Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 14d. 08:53

Naujas Sofi ir Mike’s Dead singlas „Gates“: apie laisvės troškimą ir vidinį širdies balsą

Sofija Eitutytė-Sofi ir Mantas Vaitkus
Asmeninio albumo nuotr. / Sofija Eitutytė-Sofi ir Mantas Vaitkus

Šie metai tauragiškei atlikėjai Sofijai Eitutytei-Sofi lemtingi: debiutas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje padėjo susikirsti jos ir Manto Vaitkaus prodiusuojamos grupės Mike’s Dead kūrybiniams keliams. Pavasarį dainininkė pasitinka su pirmuoju judviejų bendru singlu „Gates“.

„Feisbuko grupėse desperatiškai rašinėjau, tikėdamasi, kad atsiras tas, kuris galėtų greit įrašyti mano eurovizinę dainą. Galiausiai, gavau atsakymą iš labai geranoriškų vaikinukų, kurie mielai sutiko pagelbėti. Vėliau gimė mintis kurti kartu“, – apie pažinties pradžią su prodiuseriu ir jo grupe atvirauja dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr./Sofija Eitutytė-Sofi
Asmeninio albumo nuotr./Sofija Eitutytė-Sofi

„Mane su Sofija supažindino kurso draugai. Jai tuo metu reikėjo įrašo „Eurovizijos“ atrankoms. Po dainos įrašymo parodžiau jai keletą kitų kūrinių, kuriems dar trūko vokalo partijų. Vienas jų Sofijai ypač patiko. Po kiek daugiau nei savaitės jau įrašėm žodžius. Daug kalbėti nereikėjo, viskas vyko natūraliai“, – merginai pritaria Mantas.

„Idėją melodijai sykį pagrojo vienas mano bičiulis, o žodžius ir jų potekstes sugalvojo Sofija. Keletą mėnesių vis tobulinome ritmiką, kol galiausiai išgavome dabartinį skambesį. Sakyčiau, tai paprasta, tačiau graži daina. O jeigu žmonės pajus ir nuoširdumą, tai išties labai džiaugsimės“, – paklaustas apie dainos atsiradimo aplinkybes pasakoja Mantas.

VIDEO: Mike's Dead ft. Sofi - Gates

„Manau, kiekvienam daina turi skirtingą reikšmę ir visos reikšmių versijos yra teisingos! Na, man pačiai vartų metafora simbolizuoja pabėgimą nuo apgaulės į geresnį, prasmingesnį gyvenimą, galimybę kažką pakeisti. Tai kūrinys apie pasirinkimą viską matyti kitaip – išsilaisvinti ir pasikliauti vidiniu širdies balso kuždėjimu“, – teigia atlikėja.

Paklausus, ar jauniesiems kūrėjams ši daina artima asmeniškai, abu sutartinai linkteli.

Asmeninio albumo nuotr./Sofija Eitutytė-Sofi
Asmeninio albumo nuotr./Sofija Eitutytė-Sofi

„Tapo artima, kai įrašėme vokalo partiją. Žodžiai dainai suteikė prasmę, o romantiškos detalės – dar ir papildomų atspalvių, dailiai įsiliejusių į minčių visumos gamą“, – sako Mantas.

„Be abejo, man tai artima tema ir kūriau su užuominomis, kurias interpretuoju savo gyvenime, tačiau tegul tai išlieka paslaptyje“, – šypteli Sofi.

Tiek Sofija, tiek Mantas tikina, jog jų kūrybiniai polėkiai tarpusavyje puikiai rezonuoja. „Nors tai pirmasis mūsų bendras darbas kartu, tačiau tikiuosi, jog bendradarbiausime ir ateityje. Antras kūrinys jau pakeliui į eterį“, – išduoda atlikėja.

Komentarai
Temos: 1 Premjera

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką