Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujos BTV laidos vedėja Asta Stašaitytė šeimos vairą laikinai perdavė į vyro rankas

Asta Stašaitytė
BTV nuotr. / Asta Stašaitytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš pat naujojo BTV sezono pradžią Astai Stašaitytei-Masalskienei beveik nelieka laiko atsikvėpti. Šiuo metu ilgametė BTV laidos „Sekmadienio rytas“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė džiaugiasi vyro supratingumu, nes nauja BTV pokalbių laida užsiėmusiai moteriai beveik nelieka laiko vaikams, šeimai ir namams.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Gerai, kad mano vyras taip mane palaiko ir šiuo metu stipriai padeda su mokyklom, būreliais, namais, nes aš gyvenu projektu. Kurie myli savo darbą – mane tikrai supras. Tiesa, pažadėjau išleisti savo vyrą atostogų spalį, kai sezonui prasidėjus turėsiu šiek tiek daugiau laiko“, – BTV spaudos pranešime cituojama laidos „Yra kaip yra“ vedėja A.Stašaitytė-Masalskienė.

Vienas iš didžiausių išbandymų ir džiaugsmų moters gyvenime – naujoji pokalbių laida „Yra kaip yra“. „Reikėjo ir išdrįsau kalbėti apie viską. Čia paliečiamos tikrai aštrios ir skaudžios temos – žmogžudystės, plėšimai, nelaimės. Todėl tikrai ne visada būna lengva apie tai kalbėti. Žinau viena, ši patirtis man davė daug drąsos“, – apie tai, ko išmoko per pirmuosius filmavimus, papasakojo Asta.  

Kodėl ji nusprendė tapti pokalbių laidos vedėja? Žavi moteris jaučiasi sukaupusi pakankamai gyvenimiškos patirties.  „Turiu teisę kalbėti ir apie rimtus dalykus, esu mačiusi visko – ir gero, ir blogo“. A.Stašaitytė-Masalskienė pridūrė, kad eteryje trūksta šnekančių žmonių su patirtimi. „Man nėra nieko baisiau už dvidešimtmetes pokalbių šou vedėjas su įklijuotais klausimais į lūpas“, – sakė ji.

Visai neseniai filmavome laidą apie „vyriškas patrankas“ ir turėjau klausti:  „Ar tiesa, kad vyrų sperma iš tiesų prastėja?“

BTV „Yra kaip yra“ vedėja atskleidė, kad laidoje bus ir pokalbių dalyvių, ir jos pačios ašarų. „Man laidos prodiuseris Saulius Bartkus pasakė: „Nesijaudink, užsiauginsi storą odą“, tačiau žinau viena, nenoriu tos odos auginti – aš noriu jausti ir nelikti abejinga istorijoms, kurias girdžiu laidoje. O pamačiusi verkiantį pašnekovą, ir pati nejučiomis apsiašaroju“, – pasakojo Asta.

Anot jos, kartais gali atrodyti, kad pokalbių laidos vedėjas yra paprasčiausias paršas, kuris spekuliuoja kitų žmonių skausmu, tačiau herojaus istorija dažniausiai būna atramos taškas, nuo kurio prasideda problemos nagrinėjimas.

A.Stašaitytė-Masalskienė išdavė, kad ne visos premjerinės laidos temos bus tokios rimtos. „Bus ir linksmesnių vakarų. Visai neseniai filmavome laidą apie „vyriškas patrankas“, ir filmavimo metu manęs laukė didis iššūkis – turėjau klausti:  „Ar tiesa, kad vyrų sperma iš tiesų prastėja?“ Gyvenime nesu apie tai šnekėjusi į kameras. Tokie išbandymai suteikia adrenalino“, – juokdamasi pasakojo Asta.  

Kaip jai sekasi sutarti su BTV „Yra kaip yra“ laidos ekspertais Giedriumi Drukteiniu ir Gintare Gurevičiūte?

„Gyvenime esu sau išsikėlusi tokį uždavinį – privalau žmogų, kurio nekenčiu nuo pat pirmosios pažinties sekundės, pamilti. Ir iš tiesų, su tuo žmogumi, kuriam šį bandymą kartą pritaikiau, dabar esame geriausi draugai. Nesvarbu, net jei nesueina karmos, jei esi labai skirtingas – pasaulyje nėra blogų žmonių. Juk iš kiekvieno gali tiek daug visko išmokti. Todėl ir Gintarė, ir Giedrius man atrodo kaip iš kitos planetos, tačiau mūsų santykiai – puikūs. Jų kitoniškumas yra puiki mokykla man“, – pasakojo Asta.  

Jau antradienį, 20.30 per BTV – ilgai laukta premjera – aštri pokalbių laida „ Yra kaip yra“ kartu su Asta Stašaitytė – Masalskiene, Giedriumi Drukteiniu ir Gintare Gurevičiūte. Laida bus rodoma triskart per savaitę – antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką