Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 9d. 16:58

Naujas Kristinos Kazlauskaitės gyvenimas: be pinigų, be darbų ir be optimizmo...

Foto naujienai: Naujas Kristinos Kazlauskaitės gyvenimas: be pinigų, be darbų ir be optimizmo...
zmones24.lt / LNK nuotr.

Kristina Kazlauskaitė viena iš tų eterio žvaigždžių, kurias savo televizoriuose buvome įpratę matyti kone kiekvieną dieną.

Kristina Kazlauskaitė viena iš tų eterio žvaigždžių, kurias savo televizoriuose buvome įpratę matyti kone kiekvieną dieną.  Aktorę  ar jos sukurtus personažus regėjome ir didžiausiuose muzikiniuose projektuose, ir įsimintiniausiuose šventiniuose  renginiuose ir, žinoma, populiariausiose laidose.

Savą gyvenimo filosofiją Kristinos Kazlauskaitės lūpomis ne vienerius metus dėstė benamė Jadzė.  Senmergių teises gynė ir  Seimo narius auklėjo panelė mokytoja Leokadija. O  staiga praturtėjusių ir į aukštybes pasikėlusių  provincijos damų išmintį žarstė Mažeikių Zita. Be šių buvo ir daugiau Kristinos Kazlauskaitės sukurtų  moterų.  Personažų, kurie mums garantavo gerą juoko porciją, o talentingai aktorei -   nuolatinį darbą, gerą atlyginimą ir nerūpestingą gyvenimą. 

Tačiau iš eterio ir iš viešumos jau senokai dingusi  aktorė LNK laidai „Gyvenimas pagal moteris" netikėtai prisipažins, jog dabar jos kasdienybė ir šlovingoji praeitis skiriasi kaip juoda ir balta. Kristinos Kazlauskaitės - moters, kuri buvo pripratusi dirbti ir užsidirbti - gyvenime - baisi  krizė. Suskaičiuoti ne tik pinigai, malkos, bet ir benzino litrai... 

„Taip  jau yra: nemiegi, į lubas žiūri ir galvoji, ką dabar daryt? Na, jei mašiną atiduočiau, kaip aš iš čia į darbą važiuočiau?  Tada pradedi save kaltint: ko tau reikėjo iš to miesto išvažiuot, reikėjo ir gyventi ten mieste. Norėjai savo namo, tai va dabar turėk. Kam mašiną ėmei lizingu? Na, atimt mašiną gali. Na, atims. Turiu sodybą, bet ir jos negaliu parduoti - niekas nieko neperka", - padėties, kurioje atsidūrė labai netikėtai, neslepia K. Kazlauskaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką