Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 2d. 12:30

Naujame seriale „Obelis nuo obels“ vaidmenis kurs aktorių pora – Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas

Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr. / Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas
Sausio 15 dieną TV3 žiūrovų laukia daugiaserijinės komedijos „Obelis nuo obels“ premjera. Portalo Žmonės.lt žiniomis, vaidmenis šiame seriale kurs aktoriai Rimantė Valiukaitė ir Ramūnas Cicėnas. Nors gyvenime menininkai yra pora, televizijos ekranuose jiedu meilės vienas kitam nedemonstruos.

Naujasis serialas statomas pagal legendinį britų pirmtaką „Birds of Feather“. Anot kūrėjų, serialas įtrauks į dviejų seserų šeimų dramą ir privers kvatoti iš gyvenimiškų situacijų absurdo.

Šeimyninės tragedijos ir komedijos pažįstamos bene kiekvienam lietuviui. Tačiau sunku įsivaizduoti dvi daugiau skirtumų turinčias seseris nei serialo „Obelis nuo obels“ herojės: pasiturinti svajoklė Milda ir visų galų meistrė Gariūnų prekeivė Vaiva. Jas suvienija bendra nelaimė – kriminalinių „žygdarbių“ pridirbę jų vyrai Arūnas ir Žygimantas.

Kartu su pagrindinėmis serialo herojėmis TV3 žiūrovai galės stebėti, kaip dvi priešingybės sprendžia problemas, ir kartu išgyventi keblias bei tragikomiškas situacijas. Pastarųjų TV3 premjeroje „Obelis nuo obels“ bus apstu.

Jurga Klimaitė-Riebling
Jurga Klimaitė-Riebling

Serialo kūrybinės grupės atstovė Jurga Klimaitė-Riebling portalui Žmonės.lt atskleidė, kokius vaidmenis kurs R.Valiukaitė ir R.Cicėnas: „Įdomumas yra tas, kad Rimantė ir Ramūnas susitiks viename seriale, tačiau jame nevaidins poros. Ramūnui teks mylinčio vyro, kuris dėl mylimos moters ir savo namų atlieka įvairius darbus, vaidmuo. Jis gali net atlikti kriminalinių „žygdarbių“. Rimantė bus kaimynė-pantera su leopardinėm kelnėm, kuri viską išmano apie vyrų ir moterų santykius.“

Šiuos aktorius serialo kūrėjai pasirinko dėl svarių priežasčių. „Kadangi šis serialas yra komedinio žanro, o Rimantė ir Ramūnas šį žanrą atitinka tobulai, negalėjo būti kito pasirinkimo. Jie rimtomis veido išraiškomis gali prajuokinti žiūrovą, nereikalingas joks pagalbinis juokas už scenos. Jie pilnai įgyvendina režisieriaus sumanymus, yra daug kur vaidinę. Tai – A lygio aktoriai, už kuriuos šių vaidmenų geriau neatliktų niekas“, – sakė J.Klimaitė-Riebling.

Komišką serialą filmuoja lietuviškus televizijos serialus kurianti prodiuserių kompanija „Videometra“. „Obelis nuo obels“ kūrėjų komanda – žinomi talentai: scenarijaus bendraautoris – Aidas Puklevičius, režisierius – Sigitas Račkys. 

TV3 nuotr. /Sigitas Račkys filmavimo aikštelėje
TV3 nuotr. /Sigitas Račkys filmavimo aikštelėje

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką