Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujiena Pirmojo Baltijos kanalo eteryje – informacinė laida sporto mėgėjams

Jolanta Butkevičienė
PBK nuotr. / Jolanta Butkevičienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 16-ąją Pirmasis Baltijos kanalas (PBK) arčiau ekranų pirmąkart pakvies sportininkus, sporto mėgėjus ir aistruolius – eteryje startuos informacinė laida „Sporto naujienos“. Tai pirmoji informacinė laida apie sportą PBK eteryje. „Sporto naujienos“ per PBK – tai svarbiausių Lietuvos ir pasaulio sporto įvykių apžvalga, karščiausios žinios, išskirtiniai interviu bei komentarai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Glausta 3 minučių trukmės laida bus rodoma kasdien nuo pirmadienio iki penktadienio po informacinės laidos „Lietuvos laikas“ rusų kalba 20.30 val. ir lietuviškai – po informacinės laidos „Lietuvos laikas“ lietuvių kalba 23.30 val. bei kartojama anksti ryte.

„Siekiame, kad Pirmojo Baltijos Kanalo žiūrovai gautų objektyvią ir visapusišką informaciją apie visas mūsų gyvenimo aktualijas. Tiesą sakant, gyvenant Lietuvoje nesidomėti sportu, ir ypač krepšiniu, – tiesiog neįmanoma! Todėl iškart po žinių kasdien rodysime ir čia, Lietuvoje, parengtas karščiausių dienos sporto naujienų apžvalgas. Stengsimės, kad šis informacinis blokas būtų įdomus visiems – ne tik vyriškajai, bet ir moteriškajai mūsų žiūrovų auditorijai“, – sakė laidos prodiuserė Jurgita Barzdžiuvienė.

PBK „Sporto naujienas“ rengs profesionalūs ir patyrę sporto žurnalistai. Laida kalbins žinomus sporto pasaulio žmones – sportininkus, trenerius, sporto specialistus, valstybinių institucijų atstovus ir kt. Didelis dėmesys bus skiriamas sporto situacijai Lietuvoje nušviesti: vaikų fiziniam rengimui, sporto mokykloms, edukacinėms programoms bei kitiems svarbiems aspektams.

„Imtis naujovių skatina socialinė atsakomybė ir noras ne tik informuoti žiūrovus apie sporto įvykius, tačiau taip pat ir prisidėti prie sporto populiarinimo Lietuvoje, – sakė PBK transliuojančio tarptautinio žiniasklaidos kontroliuojančiosios bendrovės „Baltic Media Alliance“ (BMA) atstovybės Lietuvoje generalinė direktorė Jolanta Butkevičienė. – Džiaugsimės Lietuvos sportininkų pasiekimais, tačiau taip pat stengsimės atskleisti ir šios srities problemas bei padėti ieškoti jų sprendimų.“ 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką