Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 13d. 10:48

Naujame LNK šou „Tu gali“ paprasti žmonės mes iššūkį įžymybėms

LNK logotipas
15min.lt / LNK logotipas

Netrukus per LNK prasidės naujas spindintis projektas „Tu gali“, kuriame paprasti žmonės galės įrodyti esantys ne prastesni už žvaigždes.

„Tu gali“ – tai šansas paprastam, tačiau ypatingam, niekam nežinomam žmogui tapti žinomam ir mėgstamam, tapti nauju VIP’u.

„Ko gero, dažnai girdėjote frazę: „Na, kokia iš jo žvaigždė? O mūsų kaimynė tai būtų žvaigždė. Ji galėtų parodyti, ką gali... Naujajame LNK projekte paprasti žmonės kovos su žinomais ir aiškinsis, kuris yra tikroji žvaigždė“, – sako per LNK startuosiančio žaidimo prodiuserė Laura Paukštė.

Žvaigždės priešininku gali tapti bet kuris žmogus iš tautos, nemažai pasiekęs gyvenime, ypatingas savo profesija, padaręs ką nors neįmanomo arba garsėjantis išskirtiniu gyvenimo būdu, charakteriu, požiūriu į gyvenimą. Jį gali siūlyti bet kas: darbovietė, kaimynai, laiptinė, draugai, giminės ar bendruomenė.

„Žodžiu, atėjo metas tiems, kuriuos aplinkiniai vadina keistuoliais arba šviesuoliais, išeiti į televizijos šviesą ir susižerti publikos aplodismentus“, – sako L.Paukštė.

Žvaigždė ir paprastas mirtingasis susikauna skirtingose rungtyse. Viena jų – muzikinė. Čia gali tekti dainuoti su žvaigžde arba galynėtis pratęsiant dainos žodžius. Taip pat priešininkų laukia vedėjų klausimai apie jų gyvenimą, pakilimus, nuopuolius, pasiekimus, o publika vertina nuoširdumą. Kaip advokatai į laidą bus kviečiami konkurentų giminės, draugai ir artimieji, kurie turi išsijuosę girti laidos dalyvius ir taip pelnyti jam daugiau taškų.

Žaidimo „Tu gali“ dalyviai išgirsta psichologo ir astrologo komentarus, kurie žiūrovams leidžia dar objektyviau apsispręsti, kieno jie pusėje – žvaigždės ar iššūkį metusio drąsuolio.

Taškai sumuojami ir paaiškėja laidos laimėtojas. Jei žvaigždę nustelbia paprastas žmogus, jis keliauja į kitus žaidimo „Tu gali“ etapus.

Laidos sezono pabaigoje išrenkamas nugalėtojas. Kas juo taps? Jau žinoma ekrano žvaigždė ar iki šiol negirdėtas žmogus? Gal žvaigždės tikrai geresnės už tuos, kurie jomis netapo? Štai kur klausimas, į kurį bandys atsakyti naujas LNK projektas „Tu gali“. Arba... „Tu negali“.

Neslėpk žvaigždės spintoje, registruok savo draugus, priešus ir kaimynus į naują LNK šou „Tu gali“, anketa – LNK puslapyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką