Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 13d. 10:30

Naujame Lino Adomaičio vaizdo klipe „Išdalink save“ pagrindine veikėja tapo jo žmona Irma

Linas Adomaitis su žmona Irma Maltoje
Asmeninio albumo nuotr. / Linas Adomaitis su žmona Irma Maltoje

Dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis pristato metaforomis apipintos dainos „Išdalink save“ muzikinį vaizdo klipą. Jis filmuotas tose pačiose vietose, kur buvo statomi legendiniai filmai „Gladiatorius“, „Troja“ bei filmuoti garsiojo serialo „Sostų karai“ epizodai. Šiame muzikiniame vaizdo klipe Linas įamžino savo žmoną Irmą.

Linas Adomaitis atvirauja, kad Maltos ir Gozo salų aura jį veikia ypatingai. Kadaise iš Maltoje vykusio tarptautinio dainų konkurso atlikėjas į Lietuvą parvežė pagrindinį prizą, o laimėto honoraro tą kartą Linas nepasidėjo į taupyklę, bet išleido pinigus kelionei ir išmaišė šį Viduržemio jūros kampelį skersai išilgai.

„Tada visa širdimi pajutau, kaip stipriai įsimylėjau Maltą ir Gozo. Kaip ten gražu, kokios šventos, magiškos vietos, nuostabūs žmonės, o ir pagrindinis festivalio prizas kuprinėje tada man pečių tikrai nespaudė. Tai buvo pirmasis ir gan svarbus mano laimėjimas, pirmoji tolima kelionė su kuprine, nuo tada pasigavau kelionių virusą ir prisiekiau sau, kad kada nors grįšiu čia su mylima moterim ir nufilmuosiu vaizdo klipą“, – pasakoja Linas.

Asmeninio albumo nuotr./Linas Adomaitis su žmona Irma Maltoje
Asmeninio albumo nuotr./Linas Adomaitis su žmona Irma Maltoje

Taigi prieš kelis mėnesius išvykęs trumpų kūrybinių atostogų Linas rodė savo žmonai Irmai įspūdingiausias Gozo ir Maltos vietas. Vietiniai žmonės ir Lino draugai maltiečiai pasakojo, jog pas juos nufilmuota begalės kino filmų. Mat aplinka čia ypač dėkinga senų laikų ekranizacijoms.

„Vienoje įlankoje esančios užeigos savininkė džiugiai pasakojo, kaip Bradas Pitas kas rytą ateidavo atsigerti kavos, pirkdavo šviežių vaisių savo žmonai (tuomet garsioji pora drauge filmavo vieną paskutinių savo filmų „Prie jūros“). Kitas mano bičiulis entuziastingai dalijosi prisiminimais, kuomet čia buvo filmuojami „Gladiatorius“, „Troja“ bei „Sostų karai“. Taigi prisiminiau sau duotą pažadą – čia nufilmuoti muzikinį vaizdo klipą, viskas įvyko labai spontaniškai, pradėjome filmavimo darbus, kurie truko 5 dienas“, – šypsosi atlikėjas.

VIDEO: Linas Adomaitis - Išdalink save (Artee remix)

Vaizdo klipui Linas pasirinko kūrinį „Išdalink save“, kuris, anot atlikėjo, tiesiog prašėsi antro kvėpavimo. Ir nors Linas retai šią dainą atlieka koncertuose, tačiau dažnai sulaukia žmonių prašymo ją dainuoti. „Nuo dabar aš šią metaforomis apipintą dainą atliksiu visuose savo koncertuose, ji buvo nepelnytai užmiršta, ir aš jos už tai labai atsiprašau“, – prisipažįsta Linas.

Beje, šis kūrinys įgavo ne tik vaizdą, bet ir visiškai naują muzikinį rūbą – dainos remixą atliko talentingas muzikos prodiuseris Artee.

„Norėjau, kad ši daina įgautų šviežio kraujo, tad su Artee prisilietimu viskas suskambo naujai. Originali mano dainos harmonija buvo liūdna, nes ir daina labai liūdna, o Artee meistriškai pritaikė šviesią harmoniją ir profesionaliai įpynė mano vokalinius semplus“, – sako Linas.

Asmeninio albumo nuotr./Linas Adomaitis Maltoje
Asmeninio albumo nuotr./Linas Adomaitis Maltoje
Asmeninio albumo nuotr./Irma Adomaitienė Maltoje
Asmeninio albumo nuotr./Irma Adomaitienė Maltoje

„Pirmą kartą išklausęs remixo šypsojausi ir linksėjau galvą, nes naujoji dainos versija labai atitiko mūsų su žmona nufilmuotos saulėtos vaizdo medžiagos kadrus, kuriuos meistriškai atrinko ir sumontavo, mano galva, vienas genialiausių Lietuvoje montažo režisierių Arvydas Strimaitis“, – apie naujojo remikso ir vaizdo klipo užkulisius pasakoja Linas.

Asmeninio albumo nuotr./Linas Adomaitis Maltoje
Asmeninio albumo nuotr./Linas Adomaitis Maltoje

Paklaustas, apie ką yra „Išdalink save“, Linas sako, kad vaizdo klipas – apie šventųjų žmonių gyvenimus, kurie buvo išdalinti vardan kitų, apie mylimą žmogų, kurio nesugebėjai išsaugoti, apie išdavystę ir atleidimą, apie besąlygišką meilę ir neišmatuojamą pavydą.

„Tai metaforos. O jos visuomet palieka neribotą laisvę mintims. Ar tos mintys šviesios, ar liūdnos – kiekvienam sugros skirtingai. Kol kas su begaliniu jauduliu laukiu žmonių reakcijos ir nuoširdžiai tikiuosi, kad šis visos mūsų jaukios komandos darbas palies klausytojų ir žiūrovų sielas“, – sako dainininkas Linas Adomaitis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką