Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 28d. 18:57

Neįtikėtino populiarumo ir vyrų dėmesio sulaukusi Eglė Straleckaitė: „Į pasimatymus nevaikštau ir žvaigžde nesijaučiu“

Eglė Straleckaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Eglė Straleckaitė

Profesionali šokėja, televizijos šokių projektų žvaigždė, o dabar dar ir laidos „Šuolis“ favoritė Eglė Straleckaitė (21) užmigti ant laurų neketina – mergina tikina, kad jos tiesiog toks būdas – jeigu jau kažko imasi, nori tai padaryti kuo geriau. „Žmonės turbūt tai pastebi, todėl ir įvertina“, – kuklinasi Eglė, susilaukianti didžiulio žiūrovų palaikymo ir gražiausių komplimentų.

„Iš tikrųjų, tai nesijaučiu lydere ir apie tai negalvoju. Esu maksimalistė, todėl man visada atrodo, kad buvo galima padaryti dar geriau. Aišku, smagu, kad žmonės įvertina, esu dėkinga žiūrovams, kurie už mane balsuoja. Tai yra pirmas projektas, kuriame dalyvauju viena, nes šokiuose visada būdavau su partneriu, todėl niekada negalėdavai žinoti, už kurį ten balsuoja (šypsosi). O čia jau aišku, kad balsai yra skirti man, todėl tai labai džiugina“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Straleckaitė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė ir Giedrius Martinionis
Eglė Straleckaitė ir Giedrius Martinionis

Mergina džiaugėsi, kad turi galimybę dalyvauti „Šuolyje“ ir daug ko išmokti. Anot jos, ilgos valandos su treneriais baseine ir vargina, ir džiugina, tačiau bene didžiausia dovana tai, kad visi sutaria puikiai ir palaiko draugiškus santykius.

„Pagaliau mane kažkas moko, skirtingai negu kituose projektuose. Su manimi dirba nuostabūs treneriai, kurie tampa tikrais draugais. Esu iš tų, kur sunkiai prisileidžia žmones, bet jei jau įsileidžiu, tai pamilstu ir vertinu. Galiu pasakyti, kad su jais būtent tai šiuo metu ir vyksta“, – šypsojosi Eglė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė

Vis dėlto ji prisipažino, kad ruošiantis „Šuoliui“ būna visko – ir pervargimo, ir nevilties akimirkų. Ketvirtadienį besitreniruodama ji blogai nušoko nuo bokšto ir skaudžiai susitrenkė nugarą. Traumos, ilgos treniruotės, nusivylimai ir pakilimai – visa tai neatbaido Eglės toliau stengtis ir neprarasti žiūrovų simpatijų.

„Emocijos užplūsta pačios įvairiausios – ir džiaugsmas, ir pervargimas. Ir supratimas, kad nebėr kur dingti, todėl turi treniruotis ir stengtis. Žinoma man, kaip sportininkei, ta būsena nėra nauja, nes aš tikrai žinau, kas yra juodas darbas.  Kartais iš baseino grįžtu prieš pat vidurnaktį.  Būna, net pagalvoju, kad gal aš nenormali, bet mane veža tas jausmas, kai grįžus po treniruočių skauda visus raumenis“, – atviravo E.Straleckaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Eglės Straleckaitės nugara po nesėkmingo šuolio
Asmeninio albumo nuotr./Eglės Straleckaitės nugara po nesėkmingo šuolio

Atsisveikino su profesionaliais šokiais

E.Straleckaitė ir šokiai – tarsi neatskiriamas vienis, tačiau mergina prisipažino, kad iš profesionalaus sporto nusprendė pasitraukti. Anot jos, buvo pasverti pliusai ir minusai ir tuo gyvenimo momentu atrodė, kad minusai paėmė viršų.

„Profesionaliai nebešoku jau pusantrų metų. Po to, kai tapau vicečempione, turėjome su partneriu ruoštis pasaulio čempionatui, bet aplinkybės taip susiklostė, kad išsiskyrėme. Susidėjo daug faktorių, kurie nulėmė tokį sprendimą. Kažkur nesusikalbėjome, buvo jaučiama didžiulė įtampa dėl artėjančio pasaulio čempionato, be to, neslėpsiu, tai reikalauja beprotiškai didelių pinigų. Gal kiek ir spontaniškas buvo tas sprendimas... Bet tada, visa tai sudėjus, atrodė, kad taip bus teisingiausia“, – pasakojo šokėja.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė
Kęstutis Baranauskas ir Eglė Straleckaitė televizijos šokių projekte

Mergina prisipažino, kad kiekvienam sportininkui pasitraukimas iš varžybų  yra beprotiškai sunkus, todėl jai taip pat buvo nelengva apsispręsti. Tai padariusi Eglė teigė atradusi kitą gyvenimo pusę – paprastą laisvalaikį, miegą, laiką sau.

„Labai nelengva pasitraukti iš profesionalaus sporto, ypač, kol esi jauna. Aš juk viską baigiau būdama dvidešimties. Bet greitai pajutau ir to pliusus – pagaliau supratau, ką reiškia nueiti su drauge į kavinę. Vis dėlto neslėpsiu – viduje jau spėjau pajusti šokių trūkumą“, – puse lūpų prasitarė Eglė.

Moko šokti kitus

Nepaisant to, kad Eglė pasitraukė iš profesionalių varžybų, šiuo metu jos gyvenime šokio likę nemažai – ji moko vaikus jo paslapčių.

„Nuo to laiko, kai profesionaliai nebešoku, dirbu Editos Daniūtės studijoje vaikų šokių trenere. Manau, kad šokis visada kokia nors forma bus mano gyvenime, nes jam buvo atiduota labai daug laiko ir pastangų. Kaip sakoma, niekada nesakyk niekada, nes man juk dar tik 21-eri...“ – svarstė Eglė.

Viganto Ovadnevo nuotr./Eglė Straleckaitė
Viganto Ovadnevo nuotr./Eglė Straleckaitė

Mokydama šokio kitus ji teigė atradusi naujų pojūčių ir nė nenumaniusi, kad dėl savo auklėtinių jaudinsis net labiau, negu pati prieš varžybas. E.Straleckaitė pasidžiaugė, kad viena jos mažųjų šokėjų pora jau sugebėjo iškovoti pirmąją vietą.

„Mokydama vaikus aš tarsi ir neprarandu ryšio su šokiais, bet tai – visai kas kita, negu kai treniruojiesi pati. Dabar galiu pasidžiaugti tuo, kad su mažaisiais jau pradedame važinėti po varžybas – savaitgalį mano porelė užėmė pirmąją vietą. Pirmą kartą pajutau, ką reiškia sirgti už savo porą. Bijojau turbūt net labiau, negu kai šokdavau pati, todėl buvo tikrai labai įdomi patirtis“, – pasakojo Eglė.

Meilės reikalai – po devyniais užraktais

Pasirodžiusi „Šuolyje“ E.Straleckaitė susilaukė labai daug dėmesio – žiūrovai už ją atiduoda tūkstančius savo balsų, žarsto komplimentus ir domisi jos širdies reikalais. Ne vienas stipriosios lyties atstovas pasiryžęs užkariauti šią, žavios šypsenos,  gundančios figūros šviesiaplaukę.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė

Eglė prisipažino, kad jaučia dėmesį, tačiau, anot jos, gerbėjams ji turinti ką atsakyti. Ar tai reiškia, kad išvaizdžios šokėjos širdis užimta?

„Sulaukiu nemažai klausimų ir laiškų apie asmeninį gyvenimą, įvairių kvietimų. Bet aš nesu linkusi viešinti savo asmeninio gyvenimo, nes manau, kad santykiai nuo to gali nukentėti.  Todėl esu įsitikinusi, kad jeigu nenori visko gadinti, tai apie tai apskritai nereikia šnekėti. Aš neabejoju dėl žmonių, kurie man brangūs, tiesiog kol nesu kažkieno žmona, tegu ta tema būna uždara. Bet kokiu atveju, su nepažįstamais į pasimatymus nevaikštau“, – juokėsi Eglė.

Aš neabejoju dėl žmonių, kurie man brangūs, tiesiog kol nesu kažkieno žmona, tegu ta tema būna uždara.

Apie meilę nelinkusi kalbėti mergina mieliau papasakojo, ką mėgsta veikti ir kas ją domina: „Man viskas įdomu – jeigu turėčiau dar daugiau laiko, norėčiau kuo daugiau visko išbandyti . Man labai patinka keliauti, dar norėčiau išmokti naujų kalbų. Manau, kad kuo žmogus labiau viskuo domisi, tuo jis yra platesnių pažiūrų, plečia savo pasaulėžiūrą. Man labai patinka keliauti, norėčiau išmokti naujų užsienio kalbų. Beje, buvau labai užsinorėjusi išmokti gestų kalbą, nes man labai gražu, tik kol kas tam dar neturiu laiko.“

Paklausta, kokia jos grožio paslaptis, Eglė nustemba, nes visiškai nelaiko savęs išskirtine gražuole. Merginos teigimu, ji niekada iki galo nebūna savimi patenkinta, bet tai, anot jos, turbūt būdinga kiekvienai dailiosios lyties atstovei.

„Nenoriu pasirodyti kažkokia labai kukli, bet tikrai nemėgstu kalbėti apie savo išvaizdą. Tiesiog manau, kad savyje turiu įdomesnių savybių, negu išorinis grožis. Nelaikau savęs jokia gražuole, nes Lietuvoje matau labai daug tikrai gražių moterų“, – vėl kuklinosi E.Straleckaitė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką