzaraitė-Čepononienė.

Žinoma moteris pasakoja, kad iki šiol loterijose jai ne itin sekėsi, tačiau laimėti „Teleloto“ vedėjų rinkimai – bet kokius lūkesčius pranokęs prizas. „Na o dabar pačius geriausius prizus metas išdalinti žiūrovams“, – pasirodyti „Teleloto“ eteryje nekantrauja Irūna.

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas

R.Žiogas įsitikinęs, jog žiūrovų sprendimas vedėjo kėdę patikėti būtent jam – teisingas. „Man loterijose sekasi net labai, todėl drąsiai užtikrinu, kad aš – geriausių prizų garantas. Žiūrovai, pasiruoškite – žaisime, kol laimės visa Lietuva!“ – entuziazmu trykšta jis ir priduria, kad tapęs „Teleloto“ vedėju pagaliau galės išpildyti savo seną svajonę.

„Daug metų troškau taip, kaip kadaise darė Sigutis Jačėnas, eteryje iš visų jėgų sušukti „skambutis!“. Pamatysime – galbūt ta svajonė ir išsipildys“, – sako žinomas vyras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką