Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 09:25

Naujas LNK šou „Plikis ir Ponia“ – su Rūta Mikelkevičiūte ir Arūnu Valinsku

Arūnas Valinskas ir Rūta Mikelkevičiūtė
LNK nuotr. / Arūnas Valinskas ir Rūta Mikelkevičiūtė

Netrukus LNK eteryje startuos naujas pramoginis aktualių ir karštų pokalbių šou „Plikis ir Ponia“, kurį ves ryškiausios Lietuvos televizijų žvaigždės Rūta Mikelkevičiūtė ir Arūnas Valinskas.

„Kartais jis pasikėlęs ir bjaurus, bet, antra vertus, didesnio profesionalo televizijose nėra. Jo puikus sąmojis, jis neieško žodžio kišenėje. Man patinka plikiai, mano vyras taip pat plikas. Plinka tik protingos galvos“, – juokiasi Rūta, pristatydama savo partnerį Plikį.

„Ką aš galiu pasakyti apie Rūtą gero? Nieko, – kvatojasi Arūnas Valinskas. – Kartais ji užsispyrusi kaip boba, kartais ji mane realiai nervina, bet profesionalesnės redaktorės ir vedėjos Lietuvoje nėra. Mūsų nuomonės skiriasi kalbant apie viską ir dėl to galime net susipešti, bet vakare  grįžtame į vieną lovą. Toks mūsų naujas šeiminis televizinis duetas. Ji – Ponia.“

Naujosios laidos vedėjai Rūta ir Arūnas be galo skirtingi. Rūta – labiausiai patyrusi pokalbių laidų redaktorė ir vedėja. Visada objektyvi. Profesionalė, kontroliuojanti pašnekovus ir įvykių eigą. Arūnas kitoks. Ketverius metus jis praleido TEN. Iš ten jis parsinešė labai aštrių temų ir informacijos. Jeigu kas tikisi, kad jis bus objektyvus – be reikalo. Jis – charizmatiškas chamas, azartiškas intrigantas ir provokatorius.

„Rūtai nebus lengva. Aš – ne Butkus. Ir man lengva nebus, nes ji – ne Valinskienė“, – tvirtina A.Valinskas. 

Nepaisant saviironiško laidos pavadinimo bei pramoginės atmosferos, laidoje bus narpliojamos ir labai rimtos bei aktualios temos, nuo politikos iki pramogų bei sporto. Laida pasirodys eteryje vieną iš savaitgalio vakarų, tad čia tilps viskas, kas tą savaitę buvo aktualiausia ir karščiausia.

„Plikis ir Ponia“ – tai dinamiškas ir provokuojantis aktualių pokalbių šou, paskanintas efektingais šou elementais. Jau greitai per LNK. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką