Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 10d. 15:23

Nauju amplua pasirodysianti Indrė Kavaliauskaitė: „Norėčiau prietaiso, kuris sustabdytų laiką“

Indrė Kavaliauskaitė
LNK nuotr. / Indrė Kavaliauskaitė

Netrukus eteryje debiutuos naujas vedėjų duetas – Rolandas Mackevičius ir Indrė Kavaliauskaitė. Pirmą kartą kartu dirbsiančios televizijos žvaigždės džiaugiasi, kad pagaliau atsirado galimybė būti vienoje scenoje.

Naujas duetas Rolandas Mackevičius ir Indrė Kavaliauskaitė taps inovatyviausio metų šou „Tech Top 2019” vedėjais, skelbiama pranešime spaudai.

„Labai laukiau, kada galėsim padirbėti kartu. Indrė yra kieta profesionalė, tikrai nebūtų „Top“, jeigu būtų kitaip. Esame draugai, plius vyras ir moteris eteryje – visada geriau nei solo. Jeigu, žinoma, jie moka bendradarbiauti“, – įsitikinęs Rolandas Mackevičius, televizijos eteryje dažniau dirbantis vienas, nei poroje.

Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Rolandas Mackevičius
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr./Rolandas Mackevičius

„Rolandas šalia – jau gera pradžia. Lengva negailėti gerų žodžių tokiam talentingam ir charizmatiškam žmogui. Pažiūrėsime, kaip mums seksis kartu, bet būti šalia scenoje man bus malonumas, esu tikra tuo jau dabar“, – sako Indrė Kavaliauskaitė, naujame televizijos sezone išbandanti save ne vieno televizijos projekto vedėjos amplua.

Indrė Kavaliauskaitė neslepia džiugesio, jog sugrįžta į „Tech Top“ apdovanojimų sceną. Kasmet šį šou stebinti televizijos žvaigždė drąsiai pripažįsta – tai vienintelis renginys šalyje, kiekvienais metais gebantis įrodyti, kad tavo fantazija inovacijų srityje buvo tikrai ribota.

„Kiekvienais metais lieku nustebinta tuo, ką žmogus technologijų srityje sukūrė vos per vienerius metus. Apdovanojimų dieną supranti, kad technikos naujovės tave ir vėl aplenkė. Nors kasmet pasaulį labiausiai stebina dirbtinio intelekto ribų ir galimybių plėtimas, aš žemiškesnė ir labiau džiaugiuosi buities prietaisais ir jų galimybių ribų plėtimu. Siurbliai, patys nusprendžiantys, kada reikia pradėti siurbti, langų valymo prietaisai, kurie valo patys ar išmanios skalbimo mašinos. O kai pultelių namuose susikaupia visas kalnas, paaiškėja, kad viską galima daryti vienu telefonu, įjungti, išjungti ir net atsiskaityti už pirkinius parduotuvėje. Kartais galvoju, kad gyvename tiesiog filme, ateitis yra dabar“,– šypsosi Indrė Kavaliauskaitė.

LNK nuotr./Indrė Kavaliauskaitė
LNK nuotr./Indrė Kavaliauskaitė

Naujame sezone Indrė išbando save ne vieno projekto vedėjos rolėje. Įtemptas darbų grafikas, nauji projektai televizijoje ir socialinėje erdvėje, rūpinimasis vaikais, namais ir savimi – Indre nuoširdžiai pripažįsta, tokioje kasdienybėje ji ypatingai laukia inovacijos, pagaliau galinčios stabdyti laiką.

„Mūsų bėgančioje visuomenėje ir lekiančiose dienose labiausiai norėčiau kokio nors prietaiso, kuris sustabdytų laiką valandai, per kurią būtų galima daryti tai, kam dažniausiai neberandame laiko. Tiesiog ramiam pasivaikščiojimui ar pagulėjimui rudens lapų krūvoje. Antra vertus, kai randame tam laiko 24-iose valandose, vertiname tai daug labiau. Tad gal liksiu stebėtoja ir aikčiosiu dėl žmonių sukurtų stebuklų, džiaugsiuosi jų laimėjimais, protu ir fantazija, o kai turėsiu galimybę, laiką sustabdysiu valandai pati“, – sako Indrė.

Tačiau kas iš tikrųjų buvo sukurta per pastaruosius metus ir kokiomis inovacijomis šiais metais nustebins naujas vedėjų duetas, pamatyti bus galima tik šių metų „Tech Top 2019” šou, jau lapkričio 9 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje ir lapkričio 12-ąją, 19.30 val., LNK televizijos eteryje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Permainos „Muzikinėje kaukėje“: Algį Ramanauską keičia Indrė Kavaliauskaitė ir Simonas Storpirštis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

06:38
01:48
00:49

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką