Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 6d. 20:52

„(Ne)tikro milijonieriaus“ premjeroje – garsių žiūrovų antplūdis

Naglis Bierancas, Gabrielė Martirosianaitė, Larisa Kalpokaitė, Vaiva Mainelytė, Jonas Braškys ir Asta Stašaitytė
Martyno Siruso nuotr. / Naglis Bierancas, Gabrielė Martirosianaitė, Larisa Kalpokaitė, Vaiva Mainelytė, Jonas Braškys ir Asta Stašaitytė

Gruodžio 6-osios vakarą įsibėgėjusiame komedijos teatro „Domino“ „Nuotykių sezone“ žiūrovai ir visas būrys garsenybių išvydo didžiąją sezono intrigą. Įvyko Ramūno Cicėno režisuotos nuotykių komedijos „(Ne)tikras milijonierius“ premjera, kurią pats režisierius pristatė kaip „geriausią šiandien rodytą komedijos premjerą pasaulyje“.

Jau pradėdamas kurti spektaklį, režisierius R.Cicėnas žadėjo, kad premjera „nepaliks abejingų ir taps geru nuotykiu, kurį patirti norėsis ne vieną ir net ne du kartus“.

Tuo galėjo įsitikinti premjeroje apsilankęs gausus meno ir pramogų pasaulio atstovų būrys. „(Ne)tikro milijonieriaus“ nuotykius stebėjo Vaiva Mainelytė, Larisa Kalpokaitė ir Jonas Braškys, Donalda Meiželytė, Gabrielė Martirosinaitė, Giedrius Leškevičius, Ironvytas, Jolanta Svirnelytė, Jurgis Kairys su žmona, Kristina Tarasevičiūtė, Milita Daikerytė, Mindaugas Meškauskas, Mindaugas Papinigis, Naglis Bierancas, Onutė Valiukevičiūtė, Saulius Kuzminskas, Simona Albanavičiūtė, Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis, Vaidas Blanka, Vaiva Mainelytė, Vytautas Mackonis, Brigita Dalgėdė, Agnė Levickaitė, Austėja Lukaitė, Džiugas Siauriusaitis, Evaldas Jaras, Larisa Kalpokaitė, Daiva Žeimytė ir Mindaugas Bilius bei kt.

Martyno Siruso nuotr./Jurgis Kairys su žmona
Martyno Siruso nuotr./Jurgis Kairys su žmona
Martyno Siruso nuotr./Marius Siparis ir Ugnė Galadauskaitė
Martyno Siruso nuotr./Marius Siparis ir Ugnė Galadauskaitė

Nuotykių ir intrigos kupina komedija – apie bedarbį Dominyką Pinjoną, saugantį milijonų vertą savo krikštatėvio butą. Nusprendęs apsimesti mokesčių vengiančiu milijonieriumi, herojus pateko į tikrą įvykių verpetą.

Pagal garsaus prancūzų dramaturgo F.Veberio pjesę „Brangus lobis“ sukurtas spektaklis „(Ne)tikras milijonierius“ ypatingas debiutų gausa.

Martyno Siruso nuotr./Spektaklio „Nuotykių sezone“ akimirka
Martyno Siruso nuotr./Spektaklio „Nuotykių sezone“ akimirka

Ramūnas Cicėnas „Domino“ teatre debiutavo kaip režisierius, o teatro ir kino aktorius Rokas Petrauskas bei „Sidabrinės gervės“ apdovanojimų laureatės Elžbieta Latėnaitė bei Elzė Gudavičiūtė sukūrė savo pirmuosius vaidmenis šiame teatre.

Kalbėdamas apie spektaklio kūrimo procesą, R.Cicėnas džiaugėsi puikiu bendravimu su visa kūrybine grupe ir net teigė pavydintis pats sau.

„Lengviausia tada, kai kartu su aktoriais, visa kūrybine komanda pradedi kvėpuoti vienu ritmu. Tas laikas neišmatuojamas ir neįkainojamas“ – sakė režisierius.

Martyno Siruso nuotr./Spektaklio „Nuotykių sezone“ akimirka
Martyno Siruso nuotr./Spektaklio „Nuotykių sezone“ akimirka

Komedijoje vaidina gausus būrys žiūrovams pažįstamų puikių „Domino“ teatro aktorių: Eimutis Kvosčiauskas, Lina Rastokaitė, Andrius Žiurauskas, Algirdas Dainavičius, Mantas Vaitiekūnas, Aleksas Kazanavičius, Sakalas Uždavinys, Emilija Latėnaitė, Rimantas Bagdzevičius, Gabrielė Malinauskaitė ir kiti.

Gruodžio mėnesį nuotykių komedija „(Ne)tikras milijonierius“ džiugins Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Jonavos, Mažeikių, Pakruojo, Biržų, Jurbarko ir kitų miestų žiūrovus. O gruodžio 16 dieną naująjį spektaklį bus galima pamatyti didžiojoje koncertų salės „Compensa“ scenoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką