Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 17d. 12:18

Naujas TV3 serialas „Choras“ apdovanotas net trimis „Auksiniais gaubliais“

Naujas serialas „Choras“
TV3 nuotr. / Naujas serialas „Choras“

Vasarį televizija TV3 pradės rodyti naują serialą „Choras“ („Glee“), kuris šiąnakt buvo apdovanotas net trimis „Auksiniais gaubliais“: kaip geriausias metų serialas komedijos ir miuziklo kategorijoje, o už geriausius antraplanius vaidmenis TV kategorijoje įvertinti du serialo aktoriai – Jane Lynch ir Chrisas Colferis. „Auksiniu gaubliu“ kaip geriausias metų serialas komedijos ir miuziklo kategorijoje šis serialas buvo įvertintas ir pernai.

Šiuo metu vienas populiariausių serialų pasaulyje „Choras“ pasakoja apie talentingų jaunuolių, susibūrusių į mokyklos chorą, istorijas. Degdami siekiu savo balsais užkariauti pasaulį, būti geriausi, pralenkti garsiausias pasaulio žvaigždes, jaunuoliai dar turi mokyklinį, paauglišką gyvenimą: pamokos, populiarumas, santykiai, pirmosios meilės dramos...

„Choro“ kūrėjai neabejoja, kad šiame seriale kiekvienas jaunas žmogus ras save, susidurs su tomis pačiomis problemomis, kurios šiuo metu jam aktualiausios, ir, be jokios abejonės, bus įkvėptas siekti savo svajonės!

Vaidmenis šiame seriale, be jau minėtų „Auksinio gaublio“ laureatų, sukūrė Dianna Agron, kurią netrukus bus galima išvysti ir kino filme „Burleska“, TV serialuose „Herojai“, „Kalėjimo bėgliai“ ir „CSI Niujorkas“ vaidinusi Jessalyn Gilsig, tokiuose populiariuose TV serialuose kaip „Šešios pėdos po žeme“ ir „Kaip aš susipažinau su tavo mama“ vaidmenis sukūrusi aktorė Jayma Mays, Kevinas McHaleas iš „Biuro“, TV seriale „Seksas ir miestas“ vaidinęs Matthew Morrisonas, Mike O'Malley iš kino filmo „Valgyk, melskis, mylėk“ ir kiti.

„Auksiniais gaubliais“ apdovanotas serialas „Choras“ – jau vasarį per TV3!

Temos: 2 Serialas TV3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką