Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neapsisprendusios žvaigždės: norime pokyčių!

Ieva Jotkėlaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Ieva Jotkėlaitė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Yra žmonių, kurie negali nustygti toje pačioje vietoje, antrąkart dėvėti tuos pačius drabužius, ilgai būti su ta pačia antrąja puse. Apstu tokių ir pramogų pasaulyje. Gal pokyčiai paįvairina gyvenimą?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ieva Jotkėlaitė (23)
Paeksperimentavo, ir užteks!

Buvusi grupės „Širdelės“ dainininkė ir konkurso „Mis Lietuva 2010“ dalyvė I. Jotkėlaitė yra viena iš tų merginų, kurioms nuolat reikia pokyčių. Ji itin mėgsta keisti gyvenamąją vietą. Per kelerius metus Ieva gyveno ne viename bute. Tačiau labiausiai merginai patinka keisti plaukų spalvą ir šukuoseną.

Per kelerius metus „Privatu! + TV gidas“ fotografas įamžino ne vieną dainininkės įvaizdžio pokytį: I. Jotkėlaitė buvo ir fatališka brunetė, ir žaisminga šviesiaplaukė, ir koketiška šatenė. Tiesa, nauja šukuosena ir plaukų spalva muzikantė džiaugdavosi neilgai – maždaug kelis mėnesius. Vėliau vėl ateidavo laikas permainoms. Dabar Ieva tikina pakeitusi savo požiūrį į gyvenimą ir dėl to tapo neva sėslesnė, ramesnė, nebenori blaškytis.

Ievos Korsakaitės nuotr./Genutė Žalienė
Ievos Korsakaitės nuotr./Genutė Žalienė

Genutė Žalienė (29)
Šukuosenų keitimo rekordininkė

Šis skambus titulas pelnytai atitenka mados žurnalistei ir „Olialia“ portalo redaktorei G. Žalienei. Moteris taip dažnai keičia plaukų spalvą ir šukuoseną, kad, renkant Genutės nuotraukas publikacijai žurnale, reikia kaskart jos pasiteirauti, ar dar nepakeitė įvaizdžio.

Suskaičiavome, kad per pastaruosius metus Genutė mažiausiai devynis sykius keitė  šukuoseną: ji buvo tiesiaplaukė blondinė, garbanota juodaplaukė, valiūkiška šatenė... Moteris ne kartą buvo prisiauginusi plaukų sruogas ir tokiu būdu radikaliai pakeitusi savo išvaizdą. Matyt, gyvenime Genutei pokyčių reikia kaip oro.

V. Ovadnevo nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia
V. Ovadnevo nuotr./Vilija Pilibaitytė-Mia

Vilija Pilibaitytė-Mia (27)
Keisti nuomonę jai įprasta

Niekas nesiginčys, kad dainininkė Mia yra ypatingo balso vokalistė. Tačiau asmeniniame gyvenime ši pramogų pasaulio atstovė nepasižymi pastovumu.Pavyzdžiui, su verslininku Radvilu Bubeliu (37) Mia skyrėsi ir taikėsi kone dešimt kartų! Po kiekvieno „išsiskyrimo“ ji teigdavo, kad jų draugystė baigėsi. Vis dėlto po kelių dienų toks teiginys netekdavo prasmės, mat porelė vėl kartu pasirodydavo viešumoje.

Mia nepastovi ir tvarkydama savireklamos reikalus. Baigiantis 2010-iesiems, atlikėja išdidžiai pareiškė nuo kitų metų nebekalbėsianti apie asmeninį gyvenimą. Tačiau, praėjus vos kelioms savaitėms, buvo išspausdintas ne vienas interviu, kuriuose Mia vėl atvirai kalba apie savo širdies reikalus.

G. Kropio nuotr./Ramūnas Rudokas
G. Kropio nuotr./Ramūnas Rudokas

Ramūnas Rudokas (42)
Nesutvertas ilgalaikiams santykiams?

Jei reikėtų įvardyti garsiausius Lietuvos mergišius, aktorius R. Rudokas tikrai tarp jų pakliūtų. Charizmatiškas vyras traukte traukia merginas. Vakarėliuose jis dažnai būna apsuptas gražuolių. Vilniuje jau seniai sklando šmaikštus, neramų Ramūno būdą pašiepiantis posakis „Mylėk kaip Rudokas“.

Nors gyvenime R. Rudokas ne kartą buvo užmezgęs rimtus santykius, jie, deja, anksčiau ar vėliau nutrūkdavo. Kelios pastarosios Ramūno draugystės buvo ypač trumpos. Su 23 metų Kamile Burinskaite vyras neišdraugavo nė metų, o su verslininke Alma Latvyte (36) romanas esą truko vos kelis mėnesius. Gal Ramūnas nesutvertas ilgalaikiams santykiams?

G. Kropio nuotr./Donata Virbilaitė
G. Kropio nuotr./Donata Virbilaitė

Donata Virbilaitė (24)
Garsiausia Lietuvos klajoklė

Taip būtų galima pavadinti dainininkę Donatą. Ši mergina – gyvenamosios vietos keitimo rekordininkė. Per šešerius metus ji ją pakeitė net 13 kartų!
„Visokių priežasčių buvo. Toks jau aš žmogus... Negaliu ilgai nustygti vienoje vietoje – man tiesiog pabosta. Nuolat norisi pokyčių. Tiesą pasakius, gyvenime mane pradžiugina net įvairios smulkmenos. Dėl to ir keliauju, ir butus keičiu taip dažnai“, – sako pašnekovė.

Tačiau yra dalykų, kurių D. Virbilaitė niekada nekeistų. „Dainavimas ir mano muzikinė veikla man teikia malonumą, todėl savo darbo nenoriu keisti. Dėl šios priežasties ir tenka ieškoti kitų būdų gyvenimui paįvairinti“, – nusijuokia Donata. Atlikėja priduria, kad gyvenime vos kelis kartus keitė šukuoseną ir plaukų spalvą – šioje srityje ji nemėgsta eksperimentuoti.

G. Žilinsko nuotr./Ruslanas Kirilkinas
G. Žilinsko nuotr./Ruslanas Kirilkinas

Ruslanas Kirilkinas (27)
Spekuliuoja savo orientacija

Dainininkas Ruslanas – permaininga asmenybė. Vieną akimirką jis kalba vienaip, o kitą jau elgiasi prieštaringai. Ruslanas – labai impulsyvus žmogus, todėl gyvenime jis dažnai elgiasi spontaniškai. Kadaise Ruslanas iš Lietuvos pabėgo į Suomiją, kur kūrė savo ateitį. Po poros metų atlikėjas nusprendė, kad už viską jam svarbiau gimtinė. Ruslanas grįžo ir daugiau nebekalba apie emigraciją.

Kitas įvykis, įrodęs, kad šis atlikėjas yra prieštaringa asmenybė, nutiko prieš metus. Tąsyk R. Kirilkinas leido suprasti, kad nėra tikras dėl savo seksualinės orientacijos. „Juk niekada nesakiau, kad esu gėjus. Nepriskiriu savęs nei prie metroseksualų, nei prie gėjų ar biseksualų. Visi matė, kad galiu bučiuotis ir su moterimi. Paauglystėje turėjau daug merginų, su kuriomis mylėjausi“, – taip pareiškė Ruslanas, vėliau paneigęs šiuos žodžius. Nuo to karto vaikinas nebespekuliavo savo orientacija.

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką