Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Neišgalvoti gyvenimai”: Aurimo Dautarto našlė Viktorija tvirtina nešokanti striptizo

Viktorija Dautartė
LNK nuotr. / Viktorija Dautartė
Šaltinis: 15min
0
A A

Prabėgus metams po Aurimo Dautarto mirties konfliktai tarp artimųjų ir jo našlės Viktorijos Dautartės tik dar labiau paaštrėjo. Prieš keletą dienų ant Aurimo kapo vėl rinkosi jo draugai. Tačiau metinių dieną spaudoje pasirodę pranešimai šokiravo visus. Buvo paskelbta, kad Dautarto našlė jau gyvena užsienyje, kad ten ji neva „šoka apie stulpą“, o Viktorijos gedulą tarsi nupūtė vėjas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tokius gandus LNK laidai „Neišgalvoti gyvenimai” patvirtino A.Dautarto pirmosios žmonos Elados motina Virginija Urbonavičienė. „Ji šoka kažkur Londono pakraštyje. Tiksliai nežinau, kur”, – sakė moteris.

V.Urbonavičienė iki šiol yra svarbiausių įvykių sūkuryje. Moteris kasdien prisimena buvusį savo žentą, nuolatos bendrauja su Aurimo tėvais. Ir nepaliaujamai ieško atsakymo į pagrindinį klausimą: ką gi ji pati galėjo padaryti, ko nepastebėjo, kad viskas baigėsi tokia žiauria nelaime? „Mūsų santykiai su Aurimu visuomet buvo draugiški. Nuo pat pirmos dienos, kai Elada jį parvedė į namus ir pristatė kaip savo vyrą”, – pasakojo V.Urbonavičienė.

Virginija teigia, kad Viktorija Dautartė jau kuris laikas negyvena Aurimo Dautarto bute. Neva našlė išsikraustė ir paliko milžinišką skolą už elektrą. Ją sumokėjo Dautartai. O po kelių mėnesių žinios juos pasiekė jau iš Anglijos. Buvęs Viktorijos gyvenimo draugas ir dukters tėtis Dautartams atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame našlė neva šoka striptizą. „Viktorijos buvęs draugas nori paimti auginti jų dukrą. Manau, kad tas įrašas susijęs su tuo”, – sakė V.Urbonavičienė.

Išgirdusi apie ją Lietuvoje sklandančias kalbas Viktorija reagavo žaibiškai. Atsiųstame laiške ji prisipažino šiuo metu išties gyvenanti užsienyje. Tačiau striptizo, kaip kad sklinda gandai, Viktorija tikina nešokanti. Ir tokią informaciją vadina buvusio gyvenimo draugo ginklu, kurį jis bandys panaudoti teismuose, bandydamas atgauti dukrą. Tačiau nuo išsamesnių pasakojimų apie dabartinį savo gyvenimą Viktorija atsiribojo. Sako, neigiamų emocijų, paniekos per šiuos metus patyrusi su kaupu. O kovoti dėl buto jai patarė advokatė.

Kalbų apie sūnų ir savo kasdienybę po jo mirties vengia ir Aurimo Dautarto tėvai. Anot V.Urbonavičienės, jiems – vis dar be galo skauda.

Apie aistras, nerimstančias po Dautarto mirties, „Neišgalvoti gyvenimai“ pasakos šio antradienio vakarą, 20.25 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką