Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 5d. 16:24

„Naujų pupyčių“ narė Monika Šedžiuvienė: „Nemoku dainuoti, su fonograma dainuoju“

Monika Šedžiuvienė
Tadward Photo nuotr. / Monika Šedžiuvienė

Karščiausiame žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“, kuris filmuojamas „Radistų“ namuose, kiekvieną savaitę susiburia žinomiausios Lietuvos garsenybės. Ir šį vakarą laidoje netrūks žinomų žmonių, linksmų akimirkų ir atvirų prisipažinimų. „Aš tai nemoku dainuoti, su fonograma dainuoju“, – paprašyta atlikti Stasio Povilaičio dainą „Kristina“ laidoje sakys Monika Šedžiuvienė.

Ar „pupytė“ išdrįs parodyti savo balsą ir uždainuoti gyvai, sužinosite jau šį trečiadienio vakarą per LNK.

„Pupytė“ M.Šedžiuvienė ne kartą įrodė, jog moka dainuoti – žinoma moteris dalyvavo šou „Muzikinė kaukė“, kur visi pasirodymai atliekami tik gyvai.

Tadward Photo nuotr./Monika Šedžiuvienė, Justė Žičkutė
Tadward Photo nuotr./Monika Šedžiuvienė, Justė Žičkutė

Tačiau, šį vakarą Monika kiek sutriks, paprašyta gyvai atlikti žinomą dainininko Stasio Povilaičio kūrinį. Kita laidos dalyvė, priešingoje komandos pusėje sėdinti dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, rodos visai nebijos „Radistų“ mesto iššūkio – laidoje „Geriausi vakarai“ moteris dainuos ne tik gyvai, bet ir prancūzų kalba. „Labai gerai moku prancūzų kalbą, aš Prancūzijoje studijavau“, - laidoje pasakos I.Kazlauskaitė.

„Žinome, kad daug laiko praleidi studijoje. Ar jau kuri savo vaikui lopšines, ar gal kokį muzikinį kompaktą įrašinėji?“ – būsimo tėvelio Deivydo Zvonkaus klaus laidos vedėjas Rolandas Mackevičius.

Tadward Photo nuotr./Jonas Nainys, Monika Šalčiūtė, Rolandas Mackevičius
Tadward Photo nuotr./Jonas Nainys, Monika Šalčiūtė, Rolandas Mackevičius

„Kalbant apie kūrybą vaikams – tai pats vaikas jau bus mano kūryba“ – atsakys žinomas prodiuseris D.Zvonkus. Žinoma, Rolandas ir čia ras, kur pajuokauti: „Aš labai tikiuosi, kad tai tavo kūryba.“ Kaip žinia, laidos „Geriausi mūsų vakarai“ metu, garsenybės ir jų gerbėjai kovoja ne tik dėl savo malonumo. Pusė laimėto piniginio prizo, kurį įsteigė „Eglės“ sanatorija Birštone ir Druskininkuose, bus skirta „Mamų unijos“ globojamoms šeimoms.

Tadward Photo nuotr./Deivydas Zvonkus
Tadward Photo nuotr./Deivydas Zvonkus
Tadward Photo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Tadward Photo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Karščiausiame žaidimų šou „Geriausi mūsų vakarai“ šį trečiadienio vakarą dalyvaus grupės „Naujosios pupytės“ narė Monika Šedžiuvienė, laidos „KK2 penktadienis“ vedėjas Žygis Stakėnas, interneto sensacija Monika Šalčiūtė, prodiuseris Deivydas Zvonkus, naujoji laidos „KK2“ vedėja Justė Žičkutė, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė. „Radistų“ namuose į pergales garsenybių komandas ves eterio naujokai – Gabrielė ir Dominykas. „Geriausi mūsų vakarai“ – jau šį trečiadienio vakarą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką