Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujų metų naktį Nijolė Pareigytė taps policininke ir muš Andrių Butkų

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
LNK nuotr. / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Nijolė pareigytė kaip aktorė buvo tikras atradimas“, – LNK laidų vedėją ir dainininkę Nijolę Pareigytę-Rukaitienę giria LNK žydrojo žiburėlio „Raudonkepuraitė, Darius ir Girėnas“ režisierius Robertas Razma.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jau gruodžio 31-ąją, naujametę naktį Nijolė Pareigytė taps pareigūne Pareigyte ir vysis pažeidėją vilką. Ji parblokš jį ant automobilio dangčio, kratys elektros šoku, ko, galiausiai... įsimylės pažeidėją.

„Labai džiaugiuosi, kad mane pakvietė vaidinti šiemečiame LNK žiburėlyje – labai smagi komanda, o siužetas žiauriai pašėlęs! – juokėsi Nijolė. – Bet labiausiai man patiko mušti vilką Butkų”. 

LNK kviečia Naujuosius susitikti su muzikinę pasaką, prifarširuota trilerio elementų. Televizijos žinių vedėja Agnė Zacharevičienė taps Raudonkepuraite, ją medžios vilkas Andrius Butkus, o Raudonkepuraitės močiutės Končitos vaidmenį atliks dainininkė Katažina Zvonkuvienė. 

Žiburėlyje su Lietuva ir žiūrovais atsisveikins tautinė valiuta – litai. Deivydui Zvonkui teko ant 20 litų kupiūros įamžinto poeto Maironio vaidmuo, radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius taps lakūnais Dariumi ir Girėnu nuo 10 litų banknoto, Kristina Kazlauskaitė – vieną popierinį litą puošusia rašytoja Žemaite, o Rolandas  Vilkončius – Jonu Basanavičiumi nuo litų penkiasdešimtinės. 

Visos LNK žvaigždės netikėtuose amplua – jau naujametę naktį per LNK.

VIDEO: LNK Žydrasis Žiburėlis 2015 Raudonkepuraitė, Darius ir Girėnas.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką