TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujos versijos apie Irmos nuodėmes: meilės trikampiai, šeimos skolos ir prekyba naudotais daiktais

Irma Jurgelevičiūtė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš areštinės pirmadienį išleista vagystėmis įtariama dainininkė Irma Jurgelevičiūtė atsitvėrė tylos siena. Tačiau jos aplinka ūžia ir žeria naujų skandalingų faktų iš atlikėjos gyvenimo.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pusantros paros už grotų Vilniuje praleidusi 38 metų I.Jurgelevičiūtė kurį laiką nepasirodė savo namuose Šilainių rajone Kaune, o jos mobilusis telefonas buvo išjungtas, – rašo šeštadienio „Lietuvos rytas“.

Ketvirtadienio popietę dainininkė pagaliau atsiliepė laidiniu telefonu, bet kalbėjo vangiai, sunkiai rinkdama žodžius.

Paklausta apie savijautą moteris išlemeno: „Aš miegu... Labai noriu miego.” Šią frazę ji kartojo lyg užsikirtusi plokštelė.

Pasiteiravus, gal yra apsvaigusi nuo narkotikų ar psichotropinių vaistų, I.Jurgelevičiūtė tuoj pagyvėjusiu balsu išrėžė: „Baikit pokštus ir apskritai skambinkite mano advokatui!”

Advokatas Vytautas Sirvydis tikina, kad I.Jurgelevičiūtė labai išgyvena dėl ją užgriuvusių įtarimų: „Irma patyrė didžiulį stresą, todėl jos savijauta prasta.”

Plačiai nuskambėjusi vagysčių iš TV3 projekto „Šok su manimi” dalyvių istorija kai ką privertė prisiminti keistus I.Jurgelevičiūtės įpročius.

Pasiskolindavo ir pamiršdavo

„Gal turi nagų dildę? Gal gali paskolinti pudros? Duok tušo”, – tokie iš pirmo žvilgsnio nekalti atlikėjos klausimai ir prašymai įsiminė įvairias televizijos laidas ir fotosesijas rengusiai komandai.

Pasiskolintus daiktus dainininkė esą retai grąžindavo savininkams. Pudrinės, blakstienų tušas, lūpų dažai atsidurdavo I.Jurgelevičiūtės rankinėje.

„Irmai neatrodė, kad elgiasi blogai. Ji jautėsi žvaigžde, o mes buvome tik ją aptarnaujantis personalas. Susidarė įspūdis, kad savo daiktus paskolinę žmonės turėjo net džiaugtis, nes ji, garsenybė, teikėsi jais pasinaudoti”, – pasakojo vienas televizijos operatorius.

Vyras taip pat pastebėjo, kad žurnalistės ir kitos televizijos darbuotojos drovėdavosi priminti dainininkei skolas. Tačiau niekas iš komandos nepastebėjo, kad per filmavimus būtų dingę  pinigų ar daiktų iš darbuotojų rankinių.

Irma Jurgelevičiūtė ir komiso parduotuvės

Tapusi televizijos projekto dalyve I.Jurgelevičiūtė ėmė dažnai lankytis vienoje Kauno komiso parduotuvių.

Parduotuvės savininkės Dangirės Praninskienės teigimu, pirmą sykį dainininkė užsuko prieš keletą mėnesių – norėjo tik pasižvalgyti. Lapkričio viduryje ji sugrįžo nešina apatinio trikotažo komplektu, liemenėle ir moterišku laikrodžiu.  Gal turi nagų dildę? Gal gali paskolinti pudros? Duok tušo.

Iki skandalo buvo likusios kelios dienos. Rytietiškais raštais išmargintą „Just Cavalli” rankinį laikrodį dainininkė įvertino 400 litų – esą įsigijo užsienyje už gerokai didesnę kainą, bet jo nebenori.
Tą patį ji kalbėjo apie apatinio trikotažo komplektą.

Pasklidus kalboms, kad žinoma moteris galėjo savintis ne jai priklausančius daiktus, parduotuvės vadovė nusprendė laikinai neprekiauti šiais atneštais parduoti daiktais.

Pavogė Viktorijos Mauručaitės „balsą”?

Iki šiol niekas neišsklaidė įtarimų, kad I.Jurgelevičiūtė nukniaukė savo kolegės Viktorijos Mauručaitės „balsą”.

Ginčas kilo po V.Mauručaitės interviu vienam leidiniui. Apibendrindama muzikinės veiklos dešimtmetį ši atlikėja kalbėjo ir apie tai, kad I.Jurgelevičiūtė pasinaudojo jos įrašytomis fonogramomis iš „Dinamikos” repertuaro.

Būtent popmuzikos grupėje „Dinamika” savo karjerą pradėjo abi atlikėjos. Jos mokėsi ir toje pačioje mokykloje Kaune, tačiau nebuvo artimos draugės.

Prieš aštuonerius metus šios moterys vėl susitiko Vilniaus apylinkės teismo salėje. I.Jurgelevičiūtė padavė į teismą V.Mauručaitę dėl garbės ir orumo įžeidimo.

Teismas nepatenkino ieškinio – orumą ir garbę įžeidžiančių žodžių V.Mauručaitės interviu nebuvo.

Kilus skandalui dėl vagysčių šokių projekte, V.Mauručaitė senų nesusipratimų prisiminti nenorėjo: „I.Jurgelevičiūtė, kaip čia pasakyti..., yra labai įdomi moteris. Daugiau šia bjauria tema nekalbėsiu.”

Brolis pralošė žaidimų automatais

Žinomai kauniečių verslininkų porai vagysčių šokių projekte istorija priminė I.Jurgelevičiūtės brolį Dangį.

„Gal jų abiejų genuose užkoduota savintis tai, kas priklauso kitiems?” – svarstė verslininkė.  Gal jų abiejų genuose užkoduota savintis tai, kas priklauso kitiems?

Maždaug prieš aštuonerius metus viename Kauno barų D.Jurgelevičius žaidimo automatais pralošė beveik 3 tūkst. litų.

Pašnekovai, kuriems priklausė baras, paprašė D.Jurgelevičiaus grąžinti skolą.

Iš pradžių dalį pinigų atidavęs nedidelėmis sumomis, vėliau kaip dainininkės brolis atvežė DVD grotuvą ir prabangų laikrodį.

D.Jurgelevičius verslininkams liko skolingas apie pusę tūkstančio litų.

Nauja Irmos meilė Albertas

Žiniakslaida jau trimituoja apie naują dainininkės romaną su vedusiu kauniečiu verslininku Albertu L.

Jie susipažino praėjusį pavasarį, kai policijoje Albertas mokėjo baudą už greičio viršijimą.

Dvidešimt metų santuokoje gyvenanti, du vaikus auginanti moteris kelis mėnesius nežinojo, kad netikėta pažintis turėjo tęsinį – jos sutuoktinis su žinoma atlikėja pasikeitė telefono numeriais ir ėmė susitikinėti.

Mintys apie vyro neištikimybę Renatą pradėjo kamuoti rugpjūtį, kai po mėnesio atostogų Klaipėdoje sugrįžusi į Kauną ji su savo vyru ėmė neberasti bendros kalbos.

Sutuoktinis dažniau nei įprastai pradėjo važinėti į Vilnių. Tai darė ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais. Jis kartais negrįždavo į namus nakvoti.

Susiradusi I.Jurgelevičiūtės telefono numerį, Renata paskambino dainininkei ir paklausė, kas ją sieja su vedusiu vyru. Dainininkė atkirto: „Tu jį praradai.”

Netrukus Renata sužinojo, kad jos vyras su I.Jurgelevičiūte birželį buvo išvykę atostogų į Turkiją.

Dainininkė tuomet dar nebuvo išsiskyrusi su R.Lavinsku. Rugpjūtį Albertas, pasiėmęs dukterį, kartu I.Jurgelevičiūte vyko į naujojo TV3 sezono atidarymo šventę.

Albertas dainininkę atveždavo į šokių projekto repeticijas ir filmavimus, pasiimdavo po jų, vežiodavo į koncertus.

Žinios apie sutuoktinio neištikimybę prislėgta Renata šiuo metu gydosi ligoninėje. Jai sušlubavo sveikata.

Tačiau dėl klystkeliais pasukusio vyro žinomos dainininkės ji nekaltina.

„Mano vyras pats kaltas: melavo ne tik man, bet ir jai. Sakydavo, kad mudu kartu negyvename, kad jis nakvoja pas savo motiną. Albertas turbūt prišnekėjo, kaip įsimylėjo ją lyg mažas vaikas žvaigždutę...

Dabar jis taip verkia man, sako, kad gailisi. Bet aš dar nežinau, kaip pasielgsiu”, – „Lietuvos ryto” televizijos laidai „Super L.T.” kalbėjo Renata.

Neseniai Albertas įkliuvo teisėsaugai ir buvo įkalintas.

Vyras įtariamas prabangaus automobilio vagyste Vokietijoje ir trims mėnesiams sulaikytas Lenkijoje. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką