Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 gruodžio 17d. 10:36

Naujame T.Vidmanto seriale J.Jankevičius ir M.Stasiulis įsikūnijo į nevykėlius kaimiečius

Tado Vidmanto serialo „Medikai Paramedikai“ akimirka
Martyno Rudzinsko nuotr. / Tado Vidmanto serialo „Medikai Paramedikai“ akimirka
Žinomi TV laidų ir renginių vedėjai Mindaugas Stasiulis Ir Justinas Jankevičius tapo aktoriais. Jiedu naujausiame režisieriaus Tado Vidmanto seriale „Medikai Paramedikai“ įsikūnijo į nevykėlius kaimiečius, kuriems nuolatos nutinka įvairios nelaimės.

„Traumų, kurias „patyriau“ filmavimo metu, neatlaikytų net James Bond. Kuriam superherojui gaidys buvo pralesęs galvą iki smegenų? Kuris būtų atlaikęs su replėmis traukiamą išlindusį kaulą? Nė vienas! Tai, ką gali ištverti paprastas kaimo žmogelis – antgamtiška. Aišku, tokie veikėjai jau nuo ryto daro „apšilimą“, todėl stebėtis nereikėtų“ – personažų gyvybingumu stebėjosi Mindaugas Stasiulis.

Martyno Rudzinsko nuotr./Mindaugas Stasiulis
Martyno Rudzinsko nuotr./Mindaugas Stasiulis

Pasak Justino Jankevičiaus, su režisieriumi Tadu Vidmantu prieš šešerius metus kartu kūrė šventvagišką serialą, tiesa, skirtą tik internetui, bet „Medikai Paramedikai“ turėtų šokiruoti žiūrovus labiau.

Martyno Rudzinsko nuotr./Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis
Martyno Rudzinsko nuotr./Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis

„Medikai Paramedikai“ tikrai bus skandalingas serialas, nes juoksimės iš „švento“ lietuviui dalyko – sveikatos. Tadas Vidmantas mane pakvietė vaidinti ir man buvo išties smagu įsikūnyti į kaimietį, kuriam vis nesiseka. Manau, kad po šio vaidmens į Žemaitiją įvažiuoti jau nebegalėsiu, nes nieko nėra blogiau už „portugalą“, bandantį kalbėti žemaitiškai. Iš anksto atsiprašau visų žemaičių, o ypač savo mamos už tai, ką jie pamatys.“ – „užtvėręs“ sau kelius į Žemaitiją atviravo J.Jankevičius.

Ironijos ir juodojo humoro persmelktas menamosios dokumentikos (angl. „Mocumentary“) serialas „Medikai Paramedikai“ jau nuo š.m. gruodžio 21 d. per naujos kartos televiziją „Go3“.

Žiūrovai seriale galės išvysti aktorius: Inetą Stasiulytę, Marių Repšį, Leonardą Pobedonoscevą, Mantą Vaitiekūną, Aistį Mickevičių, Vitaliją Mockevičiūtę, Julių Žalakevičių, Neringą Varnelytę, Eglę Mikulionytę, Sonatą Visockaitę, Petrą Kuneiką, Ievą Delininkaitytę, Vainių Sodeiką, Mantą Bendžių ir daugybę žinomų Lietuvos „ligonių“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką