Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Neišgalvoti gyvenimai“: ar Daiva Tamošiūnaitė dalyvaus Seimo rinkimuose?

Daiva Tamošiūnaitė-Budrė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Daiva Tamošiūnaitė-Budrė
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjęs šeštadienis televizijos laidų bei renginių vedėjai Daivai Tamošiūnaitei-Budrei buvo lemtingas: ji paliko LNK šokių projektą „Kviečiu šokti“. Tačiau mėnesiai, kuriuos sukosi ant parketo, ir taip su kaupu viršijo visus Daivos lūkesčius. Sulieknėjo? Išpopuliarėjo? Išgražėjo? O gal iš tiesų šokti Daiva ryžosi vien todėl, kad ruošiasi artėjantiems Seimo rinkimams?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kalbos  apie naudą, kurią vyriausia projekto dalyvė gavo  iš šokių, skamba vis garsiau. LNK laidoje „Neišgalvoti gyvenimai” antradienio vakarą, 20.15 val. apie  savo tikslus   pirmą kartą prabils pati Daiva.

Šiuos  mėnesius televizijos laidų ir renginių vedėjos Daivos Tamošiūnaitės-Budrės gyvenime  drąsiai galima vadinti tikrų tikriausiu eksperimentu. Penktąją dešimtį įpusėjusi moteris nubraukė  visą savo patirtį ir ėmėsi visiškai naujos veiklos – šokių. „Pabandykite įsivaizduoti, kad skiriate keletą mėnesių savo gyvenimo veiklai, kuria niekada neužsiėmėte. Šį kartą tai yra šokiai. Bet gali būti visai kitos aistros, kurios paima ir suvalgo visą laiką, kurį buvai įpratusi kitiems dalykams atiduoti ir kitaip jį eikvoti”, – sako D.Tamošiūnaitė.

Tuomet, kai ryžosi dalyvauti LNK šokių projekte, Daiva  Tamošiūnaitė-Budrė žinojo: jos laukia itin sudėtingas etapas. Ne tik todėl, kad ji – pati vyriausia šio šou dalyvė ar kad sulaukus keturiasdešimt penkerių metų  nedera staipytis ant parketo. Pasiryžusi avantiūrai Daiva puikiai suprato, kad už savo pasirodymus sulauks viešos negailestingos kritikos ir begalės piktų komentarų internete. Tačiau visgi Daiva, sulaukusi pasiūlymo šokti, sutiko iškart. Tad kiek yra tiesos ganduose,  neva šokiams žinoma moteris ryžosi  ne tik dėl saviraiškos, dėmesio stokos ar noro patobulinti figūrą, bet ir todėl, kad taip Daiva neva ėmė ruoštis artėjantiems Seimo rinkimams.  Juo labiau, kad prieš trejus metus į Seimą patekusi ir vėliau mandato atsisakiusi Daiva Tamošiūnaitė  neslepia: negailestinga kritika Parlamente esantiems bendražygiams jos neišgąsdino.

„Aš manau, kad tie žmonės, kurie nuėjo į Seimą, su kuriais ir aš ėjau, jie nuėjo pačiu nedėkingiausiu laiku. Bet kas, kas būtų nuėjęs šitai kadencijai būtų buvęs blogas. Bet  kas. Nes vis tiek mūsų šalis būtų išgyvenusi labai sunkų laikotarpį, krizė pravažiavo traktoriumi per visų gyvenimus”, – buvusius bendražygius gina Daiva Tamošiūnaitė-Budrė. Tačiau paklausta, ar ryšis dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose, Daiva šypteli: „Parodys laikas”.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką