TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujo šou „Mano geriausia draugė“ dalyvės – rankinių dizainerė Aušra Haglund, „Mis Aukštaitija“ ir popgarsenybės

Aušra Haglund su dukra Melani Pettersson
TV3 nuotr. / Projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės Aušra Žvirblienė su dukra Melani Pettersson
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šį ketvirtadienį, birželio 19 dieną, TV3 eteryje – šilčiausias vasaros projektas „Mano geriausia draugė“. Projekto vedėjomis tapo šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė ir jos mama Janina Vyšniauskienė, o tarp aštuonių dalyvių porų – žiūrovams ir pramogų pasaulio atstovams pažįstamos merginos ir moterys.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Viena kitą geriausiomis draugėmis vadina „Mis Aukštaitija 2013“ ir antrąja vicemis konkurse „Mis Lietuva 2013“ tapusi 21-erių Justina Ieva Steponavičiūtė su 45-erių mama Laima Steponavičiene iš Panevėžio. Šias dvi aukštaūges gražuoles visi palydi žvilgsniu, kai tik šios iškelia koją iš namų. TV3 žiūrovai su jomis susipažins iš arčiau ir tikrai nustebs, kokia iškalbinga Justina Ieva ir kiek energijos turi jos mama. Kartais – net daugiau už savo atžalą. Ar spės Justina Ieva paskui skriejančią lyg ant sparnų jauną mamytę?

TV3 nuotr./Projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės Justina Ieva Steponavičiūtė su mama Laima Steponavičiene
TV3 nuotr./Projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės Justina Ieva Steponavičiūtė su mama Laima Steponavičiene

Kitos „Mano geriausia draugė“ dalyvės – TV3 socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“ išgarsėjusios – 18-metė moksleivė Anastasija Ivanova ir jos mama, pardavėja dirbanti 44-erių Dorota Skinder iš Vilniaus. Jos dar tikrai nustebins televizijos žiūrovus. Mama ir dukra kartu lyg vienas kumštis. Regis, ši pora, labiau nei kuri kita, stengsis įveikti visas kliūtis ir laimėti projektą: piniginis prizas labai pagelbėtų būsimoms Anastasijos studijoms.

TV3 nuotr./Projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės Anastasija Ivanova su mama Dorota Skinder
TV3 nuotr./Projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės Anastasija Ivanova su mama Dorota Skinder

Jaunatviškos 49 metų rankinių dizainerės Aušros Haglund ir jos dukros, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos moksleivės 17-metės Melani Pettersson tarpusavio ryšys itin stiprus. Aušra ilgai kovojo, kad galėtų būti kartu su dukra. Atsivežusi ją iš Švedijos, turėjo pirmiausia pasistengti, kad Melani priprastų prie lietuviškų papročių ir kultūros, išmoktų lietuvių kalbos. „Kai ją atsivežiau į Lietuvą, dukra visai neturėjo draugų, jai buvau ir draugė, ir gynėja“, – prisiminimais dalinasi žinoma kūrėja. Melani siekia tapti profesionalia dainininke.

24 metų Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro tarptautinių projektų kuratorė Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė ir jos 47-erių mama kirpėja, stilistė Edita Šemetienė iš Ukmergės, iš šalies pažvelgus, atrodo tarsi dvi elegantiškos gulbės, ramaus būdo, apdovanotos taikliu sąmoju, kuriuo ne kartą sužibės projekto metu.

Svajūnė – vienintelė projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvė, savo išrinktajam ištarusi „taip“. Beje, likus vos savaitei iki TV3 projekto filmavimo! „Mama – ne tik geriausia draugė, bet ir užtarėja, guodėja. Nuo pat mažumės ji man atstoja mamą, tėtį, sesę ir drauges“, – tikina Svajūnė.

TV3 nuotr./Projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė su mama Edita Šemetiene
TV3 nuotr./Projekto „Mano geriausia draugė“ dalyvės Svajūnė Ungurytė-Ragauskienė su mama Edita Šemetiene

„Mano geriausia draugė“ premjera – jau šį ketvirtadienį, 20 val.

TV3 projekte pasiryžo dalyvauti grupės „Naujos pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė ir jos mama Valdonė Šiaudikienė, „Mis Lietuva 2013“ konkurso dalyvė, tapusi „Mis Foto“, Karolina Augutytė ir jos mama Laura Augutienė, projekto „X Faktorius“ finalininkė Anžela su savo mama Regina Adamovič, muzikos grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė su mama Janina Šklėriene.

Projektas jau turi ir savo singlą. Jį atliko dalyvės:

VIDEO: TV3 projekto „Mano geriausia draugė" daina.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką