Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 7d. 17:42

Nejaugi lauksi, kol tau patinkanti mergina atsidurs kito glėbyje?

Ramunė Pajuodytė.
G.Kropio nuotr. / Ramunė Pajuodytė-Milašienė

Sveiki, Ramune. Man 21-eri, aš studijuoju fakultete, kur daug merginų, bet niekaip neįsidrąsinu kuriai nors vienai parodyti išskirtinį dėmesį. Niekad neturėjau rimtų santykių ir jau norisi tokius megzti, bet susiduriu su problemomis. Man visada sunkiausia pasiryžti pirmam žingsniui. Vis mąstau: ką pasakyti tai merginai, kaip ją pakviesti, o jei ji mane atstums, o jeigu aš nepatiksiu, o jeigu ji ką nors turi...

Kai kuri nors mergina man labai patinka, pradedu svajoti, kaip esu kartu su ja, kaip mums gera kartu. Matydamas ją besikalbančią su kokiu nors vaikinu, imu pavydėti lyg jau būtume pora. Vis sau sakau, kad tada ir tada ją pakviesiu kur nors, bet ateina tas laikas ir vėl atidedu kitam laikui, kol galiausiai ji susiranda kit1 vaikiną arba jos išvis nebematau. Be to, man labai baisu įskaudinti, nuvilti merginą. O kas, jeigu apsigalvosiu, jeigu paaiškės, kad ji man nebepatinka? Žodžiu tos dvejonės taip pat trukdo ryžtis. Taigi, noriu paklausti ką man daryti, kaip nugalėti baimę ir abejones, kaip suprasti, kad tikrai noriu būti su ta mergina? Justinas.

Sveikas, Justinai. Iš tiesų atrodo, kad tavo nesibaigiančios dvejonės ir svarstymai, nerealistiški reikalavimai sau neleidžia net pajudėti ir užmuša bet kokį ketinimą. Patarimas yra labai paprastas – reikia tiesiog veikti, bandyti, nebijoti klysti. Tai kur kas geriau nei gyventi fantazijose ir nuolatiniuose svarstymuose, abejonėse, „o jeigu atstums“, „o jei nepavyks“ ir pan. – tai pseudo gyvenimas, kankynė, fiktyvus buvimas.

Nesvarbu, ką pasakyti ir kaip, svarbu apskritai pasakyti. Nugalėti baimę gali tik įėjęs į savo baimę. Labiau pasitikėti savimi gali tik pradėdamas daryti sprendimus, žengdamas realius žingsnius. Žinoma, visada yra rizika, baisu, bet juk garantijų niekur nėra. Nejaugi lauksi, kol visas žavias merginas laikys glėbyje kiti? Pakalbinęs vieną ar kitą kartą, pasikviesdamas kur nors, juk dar nieko rimto neprižadi merginai.

Galų gale, kaip kitaip suprasi, ar tau ta mergina yra tikrai įdomi. Na, galbūt kažkurią nuvilsi, pats nusivilsi, bet jausi, kad gyveni. Galbūt paliūdėsi, bet neįsileidęs liūdesio, nepatirsi ir džiaugsmo.
Iš anksto suprasti, kad tikrai nori būti su ta ar kita mergina, kad jūs vienas kitam tinkate, neįmanoma.  Tam reikia kartu praleisti nemažai laiko, daugiau pažinti vienas kitą. Nesistenk visko kontroliuoti, daugiau pasitikėk pačiu gyvenimo vyksmu.

Norite paklausti Ramunės? Rašykite: santykiai@15min.lt 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką